חרבות ברזל - כל העדכונים
חרבות ברזל - הצטרפות לאימונים
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

משחקי ליגה שלב שני עונה 2015-2016



מחזור 1 - 10/3/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
מגרש 1
ירושלים מעורבת ג 21:17
19:21
12:15
52:53
1:2
19:00
מגרש 2
מעורבת ב רמות 17:21
21:17
12:15
50:53
1:2
20:00
מגרש 1
שרת מעורבת א 20:22
18:21
-
38:43
0:2
20:00
מגרש 2
ראשונים דוד אלעזר 14:21
10:21
-
24:42
0:2
21:00
מגרש 1
יד מרדכי רמת יוסף א-נחשונים 21:16
14:21
15:10
50:47
2:1
מחזור 2 - 17/3/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
מגרש 1
מעורבת ב רמת יוסף ב 21:14
21:16
-
42:30
2:0
19:00
מגרש 2
יד מרדכי מעורבת ג 21:16
19:21
6:15
46:52
1:2
20:00
מגרש 1
יגאל אלון ירושלים 15:21
11:21
-
26:42
0:2
20:00
מגרש 2
ראשונים שז"ר 21:16
19:21
11:15
51:52
1:2
21:00
מגרש 1
מעורבת א רמת יוסף א-נחשונים 11:21
16:21
-
27:42
0:2
מחזור 3 - 31/3/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
מגרש 1
מעורבת א מעורבת ג 21:17
21:19
-
42:36
2:0
19:00
מגרש 2
ראשונים מעורבת ב 21:13
21:8
-
42:21
2:0
20:00
מגרש 1
שרת רמת יוסף א-נחשונים 10:21
14:21
-
24:42
0:2
20:00
מגרש 2
שז"ר דוד אלעזר 12:21
21:23
-
33:44
0:2
21:00
מגרש 1
יגאל אלון יד מרדכי 21:19
21:15
-
42:34
2:0
מחזור 4 - 7/4/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
מגרש 1
שרת ירושלים 23:21
21:22
12:15
56:58
1:2
19:00
מגרש 2
מעורבת א יד מרדכי 21:15
20:22
12:15
53:52
1:2
20:00
מגרש 1
יגאל אלון רמת יוסף א-נחשונים 11:21
17:21
-
28:42
0:2
20:00
מגרש 2
רמת יוסף ב שז"ר 31:33
10:21
-
41:54
0:2
21:00
מגרש 1
רמות דוד אלעזר 21:10
16:21
15:17
52:48
1:2
מחזור 5 - 14/4/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
מגרש 1
יגאל אלון שרת 15:21
19:21
-
34:42
0:2
19:00
מגרש 2
ראשונים רמות 21:18
21:16
-
42:34
2:0
20:00
מגרש 1
רמת יוסף א-נחשונים מעורבת ג 19:21
21:15
13:15
53:51
1:2
20:00
מגרש 2
מעורבת א ירושלים 21:13
21:17
-
42:30
2:0
21:00
מגרש 1
רמת יוסף ב דוד אלעזר 8:21
14:21
-
22:42
0:2
מחזור 6 - 5/5/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
מגרש 1
שרת יד מרדכי 14:21
15:21
-
29:42
0:2
19:00
מגרש 2
ראשונים רמת יוסף ב 21:19
21:13
-
42:32
2:0
20:00
מגרש 1
יגאל אלון מעורבת ג 26:28
17:21
-
43:49
0:2
20:00
מגרש 2
שז"ר רמות 18:21
15:21
-
33:42
0:2
21:00
מגרש 1
ירושלים רמת יוסף א-נחשונים 24:22
21:9
-
45:31
2:0
21:00
מגרש 2
דוד אלעזר מעורבת ב 21:15
21:17
-
42:32
2:0
מחזור 7 - 19/5/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
מגרש 1
מעורבת ב שז"ר 14:21
16:21
-
30:42
0:2
19:00
מגרש 2
רמת יוסף ב רמות 11:21
14:21
-
25:42
0:2
20:00
מגרש 1
ירושלים יד מרדכי 24:22
17:21
12:15
53:58
1:2
20:00
מגרש 2
שרת מעורבת ג 15:21
19:21
-
34:42
0:2
21:00
מגרש 1
יגאל אלון מעורבת א 27:25
16:21
10:15
53:61
1:2
מחזור 8 - 2/6/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
מגרש 1
מעורבת א ירושלים 15:21
21:16
15:11
51:48
2:1
19:00
מגרש 2
רמת יוסף ב מעורבת ב 14:21
19:21
-
33:42
0:2
20:15
מגרש 1
שרת יגאל אלון 17:21
16:21
-
33:42
0:2
20:15
מגרש 2
ראשונים שז"ר 21:18
21:15
-
42:33
2:0
מחזור 9 - 9/6/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
מגרש 1
שרת יגאל אלון 21:19
21:19
16:14
58:52
3:0
טבלת הדירוג: