"כנס שדרת המנהיגות של מאמאנט 2018" - עם הפנים קדימה

150 יו"ריות סניפים, נשות צוות אנשי מקצוע מליגות מרחבי הארץ נפגשו לבוקר של העשרה, במהלכו סיכמנו את השנה שחלפה, ועודכנו לגבי הפעילות המתוכננת בשנה הקרובה. בנוסף דנו בדילמות בעולם הניהול, כיצד מנהלים ומתנהלים על המגרש ומחוצה לו, דיברנו על החיבור החשוב לקהילה, ואיך אנחנו כמאמאנט יכולות לתרום כל שנה יותר בישראל ובעולם כולו.


במסגרת זו לקחו חלק גם השותפים שלנו, אשר בנוסף לפעילות המשותפת - מלווים כל אחד פרויקט חשוב למען הקהילה, ורצים איתנו למרחקים ארוכים:

רשת 'סופר-פארם', חברת 'סמסונג', קופת חולים 'מאוחדת' ו'מרכז פועל'

"ואז מרגישה את הרגע הזה, מן רגע מופלא, מכונן, לא רק שהצלחת לעשות משהו. לשנות. לחצוב בהר. לעמוד על שלך. ליזום. לחדש. אלא להבין שיש עוד כמוך. חזקות. יוזמות. החלטיות. עקשניות. מנהלות. מנהיגות. לשמוע לראות ולא להאמין. גאווה גאווה.

תודה לשותפים שלנו לדרך. אלה שבחרו בנו מאמאנט כשותפות לחזון ולעשייה"  מסכמת עופרה אברמוביץ מייסדת ויו"ר מאמאנט.


יצירת קשר

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
 • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
 • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.

מאמאנט- ליגת אמהות בכדורשת

 • Info.mamanet@gmail.com
  ofraab.mamanet@gmail.com
 • 03-637-3437
  03-637-3417 - פקס
  מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
  ניתן להשאיר הודעה
 • משרדי הנהלת מאמאנט
  גליס 9, בנין סגולה 2000,
  פתח תקווה