מאמאנט בתקשורת


נמצאו 396 פירסומים:


זכיה של עפרה אברמוביץ בעיטור "איש כפועלו" מטעם ותיקי הפועל / אתר מרכז הפועל, 21/1/2020

מרכז הפועל העניק היום לעשרה מוותיקי הספורט בישראל את העיטור "לאיש כפועלו" במסגרת כנס ותיקי הפועל המסורתי הנערך מדי חנוכה ובו זוכים להוקרה פעילי הפועל אשר תרמו לייסוד וביסוס הספורט במדינה.מקבלי העיטור הפעם הם, רחביה רוזנבוים, מגדולי חלוצי הפועל והמאמן שהוביל את הקבוצה לזכייה באליפות 1969, מייסדת להיט המאמאנט ומייצאת המשחק...

להמשך קריאה

"חזרתי לחיים לאחר אירוע מוחי קשה" - כתבה באתר סלונה / סלונה, 20/1/2020

לפני חמש שנים, עברה לירון אירוע מוחי. הודות לתושייתו של בנה הצעיר, היא ניצלה ואחרי תהליך שיקום ארוך היא עכשיו משתתפת בליגת מאמאנט ששינתה את חייה

להמשך קריאה

ראיון בתוכניתה של מיה רובין ברדיו ירושלים עם דר ריקי טסלר מאוניברסיטת אריאל ומיה פיטרו ממאמאנט נהריה / רדיו ירושלים, 19/1/2020

הראיון מתרכז במחקר החדש שפורסם מטעם אוניברסיטת אריאל ואוניברסיטת תל אביב אשר חקר לעומק את השפעת ההשתתפות במאמאנט על חייהן של אימהות ומשפחותיהן וגילה ששחקניות מאמאנט שמחות יותר מקבוצת הביקורתלמעשה, המחקר גילה כי המאמאנטיות מאושרות יותר מהרגע שהצטרפו למאמאנט

להמשך קריאה

מחקר חדש הוכיח שמאמאנטיות שמחות יותר. ד"ר טסלר מפרטת בתוכנית הבוקר פאולה וליאון / פאולה וליאון, 16/1/2020

תודה לד"ר טסלר מאוניברסיטת אריאל, לשחקנית גלית ויצמן שהגיעה מנהריה הרחוקה ולליהיא פרלמן-נחום ששיתפה באומץ רב את סיפורה המרגש, שתיהן מהוות עדות חיה לתוצאות המחקר.

להמשך קריאה

הו מאמא: אימהות שמשחקות כדורשת הן נשים מאושרות יותר / וואלה, 8/1/2020

כתבה באתר וואלה: אתם כנראה מכירים את האימהות של ליגת "מאמאנט" מהפעילויות הקהילתיות בשכונה שלכם, אבל לאחרונה הכיר בהן גם עולם האקדמיה. מחקר חדש מגלה שלפעילות שלהן יש תרומה בריאותית לאורח החיים שלהן, בנוסף לתרומה אישית, משפחתית וחברתית

להמשך קריאה

ראיון ברדיו קול העמק בתוכניתה של אביבית לוזון עם ד״ר טסלר אודות המחקר שגילה שמאמאנטיות שמחות יותר / רדיו קול העמק, 1/1/2020

תודה לרדיו קול העמק ולאביבית לוזון על הריאיון, תודה לאוניברסיטת אריאל ואוניברסיטת תל אביב.

להמשך קריאה

“מאמאנט חריש זה הרבה יותר מספורט” / חריש סיטי, 10/12/2019

קבוצת הכדורשת המקומית הצטרפה לראשונה לליגת מאמאנט בחדרה. ההפסד במשחק הראשון רק מחזק את ידיהן והן נושאות עיניים לעתיד הכולל הקמת ליגה עצמאית בחריש. בינתיים, הן נהנות לשחק וזוכות בכל היתרונות של חברותא נשית. “אני אוהבת את ה’ביחד’ שיש לנו בקבוצה. זה אחת בשביל כולן וכולן בשביל אחת”

להמשך קריאה

הרבה מעבר לרשת, מאמאנט כפר סבא / ירוק כפר סבא, 1/12/2019

"הכח ביד שלנו!!" לקדם את התרומה לקהילה ולחזק את קידומה האישי של כל שחקנית.כתבה של דני מלניצקי בעיתון ירוק.

להמשך קריאה

מאמאנט מודיעין: ניצחון על המגרש וגם בקהילה / מודיעינט, 1/11/2019

נשות מאמאנט מודיעין פעלו להעלאת המודעות לגילוי מוקדם של סרטן השד בקרב הקהילה. הפעילות הענפה נחתמה בציון טורניר גדול בסוף החודש. "אנחנו מחפשות להתרחב וכל הזמן חושבות מה עוד לעשות למען הקהילה", מספרת עדי מן, חברת מועצה ושחקנית פעילה במאמאנט מודיעין.

