משחקי ליגה עונת 2015-2016



מחזור 1 - 18/11/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
אופקים יסוד המעלה 18:21
21:16
13:15
52:52
1:2
19:30
רביבים
מקיף ח גנים ג' 13:21
16:21
-
29:42
0:2
20:30
רביבים
אמירים טביב 14:21
21:15
11:15
46:51
1:2
20:30
רביבים
גן רווה א העמית א 21:18
21:14
-
42:32
2:0
21:10
רביבים
ניצנים ב תמיר 15:21
11:21
-
26:42
0:2
21:10
רביבים
פרס נובל מקיף ט 4:21
8:21
-
12:42
0:2
מחזור 2 - 25/11/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
הדרים יסוד המעלה 21:17
21:14
-
42:31
2:0
19:30
רביבים
מרחבים מישור הנוף 14:21
23:25
-
37:46
0:2
20:30
רביבים
קרית גנים א' ניצנים ב' 14:21
18:21
-
32:42
0:2
20:30
רביבים
דקלים בן גוריון א 21:23
21:9
15:9
57:41
2:1
21:10
רביבים
איתמר מרחבים ב' 3:21
17:21
-
20:42
0:2
21:10
רביבים
אביבים העמית א 12:21
12:21
-
24:42
0:2
מחזור 3 - 9/12/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
תמיר אמירים 21:8
21:14
-
42:22
2:0
19:30
רביבים
העמית א מישור הנוף 21:12
21:18
-
42:30
2:0
20:30
רביבים
טביב אופקים 21:12
18:21
15:9
54:42
2:1
20:30
רביבים
מרחבים גן רווה א 10:21
15:21
-
25:42
0:2
21:10
רביבים
גנים ב' ידלין 12:21
13:21
-
25:42
0:2
21:10
רביבים
בן גוריון א פרס נובל 12:21
16:21
-
28:42
0:2
מחזור 4 - 23/12/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
מרחבים ב' ידלין 11:21
13:21
-
24:42
0:2
19:30
רביבים
אביבים מקיף ח 21:19
21:12
-
42:31
2:0
20:30
רביבים
אופקים ניצנים ב' 19:21
21:18
10:15
50:54
1:2
20:30
רביבים
מישור הנוף קרית גנים ג' 20:22
21:19
14:16
55:57
1:2
21:10
רביבים
איתמר קרית גנים א' 18:21
21:15
13:15
52:51
1:2
21:10
רביבים
מקיף ט' דקלים 21:9
21:4
-
42:13
2:0
מחזור 5 - 6/1/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
מרחבים ב' גנים ב' 21:13
21:15
-
42:28
2:0
19:30
רביבים
קרית גנים ג' גן רווה א 21:8
21:11
-
42:19
2:0
20:30
רביבים
אמירים יסוד המעלה 21:9
21:7
-
42:16
2:0
20:30
רביבים
אביבים פרס נובל 21:13
22:20
-
43:33
2:0
21:10
רביבים
תמיר טביב 21:15
21:7
-
42:22
2:0
21:10
רביבים
בן גוריון א מרחבים 9:21
18:21
-
27:42
0:2
מחזור 6 - 20/1/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
קרית גנים א' אופקים 14:21
12:21
-
26:42
0:2
19:30
רביבים
מישור הנוף דקלים 8:21
6:21
-
14:42
0:2
20:30
רביבים
ידלין איתמר 21:13
21:6
-
42:19
2:0
20:30
רביבים
העמית א קרית גנים ג' 21:11
18:21
15:3
54:35
2:1
21:10
רביבים
ניצנים ב מרחבים ב' 21:19
11:21
14:16
46:56
1:2
21:10
רביבים
מקיף ט' רמז ב 21:3
21:7
-
42:10
2:0
מחזור 7 - 27/1/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
קרית גנים א' תמיר 12:21
12:21
-
24:42
0:2
19:30
רביבים
אביבים בן גוריון א 21:9
18:21
15:9
54:39
2:1
20:30
רביבים
אמירים הדרים 21:19
21:15
-
42:34
2:0
20:30
רביבים
פרס נובל גן רווה א 21:13
21:19
-
42:32
2:0
21:10
רביבים
יסוד המעלה טביב 21:16
21:16
-
42:32
2:0
21:10
רביבים
מקיף ט' מרחבים 21:2
21:9
-
42:11
2:0
מחזור 8 - 10/2/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
ידלין ניצנים ב' 21:5
21:10
-
42:15
2:0
19:30
רביבים
רמז ב דקלים 17:21
13:21
-
30:42
0:2
20:30
רביבים
איתמר אופקים 10:21
17:21
-
27:42
0:2
20:30
רביבים
מרחבים העמית א 6:21
14:21
-
20:42
0:2
21:10
רביבים
מרחבים ב' טביב 21:8
21:16
-
42:24
2:0
21:10
רביבים
בן גוריון א מישור הנוף 13:21
18:21
-
31:42
0:2
מחזור 9 - 24/2/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
יסוד המעלה קרית גנים א' 21:16
22:20
-
43:36
2:0
19:30
רביבים
פרס נובל קרית גנים ג' 21:13
21:14
-
42:27
2:0
20:30
רביבים
אמירים ידלין 9:21
21:19
2:15
32:55
1:2
20:30
רביבים
רמז ב גן רווה א 14:21
9:21
-
23:42
0:2
21:10
רביבים
איתמר הדרים 11:21
8:21
-
19:42
0:2
21:10
רביבים
