חשבתם שבאתם לנוח? תחשבו שוב - אתגר המשפחות של מאמאנט: סופשבוע שכולו ספורט ומאמאנט

170 משפחות, בילו ארבעה ימים במהלכם נחשפו לפעילות ספורטיבית ענפה, 22 מתחמי פעילות ספורטיבית, פעילות גיבוש והמון כיף! נופש שכולו ספורט וחוויה


ילדים, צעירים וצעירים ברוחם, שיחקו מבוקר ועד ליל: קט-רגל, פריזבי אולטימייט, פינג פונג, טניס ליחידים וזוגות, כדורסל, שחייה, טניס שולחן, סקווש, ברידג', משיכת חבל, כדורעף וכמובן טורניר קידנט, אבאנט ומאמאנט. גם מי שלא התנסה, יכול היה ללמוד ולהתאמן במגוון סוגי ספורט באופן עצמאי או עם כל המשפחה.

תודה לשותפים שלנו לאירוע: מרכז הפועל, בראשותו של יורם ארנשטיין, סמסונג בקהילה וקופת חולים מאוחדת.

מה עוד היה לנו?
'קבוצת אהוד מנור מאמאנט' ליגת פתח תקווה שהציגה נוכחות מלאה, זכתה בדאבל במקום הראשון בטורניר מאמאנט, טורניר אבאנט וגם בהגרלה.. ברכות למשפחת אברמוב מליגת יבנה, אשר קטפה את מספר התארים והגביעים הרב ביותר, וגם זכתה בהגרלת הענק.
כל הכבוד לשחקניות שזכו בשעון חכם מתנת סמסונג ישראל - ובחופשה זוגית מפנקת במלון ספורט ישרוטל.

רגע לפני שיצאה לדרך.. כתבה שחקנית ליגת מאמאנט עמק חפר סווטה צדיקוב: "פעם שנייה בחיי שאני אורזת מזוודה שכולה בגדי ספורט. לפני 10 שנים תוך כדי ישיבה על ספה מול טלוויזיה לא יכולתי אפילו לדמיין מצב כזה - מה הקשר שלי לספורט? כיום אני רואה שהמשפחה שלי ספורטיבית, וכמה הילדים חיכו שוב לאתגר המשפחות של מאמאנט, ואני גאה בדרך שעשיתי. זו מזוודה עם חלקים מאוד חשובים בחיי. בכל חולצה יש משהו מסווטה החדשה, שמכורה למאמאנט".

נתראה בשנה הבאה!


יצירת קשר

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
 • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
 • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.

מאמאנט- ליגת אמהות בכדורשת

 • Info.mamanet@gmail.com
  ofraab.mamanet@gmail.com
 • 03-637-3437
  03-637-3417 - פקס
  מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
  ניתן להשאיר הודעה
 • משרדי הנהלת מאמאנט
  גליס 9, בנין סגולה 2000,
  פתח תקווה