עונה 9 - שלב הבתים - סבב-2




ט.ל.ח

מחזור 1 - 5/3/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
בליך
בליך הלל 9:21
12:21
-
21:42
0:2
19:30
בליך
ניצנים ערמונים 15:21
14:21
-
29:42
0:2
19:30
בליך
ארנון נטעים 21:16
24:22
-
45:38
2:0
20:15
בליך
המנחיל רמת חן 12:21
21:13
15:11
48:45
2:1
20:15
בליך
עתיד מכלל 16:21
16:21
-
32:42
0:2
21:00
בליך
אביגור מורדי הגטאות 21:12
21:9
-
42:21
2:0
21:00
בליך
הגפן המתמיד הרא"ה 21:18
12:21
10:15
43:54
1:2
(בית עליון | בית תחתון | בית אמצעי)
מחזור 2 -
12/3/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
בליך
המנחיל עתיד 21:14
21:10
-
42:24
2:0
19:30
בליך
מכלל קורצ'אק 13:21
16:21
-
29:42
0:2
20:15
בליך
אביגור אהל שם 21:7
21:16
-
42:23
2:0
20:15
בליך
מורדי הגטאות הרא"ה 15:21
21:19
15:12
51:52
2:1
21:00
בליך
ארנון בליך 21:15
21:16
-
42:31
2:0
21:00
בליך
ניצנים הלל 14:21
15:21
-
29:42
0:2
21:00
בליך
נטעים ערמונים 23:21
12:21
12:15
47:57
1:2
(בית עליון | בית תחתון | בית אמצעי)
מחזור 3 -
2/4/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
בליך
אביגור הרא"ה 21:12
21:18
-
42:30
2:0
19:30
בליך
הגפן המתמיד אהל שם 21:15
21:11
-
42:26
2:0
20:15
בליך
בליך ערמונים 13:21
13:21
-
26:42
0:2
20:15
בליך
ארנון הלל 17:21
18:21
-
35:42
0:2
20:15
בליך
ניצנים נטעים 7:21
15:21
-
22:42
0:2
21:00
בליך
רמת חן עתיד 21:8
15:21
15:13
51:42
2:1
21:00
בליך
המנחיל קורצ'אק 21:17
23:21
-
44:38
2:0
(בית עליון | בית תחתון | בית אמצעי)
מחזור 4 -
30/4/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
בליך
ניצנים בליך 18:21
21:19
9:15
48:55
1:2
19:30
בליך
ארנון ערמונים 14:21
14:21
-
28:42
0:2
19:30
בליך
נטעים הלל 15:21
13:21
-
28:42
0:2
20:15
בליך
רמת חן מכלל 23:21
21:19
-
44:40
2:0
20:15
בליך
עתיד קורצ'אק 10:21
21:8
15:11
46:40
2:1
21:00
בליך
הגפן המתמיד מורדי הגטאות 21:23
14:21
-
35:44
0:2
21:00
בליך
אהל שם הרא"ה 21:19
17:21
11:15
49:55
1:2
(בית עליון | בית תחתון | בית אמצעי)
מחזור 5 -
14/5/2019 - משחקי הגמר
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
ידידות
ויצמן זומר -
-
-
-
-
19:30
בליך
המנחיל מכלל 21:9
21:18
-
42:27
2:0
19:30
בליך
רמת חן קורצ'אק 20:22
17:21
-
37:43
0:2
20:15
ידידות
עתיד הרא"ה -
-
-
-
-
20:15
בליך
אביגור הגפן המתמיד 21:11
21:6
-
42:17
2:0
20:15
בליך
אהל שם מורדי הגטאות 17:21
17:21
-
34:42
0:2
21:00
בליך
נטעים בליך 16:21
17:21
-
33:42
0:2
21:00
בליך
ארנון ניצנים 17:21
21:11
15:6
53:38
2:1
21:00
בליך
ערמונים הלל 21:18
15:21
4:15
40:54
1:2
(בית עליון | בית תחתון | בית אמצעי)


יצירת קשר

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
  • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
  • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.
  • Info.mamanet@gmail.com
  • 09-745-2249
    מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
    ניתן להשאיר הודעה
  • משרדי הנהלת מאמאנט
    ת.ד. 407,
    נווה ירק, 49945