לוחות משחקים


לוח משחקי ליגת זכרון יעקב 1

לוח משחקי ליגת זכרון יעקב1

לוח משחקי הליגה מעודכנים ליום 08.02.16

להמשך קריאה

לוח משחקים 2015-2016 מחזור I

תוצאות טבלת הליגה - מחזרות ראשון של יישובי עמק חפר

להמשך קריאה

עונה 4 - שיטת המשחקים

שיטת המשחקים וסדר המשחקים רמת גן תשע"ד  2013-2014שיטת המשחקים השנה תתבסס על שיטת ליגה בבתים. הקבוצות חולקו לשלושה בתים על פי הגרלה. בכל בית יתקיים סיבוב משחקים בין כל הקבוצות. בתום הסבב הראשון תדורגנה הקבוצות על פי המיקום שלהן בבית.בבית העליון ידורגו הקבוצות ממקומות 1-2, בבית האמצעי ידורגו הקבוצות  ממקומות 3-4, בבית התחתון ידורגו הקבוצות ממקומות...

להמשך קריאה

עונה 3 - טבלת דירוג - פלייאוף

טבלת הדירוג סופית – סיום עונה 3 בית עליון מקום קבוצה משחקים ניצחונות הפסדים ניקוד מערכות הפרש מערכות ניקוד 1 רמת-חן 10 9 1 419-314 105 19 2 מ.הגטאות 10 8 2 432-348 84 18 3 ניצנים 10 5 5 409-414 5- 15 4 חשמונאים 10 5 5 393-399 6- 15 5 אביגור 10 3 7 387-447 60- 13 6 בליך 10 0 10 324-442 118- 10 בית אמצעי מקום קבוצה משחקים ניצחונות הפסדים ניקוד מערכות הפרש מערכות ניקוד 1 נטעים 6 5 1 247-210 37 11 2 מיכלל 6 4 2 252-208 44 10 3 עליות 6 2 4 210-239 29- 8 4 הגפן 6 1 5 197-249 52- 7   בית תחתון מקום קבוצה משחקים ניצחונות הפסדים ניקוד מערכות הפרש מערכות ניקוד 1 המתמיד 6 6 0 267-176 91 12 2 הילל 6 4 2 268-224 44 10 3 ארנון 6 2 4 240-221 19 8 4 המנחיל 6 0 6 98-252 154- 6 ט.ל.ח 

להמשך קריאה

טבלת תוצאות - שלב הבתים - ליגת 2012-2013

טבלת משחקים - שלב הבתים | טבלת משחקים - מוקדמות טבלת בית עליון לאחר מחזור רביעי: קבוצה מש נצ הפ מע' זכות מע' חובה נק זכות נק חובה הפ מע הפ נק נק טל 2 2 0 4 0 84 56 4 28 4 היובל 2 1 1 2 2 71 67 0 4 3 נווה דליה 2 1 1 2 3 80 90 -1 -10 3 אשכול 2 0 2 1 4 75 97 -3 -22 2   טבלת בית תחתון לאחר מחזור רביעי: קבוצה מש נצ הפ מע' ז כות מע' חובה נק זכות נק חובה הפ מע הפ נק נק בגין 4 3 1 6 3 170 149 3 21 7 רמב"ם 3 3 0 6 0 126 89 6 37 6 שערי תקוה 3 2 1 4 3 125 102 1 23 5 גוונים 3 0 3 2 6 121 147 -4 -26 3 נופים 3 0 3 0 6 71 126 -6 -55 3  

להמשך קריאה

עונה 3 - טבלת דירוג - בית א+ב

טבלת הדירוג מעודכנת לאחר סבב המשחקים שנערך בתאריך - 26/02/2013 בית א' מקום קבוצה משחקים ניצחונות הפסדים ניקוד מערכות הפרש מערכות ניקוד 1 רמת-חן 10 9 1 431-251 180 19 2 מ.הגטאות 10 8 2 438-336 102 18 3 ניצנים 10 6 4 394-341 53 16 4 מיכלל 10 4 6 323-367 44- 14 5 הגפן 10 3 7 287-380 93- 13 6 ארנון 10 0 10 237-435 198- 10   בית ב' מקום קבוצה משחקים ניצחונות הפסדים ניקוד מערכות הפרש מערכות ניקוד 1 חשמונאים 12 11 1 540-371 169 23 2 בליך 12 10 2 510-371 139 22 3 אביגור 12 8 4 550-510 40 20 4 נטעים 12 5 7 466-480 14- 17 5 עליות 12 4 8 437-515 78- 16 6 הילל 12 3 9 424-536 112- 15 7 המתמיד 12 1 11 410-554 144- 13  ט.ל.ח

