חרבות ברזל - כל העדכונים
חרבות ברזל - הצטרפות לאימונים
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

משחקי ליגה שלב ראשון עונה 2015-2016



מחזור 1 - 5/11/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
מגרש 1
רמת יוסף א-נחשונים מעורבת א 19:21
21:13
15:11
55:45
2:1
20:00
מגרש 2
שרת יד מרדכי 14:21
18:21
-
32:42
0:2
21:00
מגרש 1
רמות מעורבת ג 18:21
21:13
15:13
54:47
2:1
21:00
מגרש 2
ירושלים רמת יוסף ב 21:18
14:21
11:15
46:54
1:2
מחזור 2 - 12/11/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
מגרש 1
ראשונים יד מרדכי 17:21
21:11
13:15
51:47
1:2
19:00
מגרש 2
רמת יוסף ב מעורבת ב 22:24
19:21
-
41:45
0:2
20:00
מגרש 1
יגאל אלון שז"ר 9:21
10:21
-
19:42
0:2
20:00
מגרש 2
יצחק שדה מעורבת ג 21:18
18:21
12:15
51:54
1:2
21:00
מגרש 1
ירושלים דוד אלעזר 10:21
3:21
-
13:42
0:2
מחזור 3 - 19/11/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
מגרש 1
שרת יצחק שדה 4:21
10:21
-
14:42
0:2
19:00
מגרש 2
מעורבת א ראשונים 12:21
10:21
-
22:42
0:2
20:00
מגרש 1
ירושלים רמת יוסף א-נחשונים 17:21
21:23
-
38:44
0:2
20:00
מגרש 2
רמות מעורבת ב 21:15
21:16
-
42:31
2:0
21:00
מגרש 1
יד מרדכי דוד אלעזר 7:21
9:21
-
16:42
0:2
מחזור 4 - 26/11/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
מגרש 1
רמת יוסף א-נחשונים שז"ר 15:21
11:21
-
26:42
0:2
19:00
מגרש 2
מעורבת א רמות 4:21
7:21
-
11:42
0:2
20:00
מגרש 1
שרת מעורבת ג 12:21
11:21
-
23:42
0:2
20:00
מגרש 2
ירושלים מעורבת ב 16:21
21:17
10:15
47:53
1:2
21:00
מגרש 1
ראשונים דוד אלעזר 17:21
13:21
-
30:42
0:2
21:00
מגרש 2
רמת יוסף ב יצחק שדה 18:21
8:21
-
26:42
0:2
מחזור 5 - 3/12/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
מגרש 1
מעורבת ב יגאל אלון 21:12
22:20
-
43:32
2:0
19:00
מגרש 2
רמות ראשונים 21:18
19:21
15:12
55:51
2:1
20:00
מגרש 1
יד מרדכי יצחק שדה 12:21
10:21
-
22:42
0:2
20:00
מגרש 2
מעורבת ג שז"ר 17:21
17:21
-
34:42
0:2
21:00
מגרש 1
שרת דוד אלעזר 12:21
13:21
-
25:42
0:2
21:00
מגרש 2
רמת יוסף ב מעורבת א 21:13
21:13
-
42:26
2:0
מחזור 6 - 17/12/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
מגרש 1
מעורבת ב מעורבת ג 21:14
19:21
13:15
53:50
1:2
19:00
מגרש 2
רמת יוסף א-נחשונים יד מרדכי 22:20
24:22
-
46:42
2:0
20:00
מגרש 1
רמות שרת 21:15
21:19
-
42:34
2:0
20:00
מגרש 2
ראשונים יגאל אלון 21:15
21:14
-
42:29
2:0
21:00
מגרש 1
ירושלים שז"ר 7:21
12:21
-
19:42
0:2
21:00
מגרש 2
דוד אלעזר יצחק שדה 11:21
21:15
10:15
42:51
1:2
מחזור 7 - 24/12/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
מגרש 1
יגאל אלון רמות 13:21
12:21
-
25:42
0:2
19:00
מגרש 2
ראשונים שז"ר 17:21
15:21
-
32:42
0:2
20:00
מגרש 1
דוד אלעזר רמת יוסף א-נחשונים 21:12
21:4
-
42:16
2:0
20:00
מגרש 2
רמת יוסף ב יד מרדכי 21:16
21:19
-
42:35
2:0
21:00
מגרש 1
מעורבת א שרת 17:21
21:18
13:15
51:54
1:2
מחזור 8 - 31/12/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
מגרש 1
יצחק שדה יגאל אלון 21:5
21:4
-
42:9
2:0
19:00
מגרש 2
מעורבת א דוד אלעזר 10:21
9:21
-
19:42
0:2
20:00
מגרש 1
מעורבת ב ראשונים 15:21
10:21
-
25:42
0:2
20:00
מגרש 2
רמת יוסף ב רמת יוסף א-נחשונים 21:10
21:15
-
42:25
2:0
מחזור 9 - 7/1/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
מגרש 1
רמות יד מרדכי 21:18
21:11
-
42:29
2:0
19:00
מגרש 2
ירושלים יצחק שדה 8:21
13:21
-
21:42
0:2
20:00
מגרש 1
מעורבת ב שרת 21:17
21:17
-
