עופרה אברמוביץ נבחרה ל"אשת השנה בספורט הישראלי" של Saloona על הקמת מאמאנט.

זו השנה הראשונה שסלונה מעניקה את פרסי “נשים בחזית” לנשים פורצות דרך בתחומן, בתחום הספורט, ועפרה אברמוביץ' היא הראשונה שהוכרזה, כזוכה בפרס הייחודי.


עפרה אברמוביץ' נשואה ואם לשתי בנות, תושבת העיר כפר סבא, היא היוזמת, והמובילה של מאמאנט – ליגת אמהות הגדולה בישראל . בשנת 2005 החלה עפרה, ללא לאות ובהתנדבות מלאה, ליזום הקמת קבוצות מאמאנט בבתי ספר בעיר כפר סבא יחד עם אמהות נוספות מהעיר. בשנים שחלפו מאז הקמת הליגה הראשונה בכפר סבא, פעלו עפרה והנהלת העמותה להקמת ליגות מאמאנט בערים רבות בישראל, מהצפון ועד הדרום בשיתוף פעולה נפלא של מרכז הפועל Hapoel Israel, איגוד הכדורעף הישראלי - Israeli volleyball association ו משרד התרבות והספורט.

ב- 12 שנים הצטרפו אלפי שחקניות למאמאנט והפכו אותה לליגת אמהות ולענף ספורט עממי שצומח במהירות הגדולה ביותר בארץ כיום. כל ליגה חדשה שמתווספת למשפחת מאמאנט מייצרת מעגלי השפעה בתוך העיר והישובים בהם היא פועלת. הרוח שעפרה משרה החזון והיוזמה שלה מעודדת אמהות רבות לבנות עבורן ועבור משפחות בעירן קהילת מאמאנט שמקדמת ספורט, ערכים, בריאות ומניעת אלימות בספורט.
פריצת הדרך שלה אף חצתה את גבולות המדינה, כיום ניתן למצוא את ליגות מאמאנט בכל רחבי העולם: ארה"ב, אירופה, קפריסין, קנדה סינגפור ועוד.

ברכות לעופרה ולכל שחקניות מאמאנט בארץ ובעולם - כי הפרס הזה הוא של כולנו!

יצירת קשר

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
 • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
 • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.

מאמאנט- ליגת אמהות בכדורשת

 • Info.mamanet@gmail.com
  ofraab.mamanet@gmail.com
 • 03-637-3437
  03-637-3417 - פקס
  מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
  ניתן להשאיר הודעה
 • משרדי הנהלת מאמאנט
  גליס 9, בנין סגולה 2000,
  פתח תקווה