פרס "אשת העשור במנהיגות חברתית" לעופרה אברמוביץ' על הקמת ליגת מאמאנט

גאווה ישראלית ביום האם הבינלאומי: הארגון הכלכלי הבינלאומי All Ladies League העניק את הפרס היוקרתי אשת העשור במנהיגות חברתית למייסדת ויו"ר מאמאנט ישראל עפרה אברמוביץ'


הארגון הכלכלי הבינלאומי All Ladies League העניק למייסדת ויו"ר מאמאנט – ליגת אמהות, עפרה אברמוביץ', את הפרס היוקרתי "Women of the Decade in Community Leadership” (אשת העשור במנהיגות חברתית). טקס הענקת הפרס התקיים במסגרת פורום הנשים הכלכלי העולמי- Women Economic Forum (WEF) ,  המתקיים בימים אלה בניו דלהי, הודו, בנושא: "נשים יוצרות, ממציאות, מניעות ומובילות את העתיד". בארגון, שהוקם לפני שלוש שנים, חברות 20 אלף נשים בכ– 300 סניפים שונים בעולם.
 
מעל 2,000 נציגות ודוברות מ 150 מדינות משתתפות בכנס, לרבות חברות פרלמנט, שרות ומנהיגות מובילות ובעלות השפעה, ונציגות מחברות בינלאומית המעניקות שוויון הזדמנויות לנשים ברחבי העולם כגון:  פייסבוק, גוגל, BMW,  Teach India ועוד. במסגרת הכנס קיימו נציגי מאמאנט סמינר שעקרו העלאת המודעות הספוטיבית והחברתית באמצעות אמהות, וכן קיימו מספר מפגשים עם נציגי ארגונים שונים מרחבי העולם שגילו התעניינות בהקמת ליגות מאמאנט במדינותיהם.
 
עפרה אברמוביץ', מייסדת ויו"ר מאמאנט וזוכת הפרס היוקרתי: "היום הוא יום מרגש במיוחד. הפרס שקיבלתי הוא לא הפרס שלי,  הוא הפרס של כולנו. של כל האמהות הנפלאות שהן חלק ממשפחת מאמאנט ואין מתאים יותר מלקבל אותו ביום האם הבינלאומי."


מאמאנט בפורום הנשים הכלכלי העולמי 10/5/17 - וידאו

A network for empowering mothers through sports / Hindustan Times, 14/5/2017

צלם: יוסי לזרוף

יצירת קשר

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
 • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
 • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.

מאמאנט- ליגת אמהות בכדורשת

 • Info.mamanet@gmail.com
  ofraab.mamanet@gmail.com
 • 03-637-3437
  03-637-3417 - פקס
  מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
  ניתן להשאיר הודעה
 • משרדי הנהלת מאמאנט
  גליס 9, בנין סגולה 2000,
  פתח תקווה