עונה 5 - חלוקה ל-4 בתים ב-2 סבבים

טבלת דירוג סופית לשלב הבתים - מעודכנת לתאריך 10/02/2015

טבלת הדירוג נקבעת לפי שלבים, אם בשלב ה-1 יש שויון - עוברים לשלב ה-2 וכן הלאה - 
1. ניקוד סופי (עמודה שמאלית)
2. הפרש מערכות
3. יחס הנקודות בתוך המערכות

בית  א

משחקים

מערכות

יחס

 

מס'

קבוצה

מש'

נצ'

הפ'

חובה

זכות

הפרש

חובה

זכות

הפרש

נק'

1

הילל-1

6

6

0

2

12

10

230

278

48

12

2

בליך

6

4

2

4

8

4

196

237

41

10

3

אביגור

6

1

5

10

4

6-

267

232

35-

7

4

חשמונאים

6

1

5

11

3

8-

275

221

54-

7

סיכום

24

12

12

27

27

0

968

968

0

36

בית  ב

משחקים

מערכות

יחס

 

מס'

קבוצה

מש'

נצ'

הפ'

חובה

זכות

הפרש

חובה

זכות

הפרש

נק'

1

מכלל

6

5

1

6

10

4

257

275

18

11

2

נטעים

6

4

2

5

9

4

233

266

33

10

3

עליות

6

3

3

7

8

1

248

252

4

9

4

הגפן

6

0

6

12

3

9-

284

229

55-

6

סיכום

24

12

12

30

30

0

1022

1022

0

36

בית  ג

משחקים

מערכות

יחס

 

מס'

קבוצה

מש'

נצ'

הפ'

חובה

זכות

הפרש

חובה

זכות

הפרש

נק'

1

המתמיד

6

6

0

3

12

9

240

294

54

12

2

ניצנים

6

4

2

5

9

4

231

257

26

10

3

מ.הגטאות

6

1

5

11

5

6-

296

241

55-

7

4

רמת חן

6

1

5

11

4

7-

273

248

25-

7

סיכום

24

12

12

30

30

0

1040

1040

0

36

בית  ד

משחקים

מערכות

יחס

 

מס'

קבוצה

מש'

נצ'

הפ'

חובה

זכות

הפרש

חובה

זכות

הפרש

נק'

1

גבעולים

8

7

1

3

15

12

266

360

94

15

2

ארנון

8

4

4

9

10

1

324

323

1-

12

3

הבילויים

8

4

4

10

10

0

345

353

8

12

4

המנחיל

8

4

4

10

10

0

377

341

36-

12

5

הילל-2

8

1

7

15

2

13-

351

286

65-

9

סיכום

40

20

20

47

47

0

1663

1663

0

60



ט.ל.ח

מחזור 1 - 18/11/2014
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
בליך הילל-1 21:19
21:19
-
42:38
2:0
19:30
דרומי
הבילויים המנחיל 16:21
14:21
-
30:42
0:2
19:30
אמצעי
עליות/הבילויים נטעים 21:13
21:15
-
42:28
2:0
20:15
צפוני
חשמונאים אביגור 21:15
21:14
-
42:29
2:0
20:15
דרומי
מורדי הגטאות המתמיד 18:21
21:11
15:8
54:40
2:1
20:15
אמצעי
הגפן/המתמיד מכלל 21:18
21:13
-
42:31
2:0
21:00
צפוני
הילל גבעולים 21:16
21:18
-
42:34
2:0
21:00
דרומי
הבילויים ארנון 21:19
21:17
-
42:36
2:0
21:00
אמצעי
ניצנים רמת-חן 14:21
16:21
-
30:42
0:2
מחזור 2 - 2/12/2014
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
בליך אביגור 15:21
9:21
-
24:42
0:2
19:30
דרומי
גבעולים ארנון 12:21
13:21
-
25:42
0:2
19:30
אמצעי
עליות/הבילויים הגפן/המתמיד 15:21
18:21
-
33:42
0:2
20:15
צפוני
הילל-1 חשמונאים 13:21
17:21
-
30:42
0:2
20:15
דרומי
רמת-חן מורדי הגטאות 14:21
21:16
15:11
50:48
2:1
20:15
אמצעי
נטעים מכלל 15:21
16:21
-
31:42
0:2
21:00
צפוני
ניצנים המתמיד 16:21
21:17
15:11
52:49
2:1
21:00
דרומי
המנחיל גבעולים 21:10
21:15
-
42:25
2:0
21:00
אמצעי
הבילויים הילל 13:21
16:21
-
29:42
0:2
21:45
אמצעי
המנחיל הילל 19:21
21:23
-
40:44
0:2
מחזור 3 - 9/12/2014
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
חשמונאים בליך 22:20
21:19
-
43:39
2:0
19:30
דרומי
ניצנים מורדי הגטאות 12:21
16:21
-
28:42
0:2
19:30
אמצעי
ארנון המנחיל 19:21
21:12
13:15
53:48
1:2
20:15
צפוני
נטעים הגפן/המתמיד 16:21
16:21
-
32:42
0:2
20:15
דרומי
גבעולים הבילויים 24:22
15:21
12:15
51:58
1:2
20:15
אמצעי
עליות/הבילויים מכלל 22:20
9:21
15:6
46:47
2:1
21:00
צפוני
אביגור הילל-1 21:19
21:23
15:9
57:51
2:1
21:00
דרומי
המתמיד רמת-חן 22:24
10:21
-
32:45
0:2
21:00
אמצעי
ארנון הילל 12:21
18:21
-
30:42
0:2
מחזור 4 - 30/12/2014
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
מכלל נטעים 19:21
21:19
12:15
52:55
1:2
19:30
דרומי
הילל גבעולים 21:17
21:12
-
42:29
2:0
19:30
אמצעי
המתמיד רמת-חן 20:22
17:21
-
37:43
0:2
20:15
צפוני
בליך אביגור 14:21
12:21
-
26:42
0:2
20:15
דרומי
הבילויים המנחיל 6:21
26:24
13:15
45:60
1:2
20:15
אמצעי
עליות/הבילויים הגפן/המתמיד 11:21
21:15
13:15
45:51
1:2
21:00
צפוני
חשמונאים הילל-1 17:21
21:13
15:11
53:45
2:1
21:00
דרומי
הילל ארנון 21:18
21:9
-
42:27
2:0
21:00
אמצעי
מורדי הגטאות ניצנים 21:12
21:18
-
42:30
2:0
מחזור 5 - 27/1/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
בליך חשמונאים 13:21
10:21
-
23:42
0:2
19:30
דרומי
ארנון גבעולים 21:15
21:12
-
42:27
2:0
19:30
אמצעי
אביגור הילל-1 21:17
21:19
-
42:36
2:0
20:15
צפוני
רמת-חן מורדי הגטאות 21:17
19:21
6:15
46:53
1:2
20:15
דרומי
הבילויים הילל 21:19
18:21
15:10
54:50
2:1
20:15
אמצעי
ניצנים המתמיד 22:20
21:15
-
43:35
2:0
21:00
צפוני
גבעולים הבילויים 13:21
11:21
-
24:42
0:2
21:00
דרומי
ארנון המנחיל 21:19
10:21
15:12
46:52
2:1
21:00
אמצעי
הגפן/המתמיד מכלל 21:12
18:21
15:10
54:43
2:1
21:45
אמצעי
עליות/הבילויים נטעים 19:21
16:21
-
35:42
0:2
מחזור 6 - 10/2/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
ניצנים רמת-חן 15:21
21:11
12:15
48:47
1:2
19:30
דרומי
המנחיל הילל 19:21
24:26
-
43:47
0:2
19:30
אמצעי
מכלל עליות/הבילויים 13:21
21:11
8:15
42:47
1:2
20:15
צפוני
בליך הילל-1 21:15
21:15
-
42:30
2:0
20:15
דרומי
ארנון הבילויים 21:15
12:21
15:9
48:45
2:1
20:15
אמצעי
המתמיד מורדי הגטאות 13:21
23:21
11:15
47:57
1:2
21:00
צפוני
אביגור חשמונאים 19:21
21:19
15:13
55:53
2:1
21:00
דרומי
המנחיל גבעולים 16:21
21:15
13:15
50:51
1:2
21:00
אמצעי
הגפן/המתמיד נטעים 21:15
17:21
15:9
53:45
2:1


