ליגת נהריה לשנת 2014/2015



מחזור 1 - 22/11/2014
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30

ויצמן אוסישקין 21:4
21:7
-
42:11
2:0
19:30

בגין גולדה 1 19:21
14:21
-
33:42
0:2
20:15

בגין מאמא מיקס 12:21
15:21
-
27:42
0:2
20:15

גולדה רמז 21:8
21:8
-
42:16
2:0
מחזור 2 - 6/12/2014
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:30

רמז אוסישקין 21:19
21:17
-
42:36
2:0
18:30

גולדה 1 ויצמן 13:21
15:21
-
28:42
0:2
19:30

גולדה בגין 21:8
22:20
-
43:28
2:0
19:30

מאמא מיקס בגין 21:19
21:13
-
42:32
2:0
מחזור מס' 3 - 27/12/2014
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:30

גולדה בגין 21:17
21:12
-
42:29
2:0
18:30

מאמא מיקס ויצמן 6:21
21:23
-
27:44
0:2
19:30

בגין אוסישקין 21:10
21:18
-
42:28
2:0
19:30

רמז גולדה 1 19:21
16:21
-
35:42
0:2
מחזור 4 - 10/1/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:30

אוסישקין גולדה 1 13:21
15:21
-
28:42
0:2
18:45

רמז בגין 21:17
15:21
15:13
51:51
2:1
19:15

גולדה מאמא מיקס 21:23
21:11
15:9
57:43
2:1
19:45

ויצמן בגין 21:12
18:21
15:5
54:38
2:1
מחזור 5 - 24/1/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:30

מאמא מיקס אוסישקין 21:13
21:9
-
42:22
2:0
18:30

בגין גולדה 1 17:21
13:21
-
30:42
0:2
19:30

ויצמן גולדה 20:22
9:21
-
29:43
0:2
19:30

רמז בגין 23:25
23:21
15:12
61:58
2:1
מחזור 6 - 7/2/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:45

בגין ויצמן 15:21
12:21
-
27:42
0:2
18:45

אוסישקין בגין 16:21
7:21
-
23:42
0:2
19:30

גולדה 1 גולדה 13:21
6:21
-
19:42
0:2
19:45

מאמא מיקס רמז 21:13
18:21
15:3
54:37
2:1
מחזור 7 - 21/2/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00

גולדה אוסישקין 21:13
21:5
-
42:18
2:0
19:15

ויצמן רמז 21:11
21:17
-
42:28
2:0
19:45

מאמא מיקס גולדה 1 23:25
10:21
-
33:46
0:2
20:00

בגין בגין 17:21
21:18
10:15
48:54
1:2
(בית עליון)
מחזור 8 -
14/3/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00

בגין בגין 16:21
14:21
-
30:42
0:2
19:00

גולדה 1 מאמא מיקס 22:24
23:25
-
45:49
0:2
20:00

רמז אוסישקין 21:16
21:14
-
42:30
2:0
20:00

ויצמן גולדה 17:21
8:21
-
25:42
0:2
(בית עליון | בית תחתון)
מחזור 9 -
18/4/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00

גולדה 1 גולדה 9:21
12:21
-
21:42
0:2
20:00

ויצמן מאמא מיקס 18:21
21:7
5:15
44:43
1:2
20:30

אוסישקין בגין 13:21
14:21
-
27:42
0:2
20:30

רמז בגין 20:22
16:21
-
36:43
0:2
(בית עליון | בית תחתון)
מחזור 10 -
2/5/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
09:00

בגין רמז 12:21
21:14
15:13
48:48
2:1
09:00

גולדה מאמא מיקס 21:14
21:14
-
42:28
2:0
20:00

ויצמן גולדה 1 16:21
21:14
15:8
52:43
2:1
20:00

אוסישקין בגין 16:21
13:21
-
29:42
0:2
(בית עליון | בית תחתון)
מחזור 11 -
16/5/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
09:00

בגין בגין 18:21
19:21
-
37:42
0:2
09:00

גולדה מאמא מיקס :
:
-
-
-
20:00

ויצמן גולדה 1 21:13
21:19
-
42:32
2:0
20:30

רמז אוסישקין 21:9
21:12
-
42:21
2:0
(בית עליון | בית תחתון | גמר בית עליון)


יצירת קשר

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
  • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
  • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.
  • Info.mamanet@gmail.com
  • 09-745-2249
    מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
    ניתן להשאיר הודעה
  • משרדי הנהלת מאמאנט
    ת.ד. 407,
    נווה ירק, 49945