סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בקהילה
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

עונה 4 - שלב המוקדמות



ט.ל.ח

מחזור 1 - 9/11/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
גני תקוה
על יסודי 2 דמוקרטי 18:21
13:21
-
31:42
0:2
19:00
גני תקוה
סביונים יעקב כהן 21:12
21:13
-
42:25
2:0
21:00
גני תקוה
על יסודי 1 מגוב"שות 19:21
16:21
-
35:42
0:2
21:00
גני תקוה
גנים מיקס יהוד מונוסון 18:21
17:21
-
35:42
0:2
(ירוק | כתום | כחול)
מחזור 2 -
16/11/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
ג.שמואל
אהוד מנור דמוקרטי 17:21
12:21
-
29:42
0:2
19:45
יהוד
מיקס יהוד מונוסון על יסודי 2 21:9
21:8
-
42:17
2:0
19:45
יהוד
אלון 1 סביונים 7:21
12:21
-
19:42
0:2
20:00
ג.שמואל
יובלים ג"ת מיתר 14:21
17:21
-
31:42
0:2
20:45
יהוד
מגוב"שות על יסודי 4 21:17
21:19
-
42:36
2:0
20:45
יהוד
גנים בי"ס הרצל 17:21
13:21
-
30:42
0:2
21:00
ג.שמואל
על יסודי 1 מעורבות ק"א 22:20
12:21
13:15
47:56
1:2
21:45
יהוד
יובלים א"י אריאל 9:21
14:21
-
23:42
0:2
21:45
יהוד
מורשת מקסימאמות 10:21
13:21
-
23:42
0:2
(ירוק | כתום | כחול)
מחזור 3 -
23/11/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
אור-יהודה
מורשת על יסודי 4 21:13
23:21
-
44:34
2:0
19:00
אור-יהודה
אילות בי"ס הרצל 21:18
21:16
-
42:34
2:0
20:00
אור יהודה
יובלים ג"ת יעקב כהן 12:21
17:21
-
29:42
0:2
20:00
אור-יהודה
מגוב"שות מקסימאמות 16:21
9:21
-
25:42
0:2
21:00
אור-יהודה
על יסודי 2 גנים 21:11
14:21
15:10
50:42
2:1
21:00
אור-יהודה
בן גוריון 1 מעורבות ק"א 12:21
11:21
-
23:42
0:2
(ירוק | כתום | כחול)
מחזור 4 -
7/12/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
גני תקוה
דמוקרטי אילות 16:21
21:18
15:11
52:50
2:1
19:00
גני תקוה
אהוד מנור על יסודי 2 15:21
12:21
-
27:42
0:2
20:00
גני תקוה
מיתר סביונים 21:17
13:21
10:15
44:53
1:2
20:00
גני תקוה
יובלים א"י אלון 1 18:21
13:21
-
31:42
0:2
21:00
גני תקוה
אריאל יעקב כהן 21:13
14:21
15:13
50:47
2:1
21:00
גני תקוה
מקסימאמות מעורבות ק"א 21:13
21:13
-
42:26
2:0
(ירוק | כתום | כחול)
מחזור 5 -
14/12/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
גני תקוה
מעורבות ק"א על יסודי 4 21:14
21:11
-
42:25
2:0
19:45
יהוד
דמוקרטי בי"ס הרצל 21:15
21:15
-
42:30
2:0
19:45
יהוד
מיקס יהוד מונוסון אהוד מנור 21:8
21:14
-
42:22
2:0
20:00
גני תקוה
על יסודי 1 מורשת 11:21
18:21
-
29:42
0:2
20:45
יהוד
מיתר אלון 1 28:26
21:15
-
49:41
2:0
20:45
יהוד
בן גוריון 1 מגוב"שות 9:21
13:21
-
22:42
0:2
21:00
גני תקוה
אילות גנים 21:12
21:13
-
42:25
2:0
21:45
יהוד
יעקב כהן יובלים א"י 21:17
21:19
-
42:36
2:0
21:45
יהוד
אריאל יובלים ג"ת 21:11
21:13
-
42:24
2:0
(ירוק | כתום | כחול)
