עונה 3 - מוקדמות



ט.ל.ח

מחזור 1 - 20/10/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
17:00

רמז גבעתי 21:17
21:15
-
42:32
2:0
17:30

גבעתי חורש 13:21
14:21
-
27:42
0:2
17:45

פלאש חורש 12:21
14:21
-
26:42
0:2
18:15

טמרה רמז 12:21
14:21
-
26:42
0:2
19:00

פלאש טמרה 15:21
12:21
-
27:42
0:2
(ירוק | כחול)
מחזור 2 -
3/11/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:30

אירוס מנור 21:12
21:17
-
42:29
2:0
19:15

ידלין כלנית 21:15
20:22
12:15
53:52
1:2
20:00

חוסן נשר 17:21
21:15
13:15
51:51
1:2
(ירוק | כחול | כתום)
מחזור 3 -
10/11/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
17:00

הורביץ בליך 17:21
15:21
-
32:42
0:2
17:45

רמז פלאש 18:21
21:16
15:8
54:45
2:1
18:30

חורש טמרה 14:21
17:21
-
31:42
0:2
19:15

כלנית נשר 20:22
13:21
-
33:43
0:2
20:00

חוסן ידלין 21:15
21:17
-
42:32
2:0
(ירוק | כחול | כתום)
מחזור 4 -
14/11/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
17:00

בליך אירוס 5:21
15:21
-
20:42
0:2
17:45

הורביץ מנור 6:21
5:21
-
11:42
0:2
18:30

נשר ידלין 10:21
7:21
-
17:42
0:2
19:15

מנור בליך 12:21
15:21
-
27:42
0:2
20:00

גבעתי פלאש 21:19
19:21
9:15
49:55
1:2
(ירוק | כחול | כתום)
מחזור 5 -
21/11/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
17:00

טמרה גבעתי 21:17
21:14
-
42:31
2:0
17:45

חורש רמז 21:15
21:18
-
42:33
2:0
18:30

הורביץ אירוס 19:21
21:17
13:15
53:53
1:2
19:15

חוסן כלנית 15:21
18:21
-
33:42
0:2
(ירוק | כחול | כתום)


יצירת קשר

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
  • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
  • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.
  • Info.mamanet@gmail.com
  • 09-745-2249
    מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
    ניתן להשאיר הודעה
  • משרדי הנהלת מאמאנט
    ת.ד. 407,
    נווה ירק, 49945