להמשך קריאה

גם אני מודעת ג'רוזלם פוסט / ג'רוזלם פוסט, 30/10/2019

להמשך קריאה

משחק המודעות / ישראל היום, 29/10/2019

להמשך קריאה

אלף נשים חזקות / ONE, 28/10/2019

דביר בנדק הגיע לליגת "מאמאנט" והנחה אירוע עם חשיבות אדירה!

להמשך קריאה

ליגת האלופות: כאלף נשים על מגרש אחד באירוע להגברת המודעות לסרטן השד / השקמה ראשל"צ, 28/10/2019

כ-1,000 נשים, מכל רחבי הארץ, הגיעו לאירוע הענק שהתקיים בראשון לציון במסגרת חודש המודעות לסרטן השד. תושבת העיר, שגילתה את מחלת הסרטן בעקבות משחק כדורשת, מסכמת: "המסר הועבר ונמשיך להעביר אותו: צאו להיבדק"

להמשך קריאה

צפו: שחקני הפועל כפר סבא בסרטון להעלאת המודעות לסרטן השד / YNEY, 24/10/2019

הפועל כפר סבא נרתמה יחד עם ליגת "מאמאנט" של האמהות בכדורשת לקמפיין "גם אני מודעת", שמטרתו העלאת המודעות לסרטן השד ועידוד נשים לערוך בדיקות כמניעה של המחלה.

להמשך קריאה

"המשחק במאמאנט הציל את חיי" / השקמה, 7/10/2019

המכה שספגה ורד בחזה מכדור במשחק כדורשת, גילתה לה את הנורא מכל: היא חולה בסרטן השד. המזל הגדול: הגילוי היה מוקדם והיא ניצלה

להמשך קריאה

חודש המודעות לסרטן השד: "מאמאנט מודיעין" בקמפיין להעלאת החשיבות לגילוי המוקדם / כל העיר מודיעין, 7/10/2019

"מאמאנט מודיעין" יוצאת בקמפיין "גם אני מודעת" להעלאת המודעות לבדיקה מוקדמת לגילוי סרטן השד; בימי שישי בחודש אוקטובר ייצאו פעילות לקניון עזריאלי להפיץ את המסר: "יש לנו אחריות כאמהות וכנשים - מעשה קטן שמציל חיים"

להמשך קריאה

ראיון עם קארין אינס ורוית רייך בתוכנית ״לחיות טוב״ / התוכנית ״לחיות טוב״, 12/9/2019

כיף לקבל במה לנושא כל כך חשוב. תודה לערוץ 13 ולצוות התוכנית ״לחיות טוב״קארין אינס ורוית רייך מתראיינות ומספרות מה זה מאמאנט ומדוע טורניר ״גם אני מודעת״ כל כך חשוב.

להמשך קריאה

Podcast - In a League of their own / israel360, 10/6/2019

פודקאסט עם מייסדת מאמאנט עופרה אברמוביץ' ומנכ"ל מאמאנט קארין אינס על איך הוקמה ליגת מאמאנט, יתרונות הספורט וגם ההשפעה החברתית על חייהן של האימהות לאחר שהן מצטרפות למאמאנט.

להמשך קריאה

Moms Spike the Ball Playing Mamanet / Jewish Journal, 5/6/2019

“We want to promote exercise and fitness and sport to all the mothers.” — Galit Peled

להמשך קריאה

עיזרו ללביאות לנצח: ריקי שרמן תושבת פתח תקווה הקימה קבוצת כדורשת נשים חרשות וכבדות שמיעה / פ"ת עכשיו, 31/5/2019

לריקי היה חלום עם חזון שעשוי להביא לשינוי של ממש בספורט נשים לבעלות מוגבלויות, להקים קבוצת כדורשת לנשים חרשות וכבדות שמיעה. ריקי עשתה את זה ובגדול וכיום היא גם המנהלת וגם הקפטנית של קבוצה בשם "לביאות השרון" עם שחקניות מאזור השרון שארבע מהן כולל ריקי הן תושבות פתח תקווה.

להמשך קריאהנמצאו 396 פירסומים:

יצירת קשר

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
 • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
 • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.

מאמאנט- ליגת אמהות בכדורשת

 • Info.mamanet@gmail.com
  ofraab.mamanet@gmail.com
 • 03-637-3437
  03-637-3417 - פקס
  מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
  ניתן להשאיר הודעה
 • משרדי הנהלת מאמאנט
  גליס 9, בנין סגולה 2000,
  פתח תקווה