שלב הבתים 2018/19

שלב הבתים

 

 

התחלה: 30/12/2018

 

שלוש קבוצות, עופרים הר חומה, זלמן ארן ואדם  מצטרפות לקבוצות ששיחקו בשלב המוקדמות.

 

22 הקבוצות יחולקו לארבעה בתים.

 

בית עליון


שתי הקבוצות הראשונות משלשת בתי המוקדמות

סה"כ שש קבוצות.

בית עליון 2

שתי הקבוצות שסיימו במקומות 3-4 בבתי המוקדמות. סה"כ שש קבוצות.

בית אמצעי

שלוש הקבוצות שסיימו במקום החמישי

ושתי הקבוצות עם המאזן הטוב ביותר מתוך השלוש שסיימו במקום השישי בבתי המוקדמות. סה"כ חמש קבוצות.

בית תחתון

הקבוצה הנוספת שסיימה במקום השישי, הקבוצה שסיימה במקום השביעי ושלוש הקבוצות החדשות.

סה"כ חמש קבוצות.

 

תאריכי המחזורים השונים בשלב הבתים

מחזורים

תאריכים

מחזור ראשון

30.12.2018

מחזור שני

6.1.2019

מחזור שלישיי

13.1.2019

מחזור רביעי

20.1.2019

מחזור חמישי

27.1.201

מחזור שישי

3.2.2019

מחזור שביעי

10.2.12019

מחזור שמיני

17.2.2019

מחזור תשיעי

מחזור עשירי

24.2.2109

3.3.2019

 

בשלב זה 50 משחקים,

המשחקים יתקיימו בימקא  ובסליגסברג.

בימקא שני משחקים בערב, בשני המגרשים, משחק ראשון 20:30, משחק שני 21:30

בסליגסברג שלושה משחקים בערב, מגרש אחד,

משחק ראשון 19:30, משחק שני 20:30, משחק שלישי 21:30

שיטת משחקים:

ליגה של סבוב אחד בכל הבתים.

כמו בשלב המוקדמות גם כאן תפגוש כל קבוצה את כל קבוצות הבית שלה פעם אחת.

 

ניצחון:

המשחקים ישוחקו בשיטת הטוב משלוש מערכות ( הראשונה שניצחה שתי מערכות ניצחה במשחק ).

ניצחון במערכה: הקבוצה הראשונה שהגיעה ל 21 נקודות, עם הפרש שתי נקודות.

( 21:20 אינו ניצחון, במקרה כזה ממשיכים לשחק עד להפרש שתי נקודות 20:22 ).

במידה ויש שוויון 1:1 במערכות תתקיים מערכה מקוצרת עד 15הפרשים במידת הצורך.

 

הערות:

המשחקים בשלב הבתים משוחקים לפי הכללים הנהוגים בחוקת הכדורשת.

 