להמשך קריאה

עונה 2 - טבלת דירוג - פלייאוף

להמשך קריאה

טבלת הליגה - שלב הפליאוף - 2011-2012

קום קבוצה משחקים ניצחונות הפסדים מע' זכות מע' חובה נק' זכות נק' חובה נקודות בית עליון 1 אוסישקין א'    3 3 0 6 0 109 60 6 2 סורקיס 3 2 1 4 3 110 80 5 3 אלון 3 1 2 3 4 111 95 4 4 בן גוריון 3 0 3 0 6 13 108 1 5 אופירה  א' 2 1 1 3 2 75 80 3 6 בר אילן 2 1 1 2 3 80 75 3   בית אמצעי 1 גנים א' 3 3 0 6 0 113 74 6 2 ברנר 3 2 1 4 3 118 94 5 2 דמוקרטי 3 1 2 3 4 98 106 4 4 אוסישקין ד' 3 0 3 0 6 53 108 3 4 אופירה ב' 2 2 0 4 1 77 65 4 6 גורדון 2 1 1 3 2 75 69 3 7 רמז 2 0 2 0 4 54 72 2   בית תחתון 1 יצחק שדה 3 3 0 6 3 140 122 6 2 גולדה 3 2 1 5 3 122 114 5 3 תיכונים א' 3 1 2 3 5 123 127 4 4 תיכונים ב' 3 0 3 3 6 110 132 3 5 אוסישקין  ג' 1 1 0 2 0 36 0 2  

להמשך קריאה

טבלת משחקים - שלב הפלייאוף 2011-2012

פליאוף:  מחזור 1 – יום שני 30.4.12 שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 תוצאה 20:39 2 גנים א' אוסישקין ד' 18 : 8 18 : 8   2 : 0 21:25    2 אלון בן גוריון 18 : 9 18 : 4   2 : 0 20:45 1 אוסישקין א' סורקיס 18 : 14 18 : 15   2 : 0 21:40 1 דמוקרטי ברנר 18 : 15 12 : 18 7 : 12 1 : 2   פלייאוף: מחזור 2 – יום חמישי 3.5.12 שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע'...

להמשך קריאה

טבלת הליגה בסיום שלב הבתים עונה 2011-12

מקום קבוצה משחקים ניצחונות הפסדים מע' זכות מע' חובה נק' זכות נק' חובה נקודות בית עליון 1 אוסישקין א'     5 4 1 9 2 200 165 9 2 בן גוריון 5 4 1 8 5 217 196 9 3 סורקיס 5 3 2 7 5 182 173 8 4 אלון 5 2 3 5 6 168 177 7 5 אופירה א' 5 2 3 5 7 185 184 7 6 בר אילן 5 0 5 1 10 133 190 5   בית אמצעי 1 דמוקרטי 6 6 0 12 0 220 123 12 2 גנים א' 6 4 2 9 5 225 195 10 2 ברנר 6 4 2 9 5 227 202 10 4 אוסישקין ד' 6 2 4 5 9 200 228 8 4 אופירה ב' 6 2 4 4 10 191 239 8 6 רמז 6 2 4 5 9 169 222 7 7 גורדון 6 1 5 5 11 228 251 7   בית תחתון 1 תיכונים א' 5 5 0 10 1 194 129 10 2 גולדה 5 3 2 8 4 179 153 8 3 יצחק שדה 5 3 2 6 4 156 153 8 4 תיכונים ב' 5 3 2 6 5 173 135 8 5 אוסישקין ג' 5 1 4 3 8 106 184 6 6 גנים ב' 5 0 5 0 10 106 175 5

להמשך קריאה

טבלת משחקי הליגה לעונת 2012

מחזור 1 – 31.03.12 שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 תוצאה 19:30   1 טל ב' נווה דליה 16-18 18-8 13-15 1-2 20:15   1 היובל נופים 7-18 11-18   0-2 21:00   1 אשכול טל א' 18-6 18-15   2-0   מחזור 2 – 21.04.12 שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 תוצאה 20:20 1 נווה דליה היובל 27 - 25 25 - 17   2 : 0 21:15   1 טל א' נופים 25 – 12 25 - 11   2 : 0   מחזור 3 – 28.04.12 שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 תוצאה 20:20 1 טל ב' אשכול 25 - 14 25 - 18   2 : 0 21:00   1 טל א' נווה דליה 15...

להמשך קריאה

עונה 2 - משחקי הפלייאוף

סבב א' – 28.02.12--- בית עליון   שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 תוצאה   20:15    קרוב אביגור רמת-חן 18-11 18-11   2-0   20:15    אמצעי חשמונאים מ. הגטאות 18-11 12-18 13-11 2-1   21:00    קרוב רמת-חן מ. הגטאות 10-18 18-17 12-10 2-1   21:00    אמצעי אביגור חשמונאים 18-10 18-9   2-0                      סבב א' – 06.03.12--- בית אמצעי שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 תוצאה 20:15    קרוב גבעולים ניצנים 18-8 18-8   2-0 20:15    אמצעי בליך המתמיד 14-18 18-14 12-7 2-1 21:00    קרוב המתמיד ניצנים 13-18 18-9 12-3 2-1 21:00    אמצעי גבעולים בליך 18-11 18-11   2-0     סבב א' – 13.03.12--- בית תחתון שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 תוצאה 20:15    קרוב הגפן עליות 18-11 18-14   2-0 20:45    אמצעי הגפן מיכלל 18-16 18-15   2-0 21:15    קרוב עליות מיכלל 18-15 18-15   2-0     סבב א' – 20.03.12--- כל הבתים שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 תוצאה 20:15    קרוב חשמונאים רמת-חן 18-15 18-16   2-0 20:15    אמצעי בליך ניצנים 18-17 18-12   2-0 21:00    אמצעי המתמיד גבעולים 18-8 18-14   2-0 21:00    קרוב אביגור מ. הגטאות 16-18 18-16 12-6 2-1     סבב ב' – 27.03.12--- בית עליון שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע'...

