נטוורקינג - אחר
שם העסק: אלה אורן עיצוב ואדריכלות פנים
תחום: אחר
איש קשר: אלה
כתובת:
אתר: http://www.aleoren.co.il
פייסבוק: --
הטבה: 10% הנחה בכל פרוייקט


משרדי נפתח בשנת 2005 והוא עוסק בתכנון ועיצוב של חללי מגורים וסביבות עבודה. עבודת התכנון והעיצוב אצלי מתחילה תמיד בתיאום מלא עם רצונותיו, אופיו, חלומותיו והיכולת הכלכלית של הלקוח. אני מאמינה שמציאת האיזון הנכון בין היופי והפונקציונליות הוא סוד ההצלחה בכל פרויקט והוא שהופך את העיצוב לנכון, במקום ובזמן שבו נוצר. את האיזון הזה אני מוצאת תוך הקשבה רבה והסתכלות על צורכי הלקוח, דרך העיניים שלי כמעצבת. אני מלווה את הלקוחות שלי משלב גיבוש הקונספט הראשוני והכנת הפרוגרמה, דרך סקיצות רעיוניות, תכניות מפורטות לביצוע, בחירת חומרי גמר, גוונים, קניית ריהוט ופריטים משלימים, פיקוח עליון על העבודה באתר ועד לסיום המלא של הפרויקט. הכל במקצועיות, ביסודיות ולא פחות חשוב – עם הרבה תשומת לב ובאוירה טובה!
למידע נוסף לחץ >
שם העסק: שלי גן אל תכנון ועיצוב פנים
תחום: אחר
איש קשר: שלי גן אל
כתובת: ירושלים
אתר: --
פייסבוק: https://m.facebook.com/ganel.design/
הטבה: הדמיה ממוחשבת חינם בהזמנת פרויקט .


אני מציעה ללקוחותי ליווי צמוד ומקצועי משלב התכנון ועד לגמר הבנייה, תוך מתן פתרונות מקצועיים ,עיצוביים וטכניים בהתאם להתקדמות הפרוייקט. תוך הקפדה על שביעות הרצון המקסימלית של הלקוח והתחשבות בקווים העיצובים שהוחלטו עם הלקוח והתאמתם למגמות בארץ ובעולם , ליווי ושידוך בעלי מקצוע תוך חסכון כספי משמעותי.
למידע נוסף לחץ >


יצירת קשר

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
 • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
 • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.
 • Info.mamanet@gmail.com
 • 09-745-2249
  מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
  ניתן להשאיר הודעה
 • משרדי הנהלת מאמאנט
  ת.ד. 407,
  נווה ירק, 49945