שלב הבתים



מחזור 1 - 6/2/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
גבעת חיים
ניצני השרון בת חפר -
-
-
-
-
20:45
גבעת חיים
ינוב לב השרון -
-
-
-
-
21:30
גבעת חיים
גוונים יד חנה -
-
-
-
-
(תחתון | עליון)
מחזור 2 -
9/2/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
קדימה
לברן הרצוג 21:8
21:14
-
42:22
2:0
19:45
קדימה
ניצני השרון מונש 21:11
21:9
-
42:20
2:0
20:30
קדימה
יגאל אלון הרואשת 21:10
21:16
-
42:26
2:0
(תחתון | עליון)
מחזור 3 -
16/2/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:45
עין החורש
היינט יובלים ב' 22:20
18:21
15:12
55:53
2:1
20:30
עין החורש
לב השרון בת חפר 21:18
13:21
10:15
44:54
1:2
(תחתון | עליון)
בערעור -
20/2/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
עין החורש
יובלים ב' הרואשת 21:19
21:14
-
42:33
2:0
21:30
קדימה
גנים היינט 16:21
21:19
15:7
52:47
2:1
21:30
עין החורש
הרצוג ינוב 21:12
21:17
-
42:29
2:0
(תחתון | עליון)
מחזור 5 -
23/2/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
קדימה
יגאל אלון יד חנה 21:13
18:21
15:13
54:47
2:1
19:45
קדימה
לב השרון מונש 19:21
21:16
15:12
55:49
2:1
20:30
קדימה
פרדסיה יובלים ב' 21:15
22:24
11:15
54:54
1:2
21:15
קדימה
הרצוג בת חפר 16:21
10:21
-
26:42
0:2
(תחתון | עליון)
מחזור 6 -
6/3/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
עין החורש
גנים פרדסיה 21:15
21:10
-
42:25
2:0
20:45
עין החורש
גוונים היינט 18:21
17:21
-
35:42
0:2
21:30
עין החורש
ניצני השרון לברן 21:14
21:10
-
42:24
2:0
(תחתון | עליון)
מחזור 7 -
9/3/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
קדימה
הרצוג ניצני השרון 8:21
11:21
-
19:42
0:2
19:00
גבעת חיים
ינוב בת חפר 12:21
21:14
13:15
46:50
1:2
19:45
קדימה
יד חנה יובלים ב' 21:12
21:19
-
42:31
2:0
19:45
גבעת חיים
גוונים פרדסיה 15:21
21:15
15:17
51:53
1:2
20:30
קדימה
יגאל אלון היינט 21:11
14:21
15:5
50:37
2:1
20:30
גבעת חיים
מונש לברן 14:21
16:21
-
30:42
0:2
21:15
גבעת חיים
הרואשת גנים 17:21
21:14
13:15
51:50
1:2
(תחתון | עליון)
מחזור 8 -
23/3/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:45
קדימה
לברן בת חפר -
-
-
-
-
19:45
גבעת חיים
הרצוג לב השרון -
-
-
-
-
20:30
קדימה
יד חנה גנים -
-
-
-
-
20:30
גבעת חיים
מונש ינוב -
-
-
-
-
21:15
קדימה
יגאל אלון פרדסיה -
-
-
-
-
21:15
גבעת חיים
גוונים הרואשת -
-
-
-
-
(תחתון | עליון)
מחזור 9 -
27/3/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
עין החורש
לברן ינוב -
-
-
-
-
20:45
עין החורש
הרצוג מונש -
-
-
-
-
21:30
עין החורש
היינט הרואשת -
-
-
-
-
(תחתון | עליון)
מחזור 10 -
3/4/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
עין החורש
ינוב ניצני השרון -
-
-
-
-
20:45
עין החורש
יובלים ב' גוונים -
-
-
-
-
21:30
עין החורש
הרואשת יד חנה -
-
-
-
-
22:15
עין החורש
פרדסיה היינט -
-
-
-
-
(תחתון | עליון)
מחזור 11 -
6/4/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
קדימה
יובלים ב' יגאל אלון -
-
-
-
-
19:45
קדימה
לב השרון לברן -
-
-
-
-
20:30
קדימה
גנים גוונים -
-
-
-
-
21:15
קדימה
פרדסיה יד חנה -
-
-
-
-
(תחתון | עליון)
מחזור 12 -
10/4/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
עין החורש
היינט יד חנה -
-
-
-
-
20:45
עין החורש
יגאל אלון גוונים -
-
-
-
-
21:30
עין החורש
הרואשת פרדסיה -
-
-
-
-
22:15
עין החורש
גנים יובלים ב' -
-
-
-
-
(תחתון | עליון)
מחזור 13 -
13/4/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
קדימה
מונש בת חפר -
-
-
-
-
19:45
קדימה
לב השרון ניצני השרון -
-
-
-
-
20:30
קדימה
גנים יגאל אלון -
-
-
-
-
(תחתון | עליון)


יצירת קשר

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
  • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
  • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.
  • Info.mamanet@gmail.com
  • 09-745-2249
    מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
    ניתן להשאיר הודעה
  • משרדי הנהלת מאמאנט
    ת.ד. 407,
    נווה ירק, 49945