עונה 6 סבב משחקים ראשון


ט.ל.ח



מחזור 1 - 4/1/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
אולם שוש
אוהל שלום גוונים 21:3
21:9
-
42:12
2:0
21:30
אולם שוש
פינס רעות 11:21
17:21
-
28:42
0:2
מחזור 2 - 10/1/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
אולם שוש
רימונים רעות 16:21
21:18
12:15
49:54
1:2
מחזור 3 - 18/1/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
21:15
אולם שוש
פינס פינס טים 21:15
21:12
-
42:27
2:0
מחזור 4 - 24/1/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
אולם שוש
הבילויים פינס טים 21:14
21:11
-
42:25
2:0
מחזור 5 - 11/2/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
21:00
שוש מייזל גדרה
פינסטארס גוונים 14:21
12:21
-
26:42
0:2
מחזור 6 - 25/2/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
21:00
שוש מייזל גדרה
פינס רימונים 14:21
9:21
-
23:42
0:2
מחזור 7 - 26/2/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
21:00
שוש מייזל גדרה
אוהל שלום הבילויים 21:8
21:9
-
42:17
2:0
מחזור 8 - 5/3/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
21:15
שוש מייזל גדרה
רימונים גוונים 21:19
22:20
-
43:39
2:0
מחזור 9 - 19/3/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
21:00
שוש מייזל גדרה
גוונים בילויים 19:21
17:21
-
36:42
0:2
מחזור 10 - 21/3/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
21:15
שוש מייזל גדרה
רעות פינסטארס 21:14
21:12
-
42:26
2:0
מחזור 11 - 29/3/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
21:00
שוש מייזל גדרה
פינס אוהל שלום 11:21
7:21
-
18:42
0:2
מחזור 12 - 1/4/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
שוש מייזל גדרה
פינס גוונים 21:18
17:21
14:16
52:55
1:2
21:15
שוש מייזל גדרה
אוהל שלום פינסטארס 21:10
21:8
-
42:18
2:0
מחזור 13 - 19/4/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
שוש מייזל גדרה
אוהל שלום רימונים 21:11
21:5
-
42:16
2:0
מחזור 14 - 10/5/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
שוש מייזל גדרה
הבילויים רימונים 19:21
21:14
15:10
55:45
2:1
מחזור 15 - 16/5/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
שוש מייזל גדרה
אוהל שלום רעות 21:11
21:11
-
42:22
2:0
21:15
שוש מייזל גדרה
פינסטארס רימונים 17:21
20:22
-
37:43
0:2
מחזור 16 - 20/5/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
שוש מייזל גדרה
פינס הבילויים 21:23
16:21
-
37:44
0:2
21:30
שוש מייזל גדרה
גוונים רעות 9:21
20:22
-
29:43
0:2
מחזור 17 - 23/5/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
21:15
שוש מייזל גדרה
הבילויים רעות 21:13
22:20
-
43:33
2:0


יצירת קשר

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
  • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
  • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.
  • Info.mamanet@gmail.com
  • 09-745-2249
    מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
    ניתן להשאיר הודעה
  • משרדי הנהלת מאמאנט
    ת.ד. 407,
    נווה ירק, 49945