מקיף ט' אביבים 21:11
21:3
-
42:14
2:0
מחזור 10 - 9/3/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
תמיר יסוד המעלה 21:14
21:10
-
42:24
2:0
19:30
רביבים
רמז ב מישור הנוף 21:23
19:21
-
40:44
0:2
20:30
רביבים
ניצנים ב טביב 21:13
18:21
15:17
54:51
1:2
20:30
רביבים
דקלים מרחבים 21:11
21:16
-
42:27
2:0
21:10
רביבים
מרחבים ב' קרית גנים א' 21:11
21:11
-
42:22
2:0
21:10
רביבים
בן גוריון א קרית גנים ג' 18:21
8:21
-
26:42
0:2
מחזור 11 - 23/3/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
איתמר אמירים 12:21
7:21
-
19:42
0:2
19:30
רביבים
פרס נובל העמית א 21:19
21:16
-
42:35
2:0
20:30
רביבים
ידלין תמיר 21:16
21:19
-
42:35
2:0
20:30
רביבים
אביבים דקלים 26:24
13:21
15:9
54:54
2:1
21:10
רביבים
הדרים אופקים 23:25
19:21
-
42:46
0:2
21:10
רביבים
מקיף ט' גן רווה א 21:4
21:12
-
42:16
2:0
מחזור 12 - 6/4/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
אופקים תמיר 10:21
5:21
-
15:42
0:2
19:30
רביבים
קרית גנים ג' מרחבים 21:16
21:18
-
42:34
2:0
20:30
רביבים
ניצנים ב הדרים 17:21
21:19
15:13
53:53
2:1
20:30
רביבים
פרס נובל מישור הנוף 21:14
21:13
-
42:27
2:0
21:10
רביבים
טביב קרית גנים א' 21:16
21:15
-
42:31
2:0
21:10
רביבים
בן גוריון א העמית א 8:21
13:21
-
21:42
0:2
מחזור 13 - 20/4/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
יסוד המעלה איתמר 21:14
20:22
15:9
56:45
2:1
19:30
רביבים
רמז ב פרס נובל 13:21
15:21
-
28:42
0:2
20:30
רביבים
אמירים מרחבים ב' 10:21
12:21
-
22:42
0:2
20:30
רביבים
אביבים קרית גנים ג' 21:13
21:11
-
42:24
2:0
21:10
רביבים
ידלין קרית גנים א' 21:18
21:9
-
42:27
2:0
21:10
רביבים
דקלים גן רווה א 14:21
15:21
-
29:42
0:2
מחזור 14 - 18/5/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
איתמר ניצנים ב' 13:21
15:21
-
28:42
0:2
19:30
רביבים
דקלים העמית א 17:21
17:21
-
34:42
0:2
20:30
רביבים
הדרים טביב 21:14
21:19
-
42:33
2:0
20:30
רביבים
מקיף ט' מישור הנוף 21:6
21:8
-
42:14
2:0
21:10
רביבים
יסוד המעלה ידלין 12:21
9:21
-
21:42
0:2
21:10
רביבים
בן גוריון א רמז ב 17:21
17:21
-
34:42
0:2
מחזור 15 - 1/6/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
אמירים אופקים 21:10
17:21
15:9
53:40
2:1
19:30
רביבים
גן רווה א אביבים 21:16
17:21
16:14
54:51
2:1
20:30
רביבים
מרחבים ב' תמיר 21:19
29:27
-
50:46
2:0
20:30
רביבים
מרחבים פרס נובל 16:21
16:21
-
32:42
0:2
21:10
רביבים
קרית גנים א' הדרים 14:21
14:21
-
28:42
0:2
21:10
רביבים
מקיף ט' העמית א 21:9
21:16
-
42:25
2:0
מחזור 16 - 4/6/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
10:00
רביבים
טביב ידלין 11:21
9:21
-
20:42
0:2
10:00
רביבים
יסוד המעלה ניצנים ב' 23:21
20:22
11:15
54:58
1:2
11:00
רביבים
בן גוריון א גן רווה א 12:21
11:21
-
23:42
0:2
11:00
רביבים
מישור הנוף אביבים 14:21
21:18
15:17
50:56
1:2
12:00
רביבים
איתמר תמיר 10:21
9:21
-
19:42
0:2
12:00
רביבים
מרחבים ב' אופקים 21:9
21:12
-
42:21
2:0
13:00
רביבים
רמז ב מרחבים 21:14
21:16
-
42:30
2:0
13:00
רביבים
מקיף ט' קרית גנים ג' 21:11
21:14
-
42:25
2:0
מחזור 17 - 8/6/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
אמירים קרית גנים א' -
-
-
-
-
19:30
רביבים
קרית גנים ג' דקלים -
-
-
-
-
20:30
רביבים
יסוד המעלה מרחבים ב' -
-
-
-
-
20:30
רביבים
רמז ב העמית א -
-
-
-
-
21:10
רביבים
איתמר טביב -
-
-
-
-
21:10
רביבים
מרחבים אביבים -
-
-
-
-
מחזור 18 - 15/6/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
אמירים ניצנים ב' -
-
-
-
-
19:30
רביבים
גן רווה א מישור הנוף -
-
-
-
-
20:30
רביבים
הדרים תמיר -
-
-
-
-
20:30
רביבים
בן גוריון א מקיף ט' -
-
-
-
-
21:10
רביבים
ידלין אופקים -
-
-
-
-
21:10
רביבים
פרס נובל דקלים -
-
-
-
-


