סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בקהילה
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

נשים מעוררות השראה: רכזת ליגת בת ים - שרה קרן

ליגת בת ים קיימת 7 שנים, לפני שנתיים קיבלתי את ניהולה ביחד עם 2 בנות נוספות והשנה אני מבקשת לנהל אותה ביחד עם כל הקפטניות של הליגה – לצערי כמות הקבוצות ירדה מאוד ובסוף ינואר נתחיל את משחקי הליגה – נהיה 6 קבוצות. תקוותי שמכאן רק נצמח.


 1. ספרי לנו קצת עלייך: במה את עוסקת, היכן את מתגוררת, תחביבייך?
  היי, שרה קרן – מנהלת אדמיניסטרטיבית בבית ספר למדעים בתל אביב, מתגוררת בבת ים.  תחביבים – ספורט וסריגת שטיחים, תיקים ופופים.
 2. ספרי לנו בכמה משפטים על הליגה שאת מרכזת ועל הרגע שבו החלטת להתנדב לתפקיד?
  ליגת בת ים קיימת 7 שנים, לפני שנתיים קיבלתי את ניהולה ביחד עם 2 בנות נוספות והשנה אני מבקשת לנהל אותה ביחד עם כל הקפטניות של הליגה – לצערי כמות הקבוצות ירדה מאוד ובסוף ינואר נתחיל את משחקי הליגה – נהיה 6 קבוצות.  תקוותי שמכאן רק נצמח.
 3. האם נתקלת בקושי – במילוי תפקידך כאישה? לא נתקלתי בקושי מיוחד מעצם היותי אישה.

 4. סיפור מצחיק / בדיחה פנימית / מקרה מרגש מהליגה:  מקרה מרגש – לראות שחקנית שהיתה חולה במחלת הסרטן, לא מוותרת ובין טיפול אחד למשנהו, הייתה מגיעה לשבת על הספסל ולעודד את חברותיה..

 5. בנימה אישית – מה המסר שחשוב לך להעביר לשחקניות? הלוואי ויכולתי ל"הדביק" את כל השחקניות בחיידק משחק הכדורשת – חיידק של משחק קבוצתי – משחק עם רוח קרב ורוח של חברות..  מסר של ביחד, משחק שלא רק מדגיש את הספורט אלא את השותפות.. אני רואה חברויות מופלאות.

נשים מעוררות השראה: רכזת ליגת בת ים - שרה קרן

אנחנו כאן לכל שאלה, דברו איתנו!

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
 • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
 • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.

מאמאנט- ליגת אמהות בכדורשת

 • Info.mamanet@gmail.com
  ofraab.mamanet@gmail.com
 • 03-637-3437
  03-637-3417 - פקס
  מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
  ניתן להשאיר הודעה
 • משרדי הנהלת מאמאנט
  גליס 9, בנין סגולה 2000,
  פתח תקווה