עונה 8 - שלב המוקדמות




ט.ל.ח



מחזור 1 - 6/11/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
אליאב ידלין ב 5:21
14:21
-
19:42
0:2
19:30
רביבים
יפה נוף מקיף ט' 21:9
10:21
10:15
41:45
1:2
20:15
רביבים
עמית א בן גוריון 13:21
15:21
-
28:42
0:2
20:15
רביבים
טביב יסוד המעלה 16:21
20:22
-
36:43
0:2
21:00
רביבים
תמיר אופקים 18:21
21:18
15:12
54:51
2:1
21:00
רביבים
גן רווה ב בארי 11:21
19:21
-
30:42
0:2
(ירוק | כחול | כתום | אדום)
מחזור 2 -
13/11/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
יסוד המעלה בארי 26:28
24:22
15:13
65:63
2:1
19:30
רביבים
נגבה מקיף ט' 21:10
21:0
-
42:10
2:0
20:15
רביבים
תמיר שקמה 21:17
21:12
-
42:29
2:0
20:15
רביבים
דקלים יפה נוף 17:21
16:21
-
33:42
0:2
21:00
רביבים
עמית א ידלין ב 13:21
3:21
-
16:42
0:2
21:00
רביבים
בן גוריון הדרים 21:13
21:13
-
42:26
2:0
(ירוק | כחול | כתום | אדום)
מחזור 3 -
20/11/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
הדרים ידלין ב 30:32
8:21
-
38:53
0:2
19:30
רביבים
אופקים גן רווה א 9:21
18:21
-
27:42
0:2
20:15
רביבים
אבני החושן שקמה 21:18
21:12
-
42:30
2:0
20:15
רביבים
דקלים רמז 17:21
23:25
-
40:46
0:2
21:00
רביבים
טביב מרחבים ב 17:21
20:22
-
37:43
0:2
21:00
רביבים
אליאב רעות 17:21
20:22
-
37:43
0:2
(ירוק | כחול | כתום | אדום)
מחזור 4 -
27/11/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
אליאב עמית א 16:21
14:21
-
30:42
0:2
19:30
רביבים
בן גוריון רעות 21:6
21:19
-
42:25
2:0
20:15
רביבים
אופקים אבני החושן 14:21
11:21
-
25:42
0:2
20:15
רביבים
יסוד המעלה גן רווה ב 21:15
21:9
-
42:24
2:0
21:00
רביבים
שקמה גן רווה א 12:21
22:20
10:15
44:56
1:2
21:00
רביבים
יפה נוף נגבה 21:10
21:18
-
42:28
2:0
(ירוק | כחול | כתום | אדום)
מחזור 5 -
4/12/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
בארי מרחבים ב 19:21
22:20
15:7
56:48
2:1
19:30
רביבים
אליאב בן גוריון 10:21
19:21
-
29:42
0:2
20:15
רביבים
ידלין ב רעות 21:11
21:11
-
42:22
2:0
20:15
רביבים
הדרים עמית א 21:14
21:13
-
42:27
2:0
21:00
רביבים
אבני החושן תמיר 16:21
18:21
-
34:42
0:2
21:00
רביבים
מקיף ט' רמז 21:11
19:21
15:9
55:41
2:1
(ירוק | כחול | כתום | אדום)
מחזור 6 -
11/12/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
מרחבים ב גן רווה ב -
-
-
-
-
19:30
רביבים
שקמה אופקים -
-
-
-
-
20:15
רביבים
רמז נגבה -
-
-
-
-
20:15
רביבים
גן רווה א תמיר -
-
-
-
-
21:00
רביבים
מקיף ט' דקלים -
-
-
-
-
21:00
רביבים
בארי טביב -
-
-
-
-
(ירוק | כחול | כתום | אדום)
מחזור 7 -
18/12/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
מרחבים ב יסוד המעלה -
-
-
-
-
19:30
רביבים
ידלין ב בן גוריון -
-
-
-
-
20:15
רביבים
אליאב הדרים -
-
-
-
-
20:15
רביבים
נגבה דקלים -
-
-
-
-
21:00
רביבים
רעות עמית א -
-
-
-
-
(ירוק | כחול | כתום | אדום)
מחזור 8 -
1/1/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
גן רווה ב טביב -
-
-
-
-
19:30
רביבים
רעות הדרים -
-
-
-
-
20:15
רביבים
רמז יפה נוף -
-
-
-
-
20:15
רביבים
גן רווה א אבני החושן -
-
-
-
-
(ירוק | כחול | כתום | אדום)


יצירת קשר

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
  • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
  • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.

מאמאנט- ליגת אמהות בכדורשת

  • Info.mamanet@gmail.com
    ofraab.mamanet@gmail.com
  • 03-637-3437
    03-637-3417 - פקס
    מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
    ניתן להשאיר הודעה
  • משרדי הנהלת מאמאנט
    גליס 9, בנין סגולה 2000,
    פתח תקווה