עונה 7 - שלב המוקדמות







ט.ל.ח


מחזור 1 - 16/11/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
16:30

הורביץ איריסים 14:21
19:21
-
33:42
0:2
17:30

כרמים ברשת טייפון 21:15
15:21
15:11
51:47
2:1
18:30

פלאש סטארנט 22:24
16:21
-
38:45
0:2
19:30

מאמאכר כרמי רות 11:21
15:21
-
26:42
0:2
20:30

כלנית מובילות טמרה 21:16
18:21
15:11
54:48
2:1
מחזור 2 - 30/11/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
16:30

מאמאכר מובילות טמרה 11:21
22:24
-
33:45
0:2
17:30

פלאש כרמי רות 16:21
11:21
-
27:42
0:2
18:30

הורביץ טייפון 9:21
10:21
-
19:42
0:2
19:30

סטארנט איריסים 17:21
21:19
14:16
52:56
1:2
20:30

כלנית כרמים ברשת 16:21
14:21
-
30:42
0:2
מחזור 3 - 7/12/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
16:30

פלאש איריסים 21:19
21:17
-
42:36
2:0
17:30

מאמאכר כרמים ברשת 15:21
11:21
-
26:42
0:2
18:30

כרמי רות מובילות טמרה 21:7
21:15
-
42:22
2:0
19:30

סטארנט טייפון 22:20
21:18
-
43:38
2:0
20:30

הורביץ כלנית 20:22
12:21
-
32:43
0:2
מחזור 4 - 21/12/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
16:30

כרמי רות כרמים ברשת 21:11
21:12
-
42:23
2:0
17:30

איריסים טייפון 9:21
21:13
15:12
45:46
2:1
18:30

פלאש מובילות טמרה 15:21
14:21
-
29:42
0:2
19:30

מאמאכר הורביץ 15:21
21:19
13:15
49:55
1:2
20:30

סטארנט כלנית 17:21
18:21
-
35:42
0:2
מחזור 5 - 11/1/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
16:30

פלאש כרמים ברשת 11:21
8:21
-
19:42
0:2
17:30

מובילות טמרה הורביץ 21:18
21:17
-
42:35
2:0
18:30

איריסים מאמאכר 17:21
21:12
15:10
53:43
2:1
19:30

כרמי רות סטארנט 21:16
21:16
-
42:32
2:0
20:30

טייפון כלנית 17:21
18:21
-
35:42
0:2
מחזור 6 - 18/1/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
16:30

פלאש טייפון 17:21
13:21
-
30:42
0:2
17:30

סטארנט מאמאכר 21:12
21:13
-
42:25
2:0
18:30

מובילות טמרה כרמים ברשת 18:21
21:19
13:15
52:55
1:2
19:30

כרמי רות הורביץ 21:7
21:8
-
42:15
2:0
20:30

איריסים כלנית 19:21
13:21
-
32:42
0:2
מחזור 7 - 25/1/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
16:30

כרמים ברשת הורביץ -
-
-
-
-
17:30

טייפון מאמאכר -
-
-
-
-
18:30

מובילות טמרה סטארנט -
-
-
-
-
19:30

איריסים כרמי רות -
-
-
-
-
20:30

פלאש כלנית -
-
-
-
-
מחזור 8 - 8/2/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
16:30

כרמים ברשת סטארנט -
-
-
-
-
17:30

טייפון כרמי רות -
-
-
-
-
18:30

מובילות טמרה איריסים -
-
-
-
-
19:30

פלאש הורביץ -
-
-
-
-
20:30

כלנית מאמאכר -
-
-
-
-
מחזור 9 - 22/2/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
16:30

פלאש מאמאכר -
-
-
-
-
17:30

הורביץ סטארנט -
-
-
-
-
18:30

טייפון מובילות טמרה -
-
-
-
-
19:30

כרמים ברשת איריסים -
-
-
-
-
20:30

כלנית כרמי רות -
-
-
-
-


יצירת קשר

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
  • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
  • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.

מאמאנט- ליגת אמהות בכדורשת

  • Info.mamanet@gmail.com
    ofraab.mamanet@gmail.com
  • 03-637-3437
    03-637-3417 - פקס
    מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
    ניתן להשאיר הודעה
  • משרדי הנהלת מאמאנט
    גליס 9, בנין סגולה 2000,
    פתח תקווה