מאמאנט הוכרה באו"ם כמיזם ספורטיבי המוביל לשינוי חברתי.

בעצרת הכללית של האו"ם בניו יורק בדצמבר 2016, התכנסה הוועדה בנושא ספורט כאמצעי להשגת פיתוח וקידום השלום ובמהלכה הוכרה מאמאנט כמיזם ספורטיבי המוביל לשינוי חברתי.


מר עמאר ניזר, היועץ המדיני לענייני חברה וכלכלה מהמשלחת הישראלית לאו"ם יזם את ההכרה. מאמאנט הוא ארגון (כמעט יחיד מישראל) שנכנס לפרויקט 2030 של האו"ם!

ליגת מאמאנט הוצגה כפלטפורמה לבניית קהילתיות דרך ספורט ובאמצעות אמהות. לפי השגריר דנון, פעילותנו משיקה לתכנית האו"ם הקוראת להשכנת שלום בר קיימא באמצעות פעילות נשים בספורט לשנת 2030.
במהלך האירוע ערכו שחקניות נבחרת מאמאנט ניו ג'רסי הדגמות לקהל ותוך דקות הצטרפו בהתלהבות שגרירים ושגרירות מה שהפך לחוויה מרגשת.

בין המברכים בפתיחה היו שגריר ישראל בא"ום מר דני דנון, שגרירים לאו"ם ואורחי הכבוד של הארוע -האיש והאגדה דר. דאג ביל מאמן נבחרת ארה"ב גברים בכדורעף שהביא מדליות זהב באולימפיאדת לוס אנג'לס 1984 ודר' אריה זלינגר אורח הכבוד שלקח גם הוא מדליה,באותה האולימפיאדה עם נבחרת הנשים של ארה"ב .

מפגש פסגה של ענקי כדורעף עולמיים בכנס עולמי של המאמאנט באו"ם.
תודה רבה לצלמת אלונה כהן


יצירת קשר

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
 • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
 • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.

מאמאנט- ליגת אמהות בכדורשת

 • Info.mamanet@gmail.com
  ofraab.mamanet@gmail.com
 • 03-637-3437
  03-637-3417 - פקס
  מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
  ניתן להשאיר הודעה
 • משרדי הנהלת מאמאנט
  גליס 9, בנין סגולה 2000,
  פתח תקווה