שחקניות יקרות – יש לכן בת אחת או יותר? זכיתן!

בחודש יוני הקרוב – יצא לדרך טורניר 'מאמאנט ובת', שיתקיים בערים שונות ברחבי הארץ. הטורניר יתקיים על פי קטגוריות גיל: 7-10 – צעירים (ניתן גם אמא ובן), 11-13, 14-17


האם המודל לחיקוי הנשי הראשון והחזק ביותר של בתה. היחסים בין אם ובת מהווים את מקור הבריאות של כל אישה, עבור שני הצדדים.
(ד"ר כריסטיאן נורטרופ)

משחקי ספורט מאפשרים לילד ליצור הזדהות עם ההורה, אשר לומד להיות חבר למשחק וחבר לחיים של ילדו. פעילות גופנית משותפת עם האם, המשמשת  כמודל לחיקוי, תורמת  לשיפור מערכת היחסים בין השתיים, דבר שבא לידי ביטוי במגע, קשר עין, חיוך ושיח. 

טורניר 'מאמאנט ובת' מהווה חלק מהבסיס לקשר אם ובת, באמצעות פעילות גופנית חברתית. זהו חיבור טבעי  לחזון של ליגת מאמאנט - הנחלת תרבות הספורט בקרב אימהות. זוהי הדרך להשפיע על הילדים ועל המשפחות, באמצעות פעילות ספורטיבית, דוגמא אישית חינוך לספורט, היכרות, מפגש חברתי וגאוות יחידה.

רכזות – רוצות לקיים טורניר 'מאמאנט-בת' הליגה שלכן? לפרטים נוספים יש לפנות לאיילת: ayeletbargil@gmail.com‏רינה בן גרשון– שופטת בליגת מאמאנט ובתה אלהניקי וסטאלו מליגת מאמאנט קפריסין - בכפר פילה pyla  בלרנקהלאה כהן, יורית מאמאנט רמלה, קפטנית קבוצת אופק 1 רמלה, עם הבנות: ספיר ומלי כהןאיילת אדרי עם הבת הילי, ליגת מאמאנט לוד קבוצת הראלאורלי פרטוק יו"ר ליגת נס ציונה, עם הבנות: יובל ורומי

נעמי מאיר גרבר, קבוצת על יסודי אחד ובתה ליאור מאיר נולמן, קבוצת פרס מעורבות - ליגת ראש העין

יצירת קשר

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
 • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
 • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.

מאמאנט- ליגת אמהות בכדורשת

 • Info.mamanet@gmail.com
  ofraab.mamanet@gmail.com
 • 03-637-3437
  03-637-3417 - פקס
  מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
  ניתן להשאיר הודעה
 • משרדי הנהלת מאמאנט
  גליס 9, בנין סגולה 2000,
  פתח תקווה