מחזור 1 - 30/12/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
ימק"א ב
גבעת משואה תל"י מוריה 17:21
9:21
-
26:42
0:2
20:30
ימק"א ב
זאבות הפסגה יפה נוף 21:19
21:16
-
42:35
2:0
21:30
ימק"א א
תל"י מוריה יפה נוף 21:15
14:21
15:12
50:48
2:1
21:30
ימק"א א
גבעת משואה זאבות הפסגה 16:21
14:21
-
30:42
0:2
(ירוק | כחול)
מחזור 2 -
6/1/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
ימק"א ב
הר אדר גבעה צרפתית 21:17
14:21
12:15
47:53
1:2
20:30
ימק"א א
מאמאמיה קשת תלפ"ז 1 21:15
21:8
-
42:23
2:0
21:30
ימק"א ב
הר אדר קשת תלפ"ז 1 17:21
18:21
-
35:42
0:2
21:30
ימק"א א
מאמאמיה גבעה צרפתית 21:19
19:21
16:14
56:54
2:1
(ירוק | כחול | עליון)
מחזור 3 -
13/1/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
סליגסברג
יובלים - שלומית מעלה אדומים 18:21
18:21
-
36:42
0:2
20:30
סליגסברג
יובלים - שלומית עפרה 21:15
18:21
16:18
55:54
1:2
20:30
ימק"א ב
זלמן ארן אדם 21:19
21:11
-
42:30
2:0
20:30
ימק"א א
עופרים - הר חומה בויאר 13:21
15:21
-
28:42
0:2
21:30
סליגסברג
מעלה אדומים עפרה 21:11
21:12
-
42:23
2:0
21:30
ימק"א ב
זלמן ארן עופרים - הר חומה 21:9
21:15
-
42:24
2:0
21:30
ימק"א א
בויאר אדם 21:7
21:12
-
42:19
2:0
(ירוק | כחול | עליון | כתום)
מחזור 4 -
20/1/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
סליגסברג
אש אגרון יפה נוף 21:17
21:17
-
42:34
2:0
20:30
סליגסברג
יפה נוף גבעת משואה 21:18
19:21
15:11
55:50
2:1
21:30
סליגסברג
אש אגרון גבעת משואה 21:17
21:17
-
42:34
2:0
(ירוק | כחול | עליון | כתום)
מחזור 5 -
27/1/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
סליגסברג
יובלים - שלומית אפרתה - בקעה 21:19
18:21
15:9
54:49
2:1
20:30
סליגסברג
יובלים - שלומית נקסט - מבשרת 22:20
22:20
-
44:40
2:0
20:30
ימק"א ב
פסגת זאב זלמן ארן 10:21
9:21
-
19:42
0:2
21:30
סליגסברג
נקסט - מבשרת אפרתה - בקעה 13:21
11:21
-
24:42
0:2
21:30
ימק"א ב
פסגת זאב עופרים - הר חומה 18:21
21:17
12:15
51:53
1:2
(ירוק | כחול | עליון | כתום)
מחזור 6 -
3/2/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
סליגסברג
בית הכרם אפרתה - בקעה 17:21
18:21
-
35:42
0:2
20:30
סליגסברג
בית הכרם עפרה 8:21
11:21
-
19:42
0:2
20:30
ימק"א א
בויאר פסגת זאב 21:10
21:7
-
42:17
2:0
21:30
סליגסברג
אפרתה - בקעה עפרה 10:21
21:19
5:15
36:55
1:2
21:30
ימק"א א
אדם פסגת זאב 21:17
21:18
-
42:35
2:0
(ירוק | כחול | עליון | כתום)
מחזור 7 -
10/2/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
סליגסברג
אש אגרון תל"י מוריה 17:21
19:21
-
36:42
0:2
20:30
סליגסברג
זאבות הפסגה תל"י מוריה 18:21
21:19
16:14
55:54
2:1
20:30
ימק"א ב
מאמאמיה אקדמיה 21:15
21:12
-
42:27
2:0
20:30
ימק"א א
גבעה צרפתית קשת תלפ"ז 1 21:17
21:15
-
42:32
2:0
21:30
סליגסברג
זאבות הפסגה אש אגרון 22:20
21:16
-
43:36
2:0
21:30
ימק"א ב
מאמאמיה הר אדר 21:18
21:14
-
42:32
2:0
21:30
ימק"א א
אקדמיה קשת תלפ"ז 1 15:21
21:14
11:15
47:50
1:2
(ירוק | כחול | עליון | כתום)
מחזור 8 -
17/2/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
ימק"א ב
הר אדר אקדמיה 22:20
21:17
-
43:37
2:0
20:30
ימק"א א
גבעה צרפתית תל"י גאולים 21:12
21:19
-
42:31
2:0
21:30
ימק"א ב
הר אדר תל"י גאולים 21:19
14:21
11:15
46:55
1:2
21:30
ימק"א א
גבעה צרפתית אקדמיה 21:12
21:18
-
42:30
2:0
(ירוק | כחול | עליון | כתום)
מחזור 9 -
24/2/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
סליגסברג
בויאר זלמן ארן 21:14
13:21
15:3
49:38
2:1
20:30
סליגסברג
תל"י גאולים קשת תלפ"ז 1 16:21
18:21
-
34:42
0:2
20:30
ימק"א ב
בית הכרם יובלים - שלומית 18:21
15:21
-
33:42
0:2
21:30
סליגסברג
אדם עופרים - הר חומה 19:21
21:6
10:15
50:42
1:2
21:30
ימק"א ב
נקסט - מבשרת עפרה 13:21
22:20
9:15
44:56
1:2
(ירוק | כחול | עליון | כתום)
מחזור 10 -
3/3/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
סליגסברג
נקסט - מבשרת בית הכרם 21:13
21:9
-
42:22
2:0
20:30
סליגסברג
מעלה אדומים נקסט - מבשרת 17:21
21:18
15:8
53:47
2:1
20:30
ימק"א א
אקדמיה תל"י גאולים 21:17
12:21
15:8
48:46
2:1
21:30
סליגסברג
מעלה אדומים בית הכרם 21:16
22:20
-
43:36
2:0
21:30
ימק"א א
מאמאמיה תל"י גאולים 21:13
21:16
-
42:29
2:0
(ירוק | כחול | עליון | כתום)


טבלת הדירוג:


יצירת קשר

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
  • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
  • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.
  • Info.mamanet@gmail.com
  • 09-745-2249
    מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
    ניתן להשאיר הודעה
  • משרדי הנהלת מאמאנט
    ת.ד. 407,
    נווה ירק, 49945