טבלת הדירוג:


מיקום

קבוצה

מש'

נצ'

הפ'

יחס מערכות

יחס נקודות

נקודות

1

בן גוריון

9

9

0

2-18

270-405

18

2

מרחבים א'

9

8

1

2-16

254-367

17

3

מקיף ח'

9

7

2

4-14

275-360

16

4

מישור בארי

9

6

3

8-12

318-389

15

5

ק. גנים ג'

9

4

5

11-9

336-343

13

6

דקלים

8

4

4

9-9

313-292

12

7

אביבים

9

3

6

13-9

380-365

12

8

גן רווה

9

3

6

12-7

331-309

12

9

עמית עמל

9

3

6

12-7

356-290

       12

10

פרס נובל

9

2

7

14-4

339-294

11

11

מקיף ט'

9

0

9

18-0

378-140

9


מיקום

קבוצה

מש'

נצ'

הפ'

הפ' טכני

יחס מערכות

יחס נקודות

נקודות

1

איתמר

9

9

0

 

2-18

248-401

18

2

ק. גנים א'

9

8

1

 

2-17

277-389

17

3

אופקים

9

6

3

 

10-12

350-392

15

4

טביב

9

5

4

 

8-13

329-283

14

5

יסוד המעלה

9

5

4

 

9-12

339-391

14

6

ק. גנים ב'

9

5

4

 

9-10

350-336

14

7

ניצנים

9

4

5

 

12-11

390-408

13

8

אמירים

8

4

4

 

10-9

301-299

12

9

תמיר

9

2

7

 

14-4

375-244

11

10

מרחבים ב'

9

1

8

 

16-3

382-271

10

11

ידלין

9

0

9

 

18-1

391-218

9



יצירת קשר

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
  • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
  • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.
  • Info.mamanet@gmail.com
  • 09-745-2249
    מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
    ניתן להשאיר הודעה
  • משרדי הנהלת מאמאנט
    ת.ד. 407,
    נווה ירק, 49945