טבלת משחקים - שלב הפלייאוף 2011-2012


פליאוף:  מחזור 1 – יום שני 30.4.12

שעה

מגרש

קבוצה א'

קבוצה ב'

מע' 1

מע' 2

מע' 3

תוצאה

20:39

2

גנים א'

אוסישקין ד'

18 : 8

18 : 8

 

2 : 0

21:25   

2

אלון

בן גוריון

18 : 9

18 : 4

 

2 : 0

20:45

1

אוסישקין א'

סורקיס

18 : 14

18 : 15

 

2 : 0

21:40

1

דמוקרטי

ברנר

18 : 15

12 : 18

7 : 12

1 : 2

 

פלייאוף: מחזור 2 – יום חמישי 3.5.12

שעה

מגרש

קבוצה א'

קבוצה ב'

מע' 1

מע' 2

מע' 3

תוצאה

19:15   

3

יצחק שדה

תיכונים א'

18 : 16

17 : 19

12 : 8

2 : 1

20:10   

3

גולדה

תיכונים ב'

11 : 18

18 : 4

12 : 10

2 : 1

21:05   

3

אופירה א'

בר אילן

19 : 17

8 : 18

11 :13

1 : 2

19:45   

2

רמז

גורדון

14 : 18

14 : 18

-

0 : 2

20:40   

2

דמוקרטי

אוסישקין ד'

18 : 12

18 : 13

-

2 : 0

21:35   

2

אוסישקין א'

אלון

18 : 14

19 : 17

-

2 : 0

20:45 

1

גנים א'

ברנר

23 : 21

18 : 16

-

2 : 0

21:40 

1

בן גוריון

סורקיס

0 : 18

0 : 18

הפסד טכני

0 : 2

 

פלייאוף: מחזור 3 – יום שני 14.5.12

שעה

מגרש

קבוצה א'

קבוצה ב'

מע' 1

מע' 2

מע' 3

תוצאה

20:39

2

גולדה

יצחק שדה

14 : 18

19 : 17

8 : 12

1 : 2

21:25   

2

אופירה א'

בר אילן

19 : 17

18 : 15

-

2 : 0

20:45

1

אופירה ב'

גורדון

11 : 18

18 : 13

12 : 8

2 : 1

21:40

1

תיכונים א'

תיכונים ב'

15 : 18

18 : 15

12 : 7

2 : 1

 

פלייאוף: מחזור 4 - יום חמישי 17.5.12

שעה

מגרש

קבוצה א'

קבוצה ב'

מע' 1

מע' 2

מע' 3

תוצאה

19:15   

3

אוסישקין ג'

גנים ב'

-

-

-

-

20:10    

3

יצחק שדה

תיכונים ב'

18 : 9

15 : 18

13 : 11

2 : 1

21:05   

3

תיכונים א'

גולדה

20 : 22

15 : 18

-

0 : 2

19:45   

2

אופירה ב'

רמז

18 : 14

18 : 12

-

2 : 0

20:40   

2

דמוקרטי

גנים א'

14 : 18

11 : 18

-

0 : 2

21:35   

2

סורקיס

אלון

15 : 18

18 : 16

12 : 10

2 : 1

20:45 

1

אוסישקין ד'

ברנר

7 : 18

9 : 18

-

0 : 2

21:40 

1

אוסישקין א'

בן גוריון

18 : 0

18 : 0

הפסד טכני

2 : 0

 

משחקים על מקום 3-4 - יום חמישי 24.5.12

שעה

מגרש

קבוצה א'

קבוצה ב'

מע' 1

מע' 2

מע' 3

תוצאה

20:00   

2

תיכונים א'

תיכונים ב'

9:18 

 18:13

11:13 

 1:2

20:55   

2

דמוקרטי

אוסישקין ד'

15:18

11:18

 

0:2 

 

משחקים על מקום 1-2 - יום חמישי  31.5.12

שעה

מגרש

קבוצה א'

קבוצה ב'

מע' 1

מע' 2

מע' 3

תוצאה

19:45   

1

יצחק שדה

גולדה

 

 

 

 

19:45   

2

גנים א'

ברנר

 

 

 

 

21:00   

אמצע

אוסישקין א'

סורקיס

 

 

 

 


 

יצירת קשר

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
  • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
  • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.

מאמאנט- ליגת אמהות בכדורשת

  • Info.mamanet@gmail.com
    ofraab.mamanet@gmail.com
  • 03-637-3437
    03-637-3417 - פקס
    מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
    ניתן להשאיר הודעה
  • משרדי הנהלת מאמאנט
    גליס 9, בנין סגולה 2000,
    פתח תקווה