מחזור 6 -
21/12/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
גני תקוה
אילות מיקס יהוד מונוסון 12:21
21:12
11:15
44:48
1:2
19:00
אור-יהודה
בי"ס הרצל על יסודי 2 21:16
21:14
-
42:30
2:0
19:00
אור-יהודה
מיתר יובלים א"י 21:14
21:8
-
42:22
2:0
20:00
גני תקוה
סביונים אריאל 21:12
21:16
-
42:28
2:0
20:00
אור-יהודה
יעקב כהן אלון 1 21:19
21:17
-
42:36
2:0
20:00
אור-יהודה
על יסודי 4 בן גוריון 1 21:19
24:22
-
45:41
2:0
21:00
גני תקוה
מקסימאמות על יסודי 1 21:12
21:18
-
42:30
2:0
21:00
אור-יהודה
דמוקרטי גנים 21:17
21:12
-
42:29
2:0
21:00
אור-יהודה
מגוב"שות מורשת 21:10
21:10
-
42:20
2:0
(ירוק | כתום | כחול)
מחזור 7 -
4/1/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:45
יהוד
יובלים ג"ת יובלים א"י 21:18
21:19
-
42:37
2:0
19:45
יהוד
מיקס יהוד מונוסון דמוקרטי 22:20
18:21
15:10
55:51
2:1
20:45
יהוד
מעורבות ק"א מגוב"שות 18:21
21:10
15:11
54:42
2:1
20:45
יהוד
בי"ס הרצל אהוד מנור 21:15
21:14
-
42:29
2:0
21:45
יהוד
אריאל מיתר 17:21
21:15
15:10
53:46
2:1
21:45
יהוד
בן גוריון 1 על יסודי 1 10:21
12:21
-
22:42
0:2
(ירוק | כתום | כחול)
מחזור 8 -
11/1/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
אור-יהודה
על יסודי 2 אילות 20:22
17:21
-
37:43
0:2
19:00
אור-יהודה
אלון 1 יובלים ג"ת 21:14
21:13
-
42:27
2:0
20:00
ג.שמואל
גנים אהוד מנור 21:15
21:12
-
42:27
2:0
20:00
אור-יהודה
יובלים א"י סביונים 0:21
0:21
-
0:42
0:2
20:00
אור-יהודה
בי"ס הרצל מיקס יהוד מונוסון 21:18
24:22
-
45:40
2:0
21:00
ג.שמואל
על יסודי 4 על יסודי 1 21:19
21:14
-
42:33
2:0
21:00
אור-יהודה
מקסימאמות בן גוריון 1 21:10
21:8
-
42:18
2:0
21:00
אור-יהודה
מעורבות ק"א מורשת 18:21
19:21
-
37:42
0:2
(ירוק | כתום | כחול)
מחזור 9 -
18/1/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
גני תקוה
אהוד מנור אילות 9:21
16:21
-
25:42
0:2
19:00
גני תקוה
יעקב כהן מיתר 10:21
14:21
-
24:42
0:2
20:00
גני תקוה
אלון 1 אריאל 21:17
14:21
9:15
44:53
1:2
20:00
גני תקוה
על יסודי 4 מקסימאמות 7:21
12:21
-
19:42
0:2
21:00
גני תקוה
סביונים יובלים ג"ת 21:9
21:17
-
42:26
2:0
21:00
גני תקוה
מורשת בן גוריון 1 24:26
21:17
15:10
60:53
2:1
(ירוק | כתום | כחול)


אנחנו כאן לכל שאלה, דברו איתנו!

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
  • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
  • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.

מאמאנט- ליגת אמהות בכדורשת

  • Info.mamanet@gmail.com
    ofraab.mamanet@gmail.com
  • 03-637-3437
    03-637-3417 - פקס
    מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
    ניתן להשאיר הודעה
  • משרדי הנהלת מאמאנט
    גליס 9, בנין סגולה 2000,
    פתח תקווה