משחקי ליגה 2018-2019



מחזור 1 - 31/10/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
אולם גוונים
עזריה סתריה 15:21
21:18
15:7
51:46
2:1
21:15
אולם גוונים
בית חשמונאי נען 9:21
19:21
-
28:42
0:2
מחזור 2 - 14/11/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
אולם גוונים
כרמי יוסף ישרש 21:12
21:14
-
42:26
2:0
21:15
אולם גוונים
מצליח חולדה 22:20
21:12
-
43:32
2:0
מחזור 3 - 21/11/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
אולם גוונים
רמות מאיר ישרש 21:7
21:14
-
42:21
2:0
21:15
אולם גוונים
נען סתריה 21:4
21:18
-
42:22
2:0
מחזור 4 - 28/11/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
אולם גוונים
בית חשמונאי חולדה 20:22
18:21
-
38:43
0:2
21:15
אולם גוונים
עזריה מצליח 21:16
21:15
-
42:31
2:0
מחזור 5 - 12/12/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
אולם גוונים
רמות מאיר כרמי יוסף 21:16
21:15
-
42:31
2:0
21:15
אולם גוונים
נען ישרש 21:15
21:12
-
42:27
2:0
מחזור 6 - 19/12/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
אולם גוונים
סתריה חולדה 18:21
21:19
11:15
50:55
1:2
21:15
אולם גוונים
בית חשמונאי מצליח 23:25
21:16
15:12
59:53
2:1
מחזור 7 - 26/12/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
אולם גוונים
כרמי יוסף עזריה 21:18
22:20
-
43:38
2:0
21:15
אולם גוונים
סתריה מצליח 21:16
21:11
-
42:27
2:0
מחזור 8 - 2/1/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
אולם גוונים
רמות מאיר בית חשמונאי 21:15
21:9
-
42:24
2:0
21:15
אולם גוונים
נען חולדה 21:16
21:11
-
42:27
2:0
מחזור 9 - 9/1/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
אולם גוונים
עזריה ישרש 11:21
10:21
-
21:42
0:2
21:15
אולם גוונים
כרמי יוסף סתריה 21:18
21:18
-
42:36
2:0
מחזור 10 - 16/1/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
אולם גוונים
נען מצליח 21:15
21:11
-
42:26
2:0
21:15
אולם גוונים
רמות מאיר חולדה 21:16
21:10
-
42:26
2:0
מחזור 11 - 23/1/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
אולם גוונים
עזריה חולדה 21:18
14:21
12:15
47:54
1:2
21:15
אולם גוונים
ישרש בית חשמונאי 21:16
21:16
-
42:32
2:0
מחזור 12 - 30/1/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
אולם גוונים
כרמי יוסף מצליח 21:16
11:21
15:17
47:54
1:2
21:15
אולם גוונים
רמות מאיר נען 21:18
23:21
-
44:39
2:0
מחזור 13 - 13/2/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
אולם גוונים
סתריה בית חשמונאי 22:20
21:17
-
43:37
2:0
21:15
אולם גוונים
חולדה ישרש 21:19
15:21
15:11
51:51
2:1
מחזור 14 - 20/2/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
אולם גוונים
רמות מאיר עזריה 21:11
21:8
-
42:19
2:0
21:15
אולם גוונים
נען כרמי יוסף 12:21
21:14
14:16
47:51
1:2
מחזור 15 - 27/2/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
אולם גוונים
סתריה ישרש 16:21
21:16
8:15
45:52
1:2
21:15
אולם גוונים
עזריה בית חשמונאי 19:21
21:19
21:19
61:59
2:1
מחזור 16 - 6/3/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
אולם גוונים
כרמי יוסף חולדה 21:19
18:21
12:15
51:55
1:2
21:15
אולם גוונים
רמות מאיר מצליח 21:16
21:17
-
42:33
2:0
מחזור 17 - 13/3/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
אולם גוונים
כרמי יוסף בית חשמונאי 18:21
14:21
-
32:42
0:2
21:15
אולם גוונים
ישרש מצליח 21:14
21:16
-
42:30
2:0
מחזור 18 - 27/3/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
אולם גוונים
נען עזריה 21:16
21:18
-
42:34
2:0
21:15
אולם גוונים
רמות מאיר סתריה 21:14
21:14
-
42:28
2:0


יצירת קשר

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
  • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
  • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.
  • Info.mamanet@gmail.com
  • 09-745-2249
    מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
    ניתן להשאיר הודעה
  • משרדי הנהלת מאמאנט
    ת.ד. 407,
    נווה ירק, 49945