חרבות ברזל - כל העדכונים
חרבות ברזל - הצטרפות לאימונים
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

מוקדמות 2016-17



ט.ל.ח





מחזור 1 - 9/11/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
1
רמות א רמות ב 21:6
21:16
-
42:22
2:0
19:30
2
רמת יוסף א-נחשונים רמת יוסף ב 15:21
18:21
-
33:42
0:2
מחזור 2 - 23/11/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
1
יגאל אלון רמת יוסף ב 13:21
15:21
-
28:42
0:2
19:00
2
יד מרדכי רמות ב 14:21
12:21
-
26:42
0:2
20:00
1
שרת ירושלים 21:5
21:16
-
42:21
2:0
20:00
2
רמת יוסף א-נחשונים רמות א 7:21
8:21
-
15:42
0:2
21:00
1
שז"ר ראשונים 4:21
9:21
-
13:42
0:2
מחזור 3 - 7/12/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
1
יגאל אלון ירושלים 15:21
21:15
15:13
51:49
2:1
19:00
2
שרת חשמונאים 21:14
21:10
-
42:24
2:0
20:00
1
יד מרדכי ראשונים 9:21
12:21
-
21:42
0:2
20:00
2
רמת יוסף א-נחשונים רמות ב 4:21
21:18
17:15
42:54
2:1
21:00
1
שז"ר רמות א 5:21
7:21
-
12:42
0:2
מחזור 4 - 21/12/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
1
שז"ר חשמונאים 12:21
10:21
-
22:42
0:2
19:00
2
יגאל אלון רמות א 7:21
4:21
-
11:42
0:2
20:00
1
שרת ראשונים -
-
-
-
-
20:00
2
ירושלים יד מרדכי 21:23
13:21
-
34:44
0:2
21:00
1
רמת יוסף ב רמות ב 21:14
14:21
12:15
47:50
1:2
מחזור 5 - 4/1/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
1
יגאל אלון שז"ר 17:21
19:21
-
36:42
0:2
19:00
2
שרת רמות א 19:21
7:21
-
26:42
0:2
20:00
1
ירושלים ראשונים -
-
-
-
-
20:00
2
רמת יוסף ב חשמונאים 21:16
21:19
-
42:35
2:0
21:00
1
יד מרדכי רמת יוסף א-נחשונים 21:17
11:21
8:15
40:53
1:2
מחזור 6 - 18/1/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
1
שז"ר רמות ב 9:21
13:21
-
22:42
0:2
20:00
1
שרת רמת יוסף ב 21:8
21:6
-
42:14
2:0
20:00
2
יגאל אלון ראשונים -
-
-
-
-
21:00
2
יד מרדכי חשמונאים 18:21
23:25
-
41:46
0:2
מחזור 7 - 1/2/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
1
יגאל אלון רמת יוסף א-נחשונים 10:21
18:21
-
28:42
0:2
20:00
1
שרת שז"ר 21:6
21:6
-
42:12
2:0
20:00
2
יד מרדכי רמת יוסף ב 21:14
21:16
-
42:30
2:0
21:00
1
ירושלים רמות א 10:21
8:21
-
18:42
0:2
21:00
2
ראשונים חשמונאים -
-
-
-
-
מחזור 8 - 15/2/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
1
יד מרדכי שז"ר 21:16
21:16
-
42:32
2:0
19:00
2
יגאל אלון שרת 11:21
5:21
-
16:42
0:2
20:00
1
ירושלים רמת יוסף א-נחשונים 10:21
15:21
-
25:42
0:2
20:00
2
רמות א חשמונאים 21:8
21:14
-
42:22
2:0
21:00
1
ראשונים רמות ב -
-
-
-
-
מחזור 9 - 1/3/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
1
יגאל אלון רמות ב 5:21
9:21
-
14:42
0:2
19:00
2
רמת יוסף א-נחשונים חשמונאים 21:9
21:15
-
42:24
2:0
20:00
1
שרת יד מרדכי 21:11
21:10
-
42:21
2:0
20:00
2
ירושלים שז"ר 21:14
21:18
-
42:32
2:0
21:00
1
רמת יוסף ב רמות א 6:21
9:21
-
15:42
0:2
מחזור 10 - 15/3/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
1
יגאל אלון חשמונאים 21:15
19:21
6:15
46:51
1:2
19:00
2
רמת יוסף א-נחשונים ראשונים -
-
-
-
-
20:00
1
יד מרדכי רמות א 6:21
6:21
-
12:42
0:2
20:00
2
רמת יוסף ב שז"ר 21:16
21:17
-
42:33
2:0
21:00
1
ירושלים רמות ב 12:21
15:21
-
27:42
0:2
מחזור 11 - 22/3/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
1
רמת יוסף א-נחשונים שז"ר 21:11
21:10
-
42:21
2:0
19:00
2
יגאל אלון יד מרדכי 21:19
15:21
15:13
51:53
2:1
20:00
1
שרת רמות ב 21:18
21:11
-
42:29
2:0
20:00
2
רמת יוסף ב ראשונים -
-
-
-
-
21:00
1
ירושלים חשמונאים 18:21
19:21
-
37:42
0:2
מחזור 12 - 29/3/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
1
רמות ב חשמונאים 21:10
23:21
-
44:31
2:0
19:00
2
ראשונים רמות א -
-
-
-
-
20:00
1
שרת רמת יוסף א-נחשונים 21:8
21:13
-
42:21
2:0
20:00
2
ירושלים רמת יוסף ב 17:21
17:21
-
34:42
0:2