מרכזי נעמ"ת למניעת אלימות במשפחה


חקניות מאמאנט מאמצות מעונות לנשים מוכות במספר מוקדים ברחבי הארץ. במסגרת פעילות זו, מאמנות שחקניות מאמאנט את הנשים במעונות בכדורשת, ומסייעות להן להשיב לעצמן את הביטחון העצמי, כשהמשחק מהווה בסיס נוסף ליצירת אמון וקשר יציב עם ילדיהן, המתגוררים עמן במקלט.

ביום האישה הבינלאומי האחרון, נחנך מגרש מאמאנט ראשון בישראל במקלט לנשים מוכות במרכז הארץ. 
כחלק מפרויקטים קהילתיים של ליגת מאמאנט הדואגת לבריאות האישה באשר היא, הוקמה קבוצת מאמאנט במקלט לנשים מוכות במרכז הארץ. הקבוצה מתאמנת אחת לשבוע ונשים היוצאות מהמקלט משתלבות בליגות מאמאנט המקומיות. החלום של מגרש מאמאנט דווקא במקלט לנשים מוכות הוא הביטוי, הלכה למעשה, של חזונה של ליגת מאמאנט. אנו מאמינות שכל אמא יכולה- ונשאף להגיע ולהקים ליגת מאמאנט בכל מקום בו ישנן אמהות.

הקמת המגרש התאפשרה הודות לעיריית תל אביב ולגברת מהרטה ברוך- סגנית ראש העיר. באירוע נכחו: יו"ר נעמ״ת- הגברת גליה וולוך, יורם ארנשטיין- מנכ״ל מרכז הפועל, הגברת גוסטי ברוורמן- יו״ר המחלקה לפעילות בתפוצות ומרכז הרצל, עופרה אברמוביץ- מייסדת ויו״ר מאמאנט, חברות הנהלת מאמאנט, הנהלת מאמאנט תל אביב ושחקניות מאמאנט ועוד.

עפרה אברמוביץ' - מייסדת ויו"ר מאמאנט
יצירת קשר

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
 • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
 • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.
 • Info.mamanet@gmail.com
 • 09-745-2249
  מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
  ניתן להשאיר הודעה
 • משרדי הנהלת מאמאנט
  ת.ד. 407,
  נווה ירק, 49945