להמשך קריאה

עונה 2 - טבלת דירוג - שלב א

מקום קבוצה משחקים ניצחונות הפסדים ניקוד מערכות הפרש מערכות ניקוד 1 רמת-חן 10 10 0 367-206 161 20 2 חשמונאים 10 9 1 368-290 78 19 3 מ. הגטאות 10 7 3 373-288 85 17 4 אביגור 10 7 3 329-287 42 17 5 ניצנים 10 6 4 325-265 62 16 6 בליך 10 5 5 344-302 42 15 7 גבעולים 10 3 7 305-352 -47 13 7 המתמיד 10 3 7 295-342 -47 13 9 עליות 10 2 8 330-414 -84 12 10 הגפן 10 2 8 222-376 -154 12 11 מיכלל 10 1 9 227-365 -138 11

להמשך קריאה

טבלת משחקים - גביע מאמאנט עונת 2011-12

תוצאות משחקי גביע 12.1.12 מס' קבוצה א' קבוצה ב' מערכה 1 מערכה 2 מערכה 3 תוצאה 1 אוסישקין א' תיכונים ב' 21 : 7 21 : 10 - 2 : 0 2 אוסישקין ג' אוסישקין ד' 11 : 21 14 : 21 - 0 : 2 3 תיכונים א' גולדה 21 : 19 20 : 22 15 : 17 1 : 2 4 אופירה ב' אופירה א' 19 : 21 23 : 21 15:4 1 : 2 5 גורדון יצחק שדה 21 : 14 21 : 16 - 2 : 0 6 גנים ב' בר אילן 8...

להמשך קריאה

טבלת משחקים - שלב הבתים - עונת 2011-12

מחזור 1 – 2.2.12 שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 תוצאה 19:15    3 גנים ב' יצחק שדה 18:14 18:16   2:0 20:10    3 רמז ברנר 18:10 18:12   2:0 21:05    3 סורקיס בר אילן 11:18 7:18   0:2 19:45    2 אוסישקין א' אופירה נבון א' 12:18 11:18   0:2 20:40    2 אוסישקין ד' דמוקרטי 18:13 18:11   2:0 21:35    2 אופירה נבון ב' גנים א' 18:16 18:8   2:0 20:45  1 תיכונים ב' גולדה 18:13 12:18 6:12 1:2 21:40  1 תיכונים א' אוסישקין ג' 11:18 21:23   0:2   מחזור 2 – 9.2.12 שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 תוצאה 19:15    3 גנים א' רמז 8:18 15:18   0:2 20:10    3 דמוקרטי גורדון 12:18 11:18   0:2 21:05    3 גולדה גנים ב' 11:18 12:18   0:2 19:45    2 תיכונים א' יצחק שדה 2:18 9:18   0:2 20:40    2 אוסישקין א' בר אילן 15:18 14:18   0:2 21:35     2 ברנר אוסישקין ד' 18:15 15:18 12:10 2:1 20:45  1 אופירה נבון א' סורקיס 18:14 15:18 15:13 2:1 21:40  1 אלון בן גוריון 16:18 18:20   0:2 מחזור 3 – 16.2.12 שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 תוצאה 19:15    3 ברנר אופירה  ב' 18 :...

להמשך קריאה

גביע מאמאנט עונת 2011-12

  תוצאות משחקי גביע 12.1.12 מס' קבוצה א' קבוצה ב' מערכה 1 מערכה 2 מערכה 3 תוצאה 1 אוסישקין א' תיכונים ב' 21 : 7 21 : 10 - 2 : 0 2 אוסישקין ג' אוסישקין ד' 11 : 21 14 : 21 - 0 : 2 3 תיכונים א' גולדה 21 : 19 20 : 22 15 : 17 1 : 2 4 אופירה ב' אופירה א' 19 : 21 23 : 21 15:4 1 : 2 5 גורדון יצחק שדה 21 : 14 21 : 16 - 2 : 0 6 גנים ב' בר אילן 8...

להמשך קריאה

יצירת קשר

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
  • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
  • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.
  • Info.mamanet@gmail.com
  • 09-745-2249
    מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
    ניתן להשאיר הודעה
  • משרדי הנהלת מאמאנט
    ת.ד. 407,
    נווה ירק, 49945