ליגת מאמאנט נהריה 2017/18



ט.ל.ח

מחזור 1 - 18/11/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
ויצמן - אבן שהם
ויצמן מאמא מיקס 0:21
0:21
-
0:42
0:2
19:00
ויצמן - אבן שהם
אוסישקין גולדה 1 21:17
21:14
-
42:31
2:0
19:50
ויצמן - אבן שהם
בגין רמז 14:21
10:21
-
24:42
0:2
20:30
ויצמן - אבן שהם
בגין מעורבבות 19:21
21:16
15:4
55:41
2:1
21:50
ויצמן - אבן שהם
מחנכות ברשת גולדה 21:7
21:6
-
42:13
2:0
מחזור 2 - 2/12/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:30
ויצמן - אבן שהם
מחנכות ברשת בגין 21:9
21:11
-
42:20
2:0
18:30
ויצמן - אבן שהם
ויצמן גולדה 21:18
15:21
10:15
46:54
1:2
19:55
ויצמן - אבן שהם
מאמא מיקס בגין 10:21
6:21
-
16:42
0:2
20:00
ויצמן - אבן שהם
אוסישקין מעורבבות 18:21
21:19
11:15
50:55
1:2
20:10
ויצמן - אבן שהם
רמז גולדה 1 21:7
21:5
-
42:12
2:0
מחזור 3 - 23/12/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:00
ויצמן - אבן שהם
גולדה 1 מאמא מיקס 14:21
16:21
-
30:42
0:2
18:30
ויצמן - אבן שהם
מעורבבות מחנכות ברשת 13:21
8:21
-
21:42
0:2
18:30
ויצמן - אבן שהם
רמז אוסישקין 21:9
21:7
-
42:16
2:0
19:00
ויצמן - אבן שהם
ויצמן בגין 21:18
19:21
12:15
52:54
1:2
20:00
ויצמן - אבן שהם
בגין גולדה 21:8
21:12
-
42:20
2:0
מחזור 4 - 6/1/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:00
ויצמן - אבן שהם
בגין בגין 13:21
5:21
-
18:42
0:2
18:00
ויצמן - אבן שהם
רמז מאמא מיקס 21:7
21:5
-
42:12
2:0
18:30
ויצמן - אבן שהם
אוסישקין מחנכות ברשת 12:21
11:21
-
23:42
0:2
19:00
ויצמן - אבן שהם
גולדה גולדה 1 21:14
21:7
-
42:21
2:0
20:00
ויצמן - אבן שהם
ויצמן מעורבבות 21:16
19:21
15:10
55:47
2:1
מחזור 5 - 20/1/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:00
ויצמן - אבן שהם
מעורבבות בגין 13:21
10:21
-
23:42
0:2
18:00
ויצמן - אבן שהם
רמז גולדה 21:2
21:5
-
42:7
2:0
19:00
ויצמן - אבן שהם
ויצמן מחנכות ברשת 14:21
3:21
-
17:42
0:2
19:00
ויצמן - אבן שהם
מאמא מיקס אוסישקין 14:21
21:9
15:17
50:47
1:2
20:00
ויצמן - אבן שהם
גולדה 1 בגין 21:18
15:21
6:15
42:54
1:2
מחזור 6 - 3/2/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:00
ויצמן - אבן שהם
מאמא מיקס גולדה 21:17
21:16
-
42:33
2:0
19:00
ויצמן - אבן שהם
מחנכות ברשת בגין 21:16
21:15
-
42:31
2:0
19:00
ויצמן - אבן שהם
רמז בגין 21:4
21:7
-
42:11
2:0
20:00
ויצמן - אבן שהם
מעורבבות גולדה 1 21:19
21:15
-
42:34
2:0
22:00
ויצמן - אבן שהם
אוסישקין ויצמן 21:15
18:21
5:15
44:51
1:2
מחזור 7 - 24/2/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:00
ויצמן - אבן שהם
ויצמן בגין 7:21
10:21
-
17:42
0:2
19:00
ויצמן - אבן שהם
אוסישקין גולדה 21:23
21:23
-
42:46
0:2
19:00
ויצמן - אבן שהם
מחנכות ברשת גולדה 1 21:8
22:20
-
43:28
2:0
20:00
ויצמן - אבן שהם
מעורבבות רמז 7:21
14:21
-
21:42
0:2
20:00
ויצמן - אבן שהם
מאמא מיקס בגין 21:19
20:22
15:10
56:51
2:1
מחזור 8 - 10/3/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:00
ויצמן - אבן שהם
מאמא מיקס מעורבבות 21:13
21:12
-
42:25
2:0
19:00
ויצמן - אבן שהם
גולדה בגין 25:27
21:15
15:13
61:55
2:1
19:00
ויצמן - אבן שהם
אוסישקין בגין 9:21
11:21
-
20:42
0:2
20:00
ויצמן - אבן שהם
גולדה 1 ויצמן 19:21
16:21
-
35:42
0:2
20:00
ויצמן - אבן שהם
רמז מחנכות ברשת 21:15
10:21
15:12
46:48
2:1
מחזור 9 - 24/3/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
ויצמן - אבן שהם
גולדה 1 בגין 17:21
25:27
-
42:48
0:2
19:00
ויצמן - אבן שהם
מחנכות ברשת מאמא מיקס 21:6
21:9
-
42:15
2:0
19:00
ויצמן - אבן שהם
גולדה מעורבבות 15:21
21:16
7:15
43:52
1:2
19:00
ויצמן - אבן שהם
רמז ויצמן 21:9
21:6
-
42:15
2:0
20:00
ויצמן - אבן שהם
אוסישקין בגין 16:21
21:14
7:15
44:50
1:2


יצירת קשר

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
  • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
  • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.
  • Info.mamanet@gmail.com
  • 09-745-2249
    מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
    ניתן להשאיר הודעה
  • משרדי הנהלת מאמאנט
    ת.ד. 407,
    נווה ירק, 49945