טבלת הדירוג:
טבלת דירוג סופית לשלב הבתים - מעודכנת לתאריך 10/02/2015

טבלת הדירוג נקבעת לפי שלבים, אם בשלב ה-1 יש שויון - עוברים לשלב ה-2 וכן הלאה - 
1. ניקוד סופי (עמודה שמאלית)
2. הפרש מערכות
3. יחס הנקודות בתוך המערכות

בית  א

משחקים

מערכות

יחס

 

מס'

קבוצה

מש'

נצ'

הפ'

חובה

זכות

הפרש

חובה

זכות

הפרש

נק'

1

הילל-1

6

6

0

2

12

10

230

278

48

12

2

בליך

6

4

2

4

8

4

196

237

41

10

3

אביגור

6

1

5

10

4

6-

267

232

35-

7

4

חשמונאים

6

1

5

11

3

8-

275

221

54-

7

סיכום

24

12

12

27

27

0

968

968

0

36

בית  ב

משחקים

מערכות

יחס

 

מס'

קבוצה

מש'

נצ'

הפ'

חובה

זכות

הפרש

חובה

זכות

הפרש

נק'

1

מכלל

6

5

1

6

10

4

257

275

18

11

2

נטעים

6

4

2

5

9

4

233

266

33

10

3

עליות

6

3

3

7

8

1

248

252

4

9

4

הגפן

6

0

6

12

3

9-

284

229

55-

6

סיכום

24

12

12

30

30

0

1022

1022

0

36

בית  ג

משחקים

מערכות

יחס

 

מס'

קבוצה

מש'

נצ'

הפ'

חובה

זכות

הפרש

חובה

זכות

הפרש

נק'

1

המתמיד

6

6

0

3

12

9

240

294

54

12

2

ניצנים

6

4

2

5

9

4

231

257

26

10

3

מ.הגטאות

6

1

5

11

5

6-

296

241

55-

7

4

רמת חן

6

1

5

11

4

7-

273

248

25-

7

סיכום

24

12

12

30

30

0

1040

1040

0

36

בית  ד

משחקים

מערכות

יחס

 

מס'

קבוצה

מש'

נצ'

הפ'

חובה

זכות

הפרש

חובה

זכות

הפרש

נק'

1

גבעולים

8

7

1

3

15

12

266

360

94

15

2

ארנון

8

4

4

9

10

1

324

323

1-

12

3

הבילויים

8

4

4

10

10

0

345

353

8

12

4

המנחיל

8

4

4

10

10

0

377

341

36-

12

5

הילל-2

8

1

7

15

2

13-

351

286

65-

9

סיכום

40

20

20

47

47

0

1663

1663

0

60



ט.ל.ח


יצירת קשר

נותרו  תוים.
  • Info.mamanet@gmail.com
  • 09-745-2249
  • משרדי הנהלת מאמאנט
    ת.ד. 407,
    נווה ירק, 49945