מוקדמות 2018/19



מחזור 1 - 17/11/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
ויצמן - אבן שהם
אוסישקין גולדה 1 21:17
21:17
-
42:34
2:0
19:00
ויצמן - אבן שהם
גולדה מאמא מיקס 21:13
12:21
15:10
48:44
2:1
20:00
ויצמן - אבן שהם
בגין רמז 13:21
13:21
-
26:42
0:2
20:00
ויצמן - אבן שהם
ויצמן מעורבבות 18:21
21:17
14:16
53:54
1:2
מחזור 2 - 1/12/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:00
ויצמן - אבן שהם
בגין גולדה 21:10
21:11
-
42:21
2:0
19:00
ויצמן - אבן שהם
בגין מעורבבות 11:21
9:21
-
20:42
0:2
20:00
ויצמן - אבן שהם
אוסישקין מאמא מיקס 17:21
9:21
-
26:42
0:2
20:00
ויצמן - אבן שהם
גולדה 1 רמז 16:21
11:21
-
27:42
0:2
מחזור 3 - 22/12/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:35
ויצמן - אבן שהם
אוסישקין בגין 10:21
8:21
-
18:42
0:2
18:35
ויצמן - אבן שהם
מעורבבות גולדה 1 21:9
21:13
-
42:22
2:0
19:00
ויצמן - אבן שהם
ויצמן בגין 21:19
4:21
7:15
32:55
1:2
19:30
ויצמן - אבן שהם
רמז מאמא מיקס 21:11
21:10
-
42:21
2:0
מחזור 4 - 5/1/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:45
ויצמן - אבן שהם
גולדה 1 ויצמן 11:21
12:21
-
23:42
0:2
18:45
ויצמן - אבן שהם
מאמא מיקס מעורבבות :
:
-
-
-
19:30
ויצמן - אבן שהם
רמז בגין 8:21
12:21
-
20:42
0:2
19:30
ויצמן - אבן שהם
אוסישקין גולדה 21:18
21:18
-
42:36
2:0
מחזור 5 - 19/1/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:40
ויצמן - אבן שהם
גולדה רמז 9:21
10:21
-
19:42
0:2
18:40
ויצמן - אבן שהם
גולדה 1 בגין 13:21
12:21
-
25:42
0:2
18:45
ויצמן - אבן שהם
ויצמן מאמא מיקס 19:21
19:21
-
38:42
0:2
19:25
ויצמן - אבן שהם
מעורבבות בגין 19:21
11:21
-
30:42
0:2
מחזור 6 - 26/1/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:50
ויצמן - אבן שהם
בגין ויצמן 21:8
21:12
-
42:20
2:0
18:50
ויצמן - אבן שהם
גולדה מעורבבות 12:21
8:21
-
20:42
0:2
19:00
ויצמן - אבן שהם
בגין מאמא מיקס 23:21
11:21
8:15
42:57
1:2
19:00
ויצמן - אבן שהם
אוסישקין רמז 7:21
7:21
-
14:42
0:2
מחזור 7 - 9/2/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
ויצמן - אבן שהם
אוסישקין מעורבבות 16:21
13:21
-
29:42
0:2
19:00
ויצמן - אבן שהם
גולדה 1 מאמא מיקס 9:21
9:21
-
18:42
0:2
20:00
ויצמן - אבן שהם
גולדה ויצמן 21:15
18:21
11:15
50:51
1:2
20:00
ויצמן - אבן שהם
בגין בגין 12:21
12:21
-
24:42
0:2
מחזור 8 - 23/2/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
ויצמן - אבן שהם
בגין גולדה 1 21:12
21:15
-
42:27
2:0
20:00
ויצמן - אבן שהם
מעורבבות רמז 21:18
21:17
-
42:35
2:0
20:00
ויצמן - אבן שהם
גולדה בגין 19:21
24:22
11:15
54:58
1:2
20:00
ויצמן - אבן שהם
ויצמן אוסישקין 21:16
15:21
13:15
49:52
1:2
מחזור 9 - 2/3/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
ויצמן - אבן שהם
גולדה גולדה 1 14:21
17:21
-
31:42
0:2
19:00
ויצמן - אבן שהם
אוסישקין בגין 13:21
11:21
-
24:42
0:2
20:00
ויצמן - אבן שהם
בגין מאמא מיקס 21:18
21:13
-
42:31
2:0
20:00
ויצמן - אבן שהם
ויצמן רמז 7:21
10:21
-
17:42
0:2


יצירת קשר

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
  • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
  • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.
  • Info.mamanet@gmail.com
  • 09-745-2249
    מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
    ניתן להשאיר הודעה
  • משרדי הנהלת מאמאנט
    ת.ד. 407,
    נווה ירק, 49945