עונה רביעי-בתים עליון ותחתון



מחזור 1 - 24/11/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
קריית חינוך
אשכול אירוס2 15:21
16:21
-
31:42
0:2
19:00
קריית חינוך
שדות ניצנים 11:21
18:21
-
29:42
0:2
20:00
קריית חינוך
ארגמן סביונים 9:21
8:21
-
17:42
0:2
20:00
קריית חינוך
בינתחומי הדר שקד 21:14
16:21
15:10
52:45
2:1
21:00
קריית חינוך
ראשונים בן יהודה 21:17
21:17
-
42:34
2:0
21:00
קריית חינוך
בן גוריון לב המושבה 21:15
21:13
-
42:28
2:0
מחזור 2 - 1/12/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
קריית חינוך
בן יהודה ארגמן 21:14
21:15
-
42:29
2:0
19:00
קריית חינוך
לב המושבה שקד 21:17
11:21
15:12
47:50
2:1
20:00
קריית חינוך
ראשונים אשכול 21:11
21:15
-
42:26
2:0
20:00
קריית חינוך
בן גוריון ניצנים 21:12
21:10
-
42:22
2:0
21:00
קריית חינוך
סביונים אירוס2 21:19
21:14
-
42:33
2:0
21:00
קריית חינוך
בינתחומי הדר שדות 21:16
21:16
-
42:32
2:0
מחזור 3 - 22/12/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
קריית חינוך
ראשונים סביונים 21:18
21:16
-
42:34
2:0
20:00
קריית חינוך
בן יהודה אשכול 21:19
21:17
-
42:36
2:0
21:00
קריית חינוך
ארגמן אירוס2 21:17
20:22
15:13
56:52
2:1
מחזור 4 - 5/1/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
קריית חינוך
ראשונים אירוס2 21:9
20:22
16:14
57:45
2:1
19:00
קריית חינוך
בן גוריון שדות 21:5
21:13
-
42:18
2:0
20:00
קריית חינוך
בן יהודה סביונים 21:23
21:18
15:11
57:52
2:1
20:00
קריית חינוך
לב המושבה בינתחומי הדר 21:17
21:19
-
42:36
2:0
21:00
קריית חינוך
ארגמן אשכול 7:21
10:21
-
17:42
0:2
21:00
קריית חינוך
שקד ניצנים 19:21
18:21
-
37:42
0:2
מחזור 5 - 26/1/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
קריית חינוך
אשכול סביונים 17:21
18:21
-
35:42
0:2
19:00
קריית חינוך
בן גוריון שקד 21:5
21:11
-
42:16
2:0
20:00
קריית חינוך
בן יהודה אירוס 2 14:21
-
-
14:21
0:1
20:00
קריית חינוך
לב המושבה שדות 21:19
21:14
-
42:33
2:0
21:00
קריית חינוך
בינתחומי הדר ניצנים 21:16
21:11
-
42:27
2:0
(עליון)
מחזור 6 -
9/2/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
קריית חינוך
שדות אירוס 12:21
17:21
-
29:42
0:2
19:00
קריית חינוך
בן יהודה ראשונים 21:14
28:26
-
49:40
2:0
20:00
קריית חינוך
לב המושבה בן גוריון 14:21
18:21
-
32:42
0:2
20:00
קריית חינוך
שקד אשכול 19:21
17:21
-
36:42
0:2
21:00
קריית חינוך
ניצנים ארגמן 19:21
21:13
12:15
52:49
1:2
21:00
קריית חינוך
סביונים בינתחומי הדר 21:12
21:12
-
42:24
2:0
(עליון | תחתון)
מחזור 7 -
23/2/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
קריית חינוך
שקד ניצנים 21:13
22:20
-
43:33
2:0
19:00
קריית חינוך
ראשונים בינתחומי הדר 15:21
12:21
-
27:42
0:2
20:00
קריית חינוך
לב המושבה סביונים 14:21
16:21
-
30:42
0:2
20:00
קריית חינוך
שדות אשכול 17:21
12:21
-
29:42
0:2
21:00
קריית חינוך
ארגמן אירוס 18:21
7:21
-
25:42
0:2
21:00
קריית חינוך
בן גוריון בן יהודה 21:11
16:21
13:13
50:45
2:1
(עליון | תחתון)
מחזור 8 -
16/3/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
קריית חינוך
ארגמן אשכול 17:21
12:21
-
29:42
0:2
19:00
קריית חינוך
לב המושבה בינתחומי הדר 24:22
21:23
12:15
57:60
1:2
20:00
קריית חינוך
בן יהודה סביונים 21:19
21:16
-
42:35
2:0
20:00
קריית חינוך
ניצנים אירוס 12:21
20:22
-
32:43
0:2
21:00
קריית חינוך
שקד שדות 21:16
21:18
-
42:34
2:0
21:00
קריית חינוך
בן גוריון ראשונים 21:17
21:18
-
42:35
2:0
(עליון | תחתון)
מחזור 9 -
6/4/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
קריית חינוך
שקד אירוס -
-
-
-
-
19:00
קריית חינוך
סביונים ראשונים -
-
-
-
-
20:00
קריית חינוך
בן יהודה לב המושבה -
-
-
-
-
20:00
קריית חינוך
שדות ארגמן -
-
-
-
-
21:00
קריית חינוך
אשכול ניצנים -
-
-
-
-
21:00
קריית חינוך
בן גוריון בינתחומי הדר -
-
-
-
-
(עליון | תחתון)
מחזור 10 -
11/5/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
קריית חינוך
אשכול אירוס -
-
-
-
-
19:00
קריית חינוך
בן יהודה בינתחומי הדר -
-
-
-
-
20:00
קריית חינוך
בן גוריון סביונים -
-
-
-
-
20:00
קריית חינוך
שדות ניצנים -
-
-
-
-
21:00
קריית חינוך
שקד ארגמן -
-
-
-
-
21:00
קריית חינוך
לב המושבה ראשונים -
-
-
-
-
(עליון | תחתון)


יצירת קשר

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
  • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
  • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.
  • Info.mamanet@gmail.com
  • 09-745-2249
    מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
    ניתן להשאיר הודעה
  • משרדי הנהלת מאמאנט
    ת.ד. 407,
    נווה ירק, 49945