סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

הנהלה ובעלי תפקידים

עפרה אברמוביץ - מייסדת ויו"ר מאמאנט ישראל

ההוגה, היוזמת, המייסדת והמובילה של מאמאנט – ליגת האמהות בכדורשת. בשנת 2005 החלה עפרה, ללא לאות ובהתנדבות מלאה, ליזום, לשווק ולדחוף את משחק הכדורשת בקרב תושבות העיר כפר סבא. היא שיתפה בחזונה את ראש עיריית כפר-סבא, מר יהודה בן-חמו, שנרתם לעניין ונתן את ברכתו. עפרה פנתה למנהלי בתי הספר, לועדי ההורים ולמורים לחינוך גופני, על מנת שיעזרו בהקמת קבוצות של אמהות בבתי הספר. היא דברה באסיפות הורים ואף גייסה באופן אישי אמהות לקבוצות הראשונות, וכך יצאה לדרך ליגת מאמאנט הראשונה.

בשנים שחלפו מאז הקמת הליגה הראשונה בכפר סבא, פעלה עפרה להקמת ליגות מאמאנט בערים רבות, מהצפון ועד הדרום. בזכות פועלה הצטרפו אלפי שחקניות למאמאנט והפכו אותה לארגון הספורט העממי המתפתח במהירות הגדולה ביותר בארץ כיום, כשכל ליגה חדשה שמתווספת למעגל מאמאנט מייצרת מעגלי השפעה בתוך העיר בה היא פועלת.

עפרה אברמוביץ' זכתה בשנת 2014 בפרס גלר היוקרתי, ע"ש זאב גלר מוענק מדי שנה למתנדבים מצטיינים בעיר כפר סבא.

בשנת 2014, הוזמנה עפרה להרצות בכנס היוקרתי IWG בפינלנד, כנס בינלאומי לנשים וספורט, ובשנת 2015 עמלה על צירוף ליגת מאמאנט לארגון הספורטיבי הבינלאומי ה - CSIT, ובשנת 2017 תשתתף מאמאנט במשחקי הארגון הרשמיים בלטביה. בתוך כך, מסייעת עפרה להקים נקודות מאמאנט בכל העולם: קפריסין, אוסטריה, איטליה, ניו יורק ועוד.

קארין אינס - מנכ"לית מאמאנט

נשואה ואמא לארבעה ילדים. עובדת בחטיבה העסקית של בנק. הכרתי את משחק הכדורשת לפני כשלוש שנים כשהצטרפתי לקבוצה של הבנק בליגה למקומות עבודה. רציתי לשחק כדורשת גם עם החברות בשכונה, וחיפשתי מסגרת באינטרנט. הגעתי לעפרה שהציעה להקים מאמאנט בגבעתיים וכך הכל התחיל.

לפני שנתיים הקמתי בשיתוף העיריה התומכת של גבעתיים את מאמאנט גבעתיים מתוך רצון לאפשר לאמהות לצאת מהבית כדי לבלות, ליהנות לצחוק ולעשות ספורט. אני מאמינה שבמאמאנט כל אמא יכולה למצוא את עצמה, להתפתח ולהרגיש שייכת לקבוצה מדהימה של נשים. והכי חשוב - אל תשכחו ליהנות!

ליאת גרינפלד - יו"ר ועדת תקנון ויו"ר מאמאנט רמת גן

נשואה ואמא לשני בנים: עברי בן 11 וטומי בן 6 שנושמים וחיים את מאמאנט בבית ועל הפרקט. לפרנסתי, אני ראש מנהל פקולטה במכללה האקדמית בית ברל, ולנפש והנשמה, אני שחקנית בליגת רמת גן מיום היווסדה - לפני 5 שנים, כשלשיא ה"קריירה" הגענו לפני שנתיים, עם הזכייה של קבוצתי בגמר אליפות הארץ!

המאמאנט עבורי מהווה קבוצת השתייכות חברתית, קהילתית וספורטיבית מהנה ומאתגרת. אני מאמינה ביכולת של כל אמא לקחת חלק בפרויקט הנפלא הזה כי יש מקום לכולן והוא ייחודי ומרענן.

