עונה 3 - 2018/2019 - שלב הפלייאוף


מחזור 1 - 23/2/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
גני-תקוה
בית ספר הרצל שרת והגנים 14:21
12:21
-
26:42
0:2
19:00
גני תקוה
בית ספר רמז סביונים 20:22
12:21
-
32:43
0:2
19:45
גני-תקוה
אהוד מנור בן גוריון 1 12:21
15:21
-
27:42
0:2
19:45
גני תקוה
אלון 2 גנים 21:15
14:21
15:11
50:47
2:1
20:30
גני-תקוה
על יסודי - 1 מגוב״שות 17:21
22:20
15:12
54:53
2:1
20:30
גני תקוה
מיקס גני תקוה על יסודי - 3 24:22
21:9
-
45:31
2:0
(אמצעי | תחתון | עליון)
מחזור 2 -
2/3/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
אור יהודה-2
יובלים אור יהודה שיזף 11:21
14:21
-
25:42
0:2
19:30
אור יהודה-1
מעורבות על יסודי גני תקוה 19:21
12:21
-
31:42
0:2
20:15
אור יהודה-2
דמוקרטי יעקב כהן 21:16
21:17
-
42:33
2:0
20:15
אור יהודה-1
יובלים ג"ת אלון 1 21:14
21:14
-
42:28
2:0
21:00
אור יהודה-2
מורשת 1 על יסודי - 2 9:21
12:21
-
21:42
0:2
21:00
אור יהודה-1
מיקס יהוד-מונוסון מקסימאמות 12:21
10:21
-
22:42
0:2
(אמצעי | תחתון | עליון)
מחזור 3 -
9/3/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
יהוד-2
על יסודי - 2 יובלים ג"ת 21:19
21:18
-
42:37
2:0
19:30
יהוד-1
על יסודי - 3 אלון 2 16:21
18:21
-
34:42
0:2
20:15
יהוד-2
מיקס ג"ת גנים 21:15
21:16
-
42:31
2:0
20:15
יהוד-1
אהוד מנור יובלים אור יהודה 15:21
21:23
-
36:44
0:2
21:00
יהוד-2
על יסודי - 1 שרת והגנים 10:21
21:23
-
31:44
0:2
21:00
יהוד-1
שיזף בן גוריון 1 16:21
11:21
-
27:42
0:2
(אמצעי | תחתון | עליון)
מחזור 4 -
16/3/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
גני-תקוה
יעקב כהן סביונים 10:21
21:14
11:15
42:50
1:2
19:00
גני תקוה
בית ספר רמז דמוקרטי 21:18
21:19
-
42:37
2:0
19:45
גני-תקוה
על יסודי ג"ת מיקס יהוד-מונוסון 21:19
12:21
15:7
48:47
2:1
19:45
גני תקוה
אלון 1 מורשת 1 19:21
22:20
15:8
56:49
2:1
20:30
גני תקוה
מעורבות מקסימאמות 14:21
21:14
6:15
41:50
1:2
20:30
גני תקוה
מגוב״שות בית ספר הרצל 23:21
21:18
-
44:39
2:0
(אמצעי | תחתון | עליון)
מחזור 5 -
23/3/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
אור יהודה-2
סביונים אור יהודה דמוקרטי 14:21
21:18
14:16
49:55
1:2
19:00
אור יהודה-1
יעקב כהן בית ספר רמז 12:21
24:22
15:13
51:56
2:1
19:45
אור יהודה-2
על יסודי גני תקוה מקסימאמות 17:21
10:21
-
27:42
0:2
19:45
אור יהודה-1
על יסודי - 2 אלון 1 14:21
15:21
-
29:42
0:2
20:30
אור יהודה-2
מיקס ג"ת אלון 2 17:21
7:21
-
24:42
0:2
20:30
אור יהודה-1
מגוב״שות שרת והגנים 19:21
13:21
-
32:42
0:2
(אמצעי | תחתון | עליון)
מחזור 6 -
26/3/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:45
אור יהודה
אהוד מנור שיזף 18:21
14:21
-
32:42
0:2
(אמצעי | תחתון | עליון)
מחזור 7 -
6/4/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
יהוד-2
מעורבות מיקס יהוד-מונוסון 19:21
9:21
-
28:42
0:2
20:00
יהוד-1
על יסודי - 3 גנים 14:21
13:21
-
27:42
0:2
20:45
יהוד-2
על יסודי - 1 בית ספר הרצל 15:21
22:20
11:15
48:56
1:2
20:45
יהוד-1
יובלים אור יהודה בן גוריון 1 18:21
21:17
15:10
54:48
2:1
21:30
יהוד-2
מורשת 1 יובלים ג"ת 21:17
21:18
-
42:35
2:0
(אמצעי | תחתון | עליון | בית אמצעי)


יצירת קשר

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
  • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
  • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.
  • Info.mamanet@gmail.com
  • 09-745-2249
    מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
    ניתן להשאיר הודעה
  • משרדי הנהלת מאמאנט
    ת.ד. 407,
    נווה ירק, 49945