שלב הבתים



מחזור 1 - 6/2/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
גבעת חיים
בת חפר ניצני השרון 13:21
12:21
-
25:42
0:2
20:45
גבעת חיים
לב השרון ינוב 18:21
23:21
12:15
53:57
1:2
21:30
גבעת חיים
יד חנה גוונים 20:22
18:21
-
38:43
0:2
(תחתון | עליון)
מחזור 2 -
9/2/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
קדימה
הרצוג לב רן 8:21
14:21
-
22:42
0:2
19:45
קדימה
מונש ניצני השרון 11:21
9:21
-
20:42
0:2
20:30
קדימה
הרואשת יגאל אלון 10:21
16:21
-
26:42
0:2
(תחתון | עליון)
מחזור 3 -
16/2/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:45
עין החורש
יובלים ב היינט 21:0
21:0
-
42:0
2:0
20:30
עין החורש
בת חפר לב השרון 18:21
21:13
15:10
54:44
2:1
(תחתון | עליון)
מחזור 4 -
20/2/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
עין החורש
היינט גנים 21:16
19:21
7:15
47:52
1:2
20:45
עין החורש
יובלים ב הרואש"ת 21:0
21:0
-
42:0
2:0
21:30
עין החורש
ינוב הרצוג 12:21
17:21
-
29:42
0:2
(תחתון | עליון)
מחזור 5 -
23/2/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
קדימה
בת חפר הרצוג 21:16
21:10
-
42:26
2:0
19:45
קדימה
מונש לב השרון 21:19
16:21
12:15
49:55
1:2
20:30
קדימה
פרדסיה יובלים ב 0:21
0:21
-
0:42
0:2
21:15
קדימה
יד חנה יגאל אלון 13:21
21:18
13:15
47:54
1:2
(תחתון | עליון)
מחזור 6 -
6/3/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
עין החורש
פרדסיה גנים 15:21
10:21
-
25:42
0:2
20:45
עין החורש
היינט גוונים 21:18
21:17
-
42:35
2:0
21:30
עין החורש
לברן ניצני השרון 14:21
10:21
-
24:42
0:2
(תחתון | עליון)
מחזור 7 -
9/3/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
גבעת חיים
בת חפר ינוב 21:12
14:21
15:13
50:46
2:1
19:45
קדימה
יובלים ב יד חנה 21:0
21:0
-
42:0
2:0
19:45
גבעת חיים
ניצני השרון הרצוג 21:8
21:11
-
42:19
2:0
20:30
קדימה
פרדסיה גוונים 21:15
15:21
17:15
53:51
2:1
20:30
גבעת חיים
לברן מונש 21:14
21:16
-
42:30
2:0
21:15
קדימה
היינט יגאל אלון 11:21
21:14
5:15
37:50
1:2
21:15
גבעת חיים
גנים הרואשת 21:17
14:21
15:13
50:51
2:1
(תחתון | עליון)
מחזור 8 -
23/3/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:45
קדימה
בת חפר לברן 5:21
17:21
-
22:42
0:2
19:45
גבעת חיים
לב השרון הרצוג 14:21
11:21
-
25:42
0:2
20:30
קדימה
גנים יד חנה 21:17
21:13
-
42:30
2:0
20:30
גבעת חיים
ינוב מונש 21:10
21:18
-
42:28
2:0
21:15
קדימה
הרואשת גוונים 16:21
21:17
15:13
52:51
2:1
21:15
גבעת חיים
פרדסיה יגאל אלון 15:21
15:21
-
30:42
0:2
(תחתון | עליון)
מחזור 9 -
27/3/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
עין החורש
ינוב לברן 21:17
21:13
-
42:30
2:0
20:45
עין החורש
מונש הרצוג 13:21
14:21
-
27:42
0:2
21:30
עין החורש
הרואשת היינט 18:21
21:18
12:15
51:54
1:2
(תחתון | עליון)
מחזור 10 -
3/4/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
גבעת חיים
יד חנה הרואשת 21:16
21:17
-
42:33
2:0
20:45
גבעת חיים
לברן לב השרון 21:13
21:14
-
42:27
2:0
21:30
גבעת חיים
היינט פרדסיה 21:17
16:21
11:15
48:53
1:2
22:15
עין החורש
גוונים יובלים ב 0:21
0:21
-
0:42
0:2
(תחתון | עליון)
מחזור 11 -
6/4/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
קדימה
יגאל אלון יובלים ב 0:21
0:21
-
0:42
0:2
19:45
קדימה
ניצני השרון ינוב 21:13
21:5
-
42:18
2:0
20:30
קדימה
גוונים גנים 14:21
18:21
-
32:42
0:2
21:15
קדימה
יד חנה פרדסיה 21:18
19:21
15:11
55:50
2:1
(תחתון | עליון)
מחזור 12 -
10/4/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
עין החורש
יד חנה היינט 19:21
20:22
-
39:43
0:2
20:45
עין החורש
גוונים יגאל אלון 17:21
21:19
10:15
48:55
1:2
21:30
עין החורש
פרדסיה הרואשת 21:13
23:21
-
44:34
2:0
22:15
עין החורש
יובלים ב גנים 21:0
21:0
-
42:0
2:0
(תחתון | עליון)
מחזור 13 -
13/4/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
קדימה
בת חפר מונש 21:15
21:16
-
42:31
2:0
20:45
קדימה
ניצני השרון לב השרון 29:27
21:10
-
50:37
2:0
21:30
קדימה
יגאל אלון גנים 21:18
21:15
-
42:33
2:0
(תחתון | עליון)


יצירת קשר

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
  • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
  • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.
  • Info.mamanet@gmail.com
  • 09-745-2249
    מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
    ניתן להשאיר הודעה
  • משרדי הנהלת מאמאנט
    ת.ד. 407,
    נווה ירק, 49945