עונה 1 - 2016-2017 - שלב המוקדמות




ט.ל.ח


מחזור 1 - 5/12/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15

נשר גולדה 16:21
19:21
-
35:42
0:2
20:15

ישעיהו בגין 2 21:11
21:18
-
42:29
2:0
21:00

קרית שרת גורדון 17:21
11:21
-
28:42
0:2
21:00

ביאליק נוה ארזים 21:12
21:17
-
42:29
2:0
מחזור 2 - 19/12/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15

בגין 2 נשר 21:9
26:24
-
47:33
2:0
20:15

רביבים הס 21:17
21:12
-
42:29
2:0
21:00

קליין התבור 21:14
21:11
-
42:25
2:0
21:00

בגין שרת 10:21
21:17
12:15
43:53
1:2
מחזור 3 - 2/1/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15

ביאליק גורדון 21:13
21:7
-
42:20
2:0
20:15

ישעיהו גולדה 21:18
25:23
-
46:41
2:0
21:00

נוה ארזים קרית שרת 21:18
14:21
9:15
44:54
1:2
מחזור 4 - 16/1/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15

ביאליק נשר 21:9
21:15
-
42:24
2:0
20:15

ישעיהו גורדון 21:11
21:14
-
42:25
2:0
21:00

נוה ארזים גולדה 24:22
19:21
9:15
52:58
1:2
21:00

בגין 2 קרית שרת 14:21
14:21
-
28:42
0:2
מחזור 5 - 30/1/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15

רביבים שרת 21:16
21:17
-
42:33
2:0
20:15

הס קליין 14:21
14:21
-
28:42
0:2
21:00

התבור בגין 21:18
21:11
-
42:29
2:0
21:00

נשר קרית שרת 10:21
20:22
-
30:43
0:2
מחזור 6 - 13/2/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15

ביאליק ישעיהו 15:21
18:21
-
33:42
0:2
20:15

נוה ארזים בגין 2 22:20
21:17
-
43:37
2:0
21:00

גולדה גורדון 14:21
21:12
15:10
50:43
2:1
מחזור 7 - 27/2/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15

נשר נוה ארזים 11:21
13:21
-
24:42
0:2
20:15

רביבים קליין 22:20
8:21
12:15
42:56
1:2
21:00

הס בגין 21:14
17:21
15:13
53:48
2:1
21:00

התבור שרת 20:22
19:21
-
39:43
0:2
מחזור 8 - 27/3/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15

התבור רביבים 16:21
16:21
-
32:42
0:2
20:15

שרת הס 15:21
21:17
15:12
51:50
2:1
21:00

בגין קליין 8:21
11:21
-
19:42
0:2
21:00

ישעיהו נשר 21:11
21:16
-
42:27
2:0
מחזור 9 - 3/4/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30

בגין 2 גורדון 20:22
15:21
-
35:43
0:2
20:30

גולדה ביאליק 21:15
21:16
-
42:31
2:0
21:15

נוה ארזים גורדון 21:16
19:21
15:13
55:50
2:1
מחזור 10 - 24/4/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00

נשר גורדון 26:24
17:21
9:15
52:60
1:2
20:00

רביבים בגין 21:14
21:12
-
42:26
2:0
20:45

קליין שרת 21:13
21:18
-
42:31
2:0
20:45

הס התבור 21:16
17:21
13:15
51:52
1:2
21:30

קרית שרת גולדה 11:21
16:21
-
27:42
0:2
מחזור 11 - 8/5/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15

ביאליק קרית שרת 21:11
21:13
-
42:24
2:0
20:15

ישעיהו נוה ארזים 21:18
21:17
-
42:35
2:0
21:00

קרית שרת ישעיהו 16:21
15:21
-
31:42
0:2
21:00

בגין 2 גולדה 18:21
26:24
15:9
59:54
2:1
21:30

ביאליק בגין 2 21:13
21:13
-
42:26
2:0


יצירת קשר

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
  • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
  • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.
  • Info.mamanet@gmail.com
  • 09-745-2249
    מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
    ניתן להשאיר הודעה
  • משרדי הנהלת מאמאנט
    ת.ד. 407,
    נווה ירק, 49945