זיו סדבון - יו"ר הועדה המקצועית של מאמאנט

• נשוי באושר ליעל אותה פגשתי כמאמן על מגרש הכדורעף בליגת העל לנשים. עורך דין ומנכ"ל של חברה המתעסקת בניהול נכסים ונדל"ן, מוסמך תואר שני MBA במנהל עסקים מהמרכז הבינתחומי, מאמן כדורעף ושחקן מקצועי בליגה הלאומית ובין לבין מוצא זמן גם כשאין לכדורשת.
• במסגרת מאמאנט מכהן כיו"ר הועדה המקצועית של מאמאנט, חלק מהצוות הבינלאומי של מאמאנט שמטמיע את מודל מאמאנט בחו"ל, רכז קורס מאמני כדורשת בקמפוס שיאים תל אביב, אימנתי שנים רבות את קבוצת אוסישקין בכפר סבא שהייתה בין הקבוצות הראשונות במאמאנט עם שחקנית מוכרת נוספת בשם עופרה אברמוביץ.
• מאמאנט שינתה את חיי מהקצה לקצה. טרם היכרותי עם מאמאנט אימנתי רק כדורעף ועם הזמן עזבתי את הענף בו גדלתי ועשיתי הסבה מלאה לענף הכדורשת. כל פעילותי במאמאנט מלאת שליחות וכאשר אני רואה שחקנית שעברה שינוי והשתפרה זה גורם לי לתחושת סיפוק וגאווה. אנחנו משנים את הגישה לספורט בכלל ולספורט נשים בפרט וזה מהווה עבורי השראה ונותן הרבה מוטיבציה. מאמאנט היא לא רק ליגת אימהות אלא מערכת חברתית אמיתית עם ערכים שלא נמצאים בעולם הווירטואלי וזה סוד ההצלחה שמשאיר אותי כאן לעוד הרבה זמן.

בת שבע אבוחצרה - גזברית ויו"ר מאמאנט כרמיאל

ילידת העיר כרמיאל, נשואה + 3 ילדים, בעלת תואר BA בכלכלה מאוניברסיטת בר אילן, ותואר שני MBA בניהול ומנהל עסקים באוניברסיטת חיפה. עובדת כמנכ"לית בחברה.
יו"ר ליגת מאמאנט כרמיאל המונה כ- 80 שחקניות תושבות העיר, חברת הנהלת מאמאנט ישראל בתפקיד גזברית.

"התאהבתי בכדורשת והרעיון של שילוב קהילתי קסם לי מאוד וקיבל חיזוק מיד עם פנייתי לגב' עופרה אברמוביץ' המייסדת. את הליגה בכרמיאל הקמתי בינואר 2015, כשהיא מונה 7 קבוצות בזמן שיא, ועל כך קיבלתי את אות המגן באירוע העשור למאמאנט. מבחינתי החזון של מאמנאט יושב בקנה אחד עם קידום והעצמת נשים בספורט, חינוך, ערכים וקהילתיות, מאמינה שמאמאנט הביאה לשינוי חברתי במעמד הנשים. מאמאנט כרמיאל מקיימת שיתוף פעולה הדוק עם מרכז הקליטה בעיר- עם נוער עולה ונוער בסיכון. מתנדבת בארגון: איל"ן, קרן מצוקה (ע"ש עזרא ינאי ז"ל), ארגוני סיוע אחרים בעיר.

איריס מזאל - יו"ר שיווק וחדשנות מאמאנט ישראל

נחשפתי למאמאנט לפני כשלוש שנים ונשבתי בקסם המשחק הספורטיבי, וערכיו החברתיים. אני מאמינה שמאמאנט מחוללת תמורה ומהפך עצום בקרב אמהות וילדים, ואני שמחה וגאה לקחת חלק בפעילות זו.

סיגל עמיר - חברת הנהלת מאמאנט ישראל

נשואה, ואמא ל-3 ילדים: מור בת 23, טל בן 21 , ושני בת 14.
בתחילת דרכי במאמאנט, שיחקתי בחוג, ולאחר תקופה ביחד עם עופרה, התחלנו להתרחב ולהשתבח, כשעופרה מובילה בראש. שיחקתי באופירה נבון, והצלחתי להקים שם 2 קבוצות.

לפני מספר שנים הפסקתי לשחק עקב פציעות, אבל נשארתי "בנוף" של המאמאנט. כיום אני מכהנת בהנהלת המאמאנט.