42:34
2:0
20:00
מגרש 2
ראשונים רמת יוסף א-נחשונים 21:13
21:13
-
42:26
2:0
21:00
מגרש 1
רמת יוסף ב דוד אלעזר 17:21
15:21
-
32:42
0:2
21:00
מגרש 2
מעורבת ג יגאל אלון 21:10
21:14
-
42:24
2:0
מחזור 10 - 14/1/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
מגרש 1
רמת יוסף א-נחשונים שרת 21:9
21:17
-
42:26
2:0
19:00
מגרש 2
רמת יוסף ב ראשונים 21:17
24:22
-
45:39
2:0
20:00
מגרש 1
יד מרדכי יגאל אלון 21:19
21:19
-
42:38
2:0
20:00
מגרש 2
רמות יצחק שדה 15:21
20:22
-
35:43
0:2
21:00
מגרש 1
שרת ירושלים 19:21
9:21
-
28:42
0:2
21:00
מגרש 2
שז"ר דוד אלעזר 21:14
17:21
5:15
43:50
1:2
מחזור 11 - 21/1/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
מגרש 1
מעורבת א מעורבת ג 21:16
17:21
9:15
47:52
1:2
19:00
מגרש 2
רמות דוד אלעזר 18:21
17:21
-
35:42
0:2
20:00
מגרש 1
רמת יוסף א-נחשונים יגאל אלון 21:14
21:10
-
42:24
2:0
20:00
מגרש 2
רמת יוסף ב שרת 21:15
19:21
15:11
55:47
2:1
21:00
מגרש 1
יד מרדכי שז"ר 21:18
16:21
8:15
45:54
1:2
מחזור 12 - 28/1/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
מגרש 1
ירושלים יגאל אלון 21:14
21:18
-
42:32
2:0
19:00
מגרש 2
מעורבת א שז"ר 18:21
12:21
-
30:42
0:2
20:00
מגרש 1
רמות רמת יוסף א-נחשונים 21:17
21:15
-
42:32
2:0
20:00
מגרש 2
ראשונים שרת 21:7
21:12
-
42:19
2:0
21:00
מגרש 1
מעורבת ב יד מרדכי 21:17
21:16
-
42:33
2:0
21:00
מגרש 2
דוד אלעזר מעורבת ג 15:21
19:21
-
34:42
0:2
מחזור 13 - 4/2/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
מגרש 1
רמת יוסף א-נחשונים מעורבת ג 21:16
25:23
-
46:39
2:0
19:00
מגרש 2
ירושלים יד מרדכי 23:25
21:18
15:12
59:55
2:1
20:00
מגרש 1
מעורבת ב מעורבת א 21:12
21:14
-
42:26
2:0
20:00
מגרש 2
שז"ר שרת 21:8
21:16
-
42:24
2:0
21:00
מגרש 1
ראשונים יצחק שדה 0:21
0:21
-
0:42
0:2
21:00
מגרש 2
דוד אלעזר יגאל אלון 21:8
21:15
-
42:23
2:0
מחזור 14 - 11/2/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
מגרש 1
ירושלים מעורבת ג 21:17
21:12
-
42:29
2:0
20:00
מגרש 1
מעורבת ב שז"ר 21:17
19:21
15:9
55:47
2:1
20:00
מגרש 2
רמות רמת יוסף ב 14:21
17:21
-
31:42
0:2
21:00
מגרש 1
מעורבת א יצחק שדה 9:21
1:21
-
10:42
0:2
21:00
מגרש 2
שרת יגאל אלון 21:19
13:21
10:15
44:55
1:2
מחזור 15 - 18/2/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
מגרש 1
רמת יוסף ב שז"ר 21:16
18:21
9:15
48:52
1:2
19:00
מגרש 2
מעורבת א יגאל אלון 26:24
18:21
16:14
60:59
2:1
20:00
מגרש 1
ראשונים מעורבת ג 21:17
21:18
-
42:35
2:0
20:00
מגרש 2
מעורבת ב יצחק שדה 13:21
7:21
-
20:42
0:2
21:00
מגרש 1
ירושלים רמות 14:21
8:21
-
22:42
0:2
מחזור 16 - 25/2/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
מגרש 1
רמת יוסף ב יגאל אלון 21:19
21:10
-
42:29
2:0
19:00
מגרש 2
רמות שז"ר 12:21
21:3
15:10
48:34
2:1
20:00
מגרש 1
מעורבת א ירושלים 21:14
22:20
-
43:34
2:0
20:00
מגרש 2
רמת יוסף א-נחשונים יצחק שדה 0:21
0:21
-
0:42
0:2
21:00
מגרש 1
יד מרדכי מעורבת ג 21:15
17:21
15:6
53:42
2:1
21:00
מגרש 2
מעורבת ב דוד אלעזר 12:21
21:17
15:11
48:49
2:1
מחזור 17 - 3/3/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
מגרש 1
ירושלים ראשונים 11:21
23:21
15:17
49:59
1:2
19:00
מגרש 2
רמת יוסף ב מעורבת ג 16:21
12:21
-
28:42
0:2
20:00
מגרש 1
מעורבת א יד מרדכי 11:21
22:24
-
33:45
0:2
20:00
מגרש 2
מעורבת ב רמת יוסף א-נחשונים 21:14
17:21
11:15
49:50
1:2
21:00
מגרש 1
שז"ר יצחק שדה 0:21
0:21
-
0:42
0:2
טבלת הדירוג: