שלב מוקדמות בתים עונת 2014-2015

טבלת הדירוג:


מחזור 1 - 6/11/2014
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
דוד ילין
רמא"ג 2 יהודה המכבי 1 13:21
14:21
-
27:42
0:2
20:00
עירוני י"א
בבלי 2 נעמי שמר 1 21:18
18:21
15:9
54:48
2:1
21:00
דוד ילין
רמת החייל 2 אילנות 1 7:21
12:21
-
19:42
0:2
21:30
עירוני ד
רמת החייל 1 בלוך 2 21:17
13:21
12:15
46:53
1:2
21:30
עירוני י"א
ארן 2 בבלי 1 21:8
21:13
-
42:21
2:0
(ירוק | כתום)
מחזור 2 -
13/11/2014
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
דוד ילין
אילנות 1 רמא"ג 1 21:10
17:21
17:15
55:46
2:1
20:30
עירוני י"א
בלוך 2 דוד ילין 3 12:21
22:20
11:15
45:56
1:2
21:00
עירוני ד
דוד ילין 2 אילנות - הרצליה 16:21
11:21
-
27:42
0:2
21:00
עירוני י"א
נעמי שמר 1 ארן 1 21:11
21:15
-
42:26
2:0
21:30
דוד ילין
יהודה המכבי 1 על יסודי 1 15:21
21:17
15:13
51:51
2:1
(ירוק | כתום)
מחזור 3 -
20/11/2014
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
דוד ילין
רמא"ג 2 על יסודי 1 22:20
16:21
8:15
46:56
1:2
20:00
עירוני י"א
בלוך 1 אילנות - הרצליה 21:14
21:12
-
42:26
2:0
21:00
דוד ילין
רמת החייל 2 רמא"ג 1 21:12
21:18
-
42:30
2:0
21:00
עירוני י"א
ארן 2 ארזים 1 24:26
21:17
7:15
52:58
1:2
21:30
עירוני ד
רמת החייל 1 דוד ילין 3 12:21
13:21
-
25:42
0:2
(ירוק | כתום)
מחזור 4 -
27/11/2014
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
דוד ילין
ארן 2 אילנות 1 11:21
21:17
15:11
47:49
2:1
20:30
עירוני י"א
רמת החייל 1 בבלי 1 23:21
21:11
-
44:32
2:0
21:00
עירוני ד
רמא"ג 2 דוד ילין 2 11:21
14:21
-
25:42
0:2
21:00
עירוני י"א
בלוך 1 נעמי שמר 1 26:24
21:16
-
47:40
2:0
21:30
דוד ילין
בבלי 2 יהודה המכבי 1 21:6
21:19
-
42:25
2:0
(ירוק | כתום)
מחזור 5 -
29/11/2014
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
10:00
דוד ילין
רמא"ג 2 בבלי 2 9:21
10:21
-
19:42
0:2
10:00
עירוני י"א
יהודה המכבי 1 נעמי שמר 1 18:21
11:21
-
29:42
0:2
10:00
עירוני ד
על יסודי 1 ארן 1 22:20
21:17
-
43:37
2:0
11:00
דוד ילין
רמא"ג 2 בלוך 1 11:21
15:21
-
26:42
0:2
11:00
עירוני ד
על יסודי 1 אילנות - הרצליה 17:21
21:15
5:15
43:51
1:2
11:00
עירוני י"א
יהודה המכבי 1 דוד ילין 2 21:16
19:21
16:14
56:51
2:1
12:00
עירוני ד
ארן 1 אילנות - הרצליה 21:19
16:21
15:9
52:49
2:1
12:00
עירוני י"א
נעמי שמר 1 דוד ילין 2 12:21
21:10
15:10
48:41
2:1
12:00
דוד ילין
בבלי 2 בלוך 1 21:15
21:15
-
42:30
2:0
12:00
תיכונט
רמת החייל 2 בלוך 2 18:21
21:13
17:15
56:49
2:1
(ירוק | כתום)
מחזור 6 -
4/12/2014
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
דוד ילין
נעמי שמר 1 על יסודי 1 21:19
23:21
-
44:40
2:0
20:30
עירוני י"א
דוד ילין 2 ארן 1 19:21
9:21
-
28:42
0:2
21:00
דוד ילין
אילנות 1 דוד ילין 3 21:13
20:22
12:15
53:50
1:2
21:00
עירוני ד
בלוך 2 ארזים 1 9:21
14:21
-
23:42
0:2
21:00
עירוני י"א
בבלי 1 רמא"ג 1 16:21
19:21
-
35:42
0:2
(ירוק | כתום)
מחזור 7 -
11/12/2014
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
עירוני י"א
רמת החייל 1 ארזים 1 8:21
10:21
-
18:42
0:2
20:30
דוד ילין
רמת החייל 2 דוד ילין 3 12:21
10:21
-
22:42
0:2
21:00
דוד ילין
רמא"ג 2 אילנות - הרצליה 14:21
12:21
-
26:42
0:2
21:30
עירוני ד
בלוך 1 ארן 1 21:15
16:21
15:10
52:46
2:1
21:30
עירוני י"א
בבלי 2 על יסודי 1 21:18
21:12
-
42:30
2:0
(ירוק | כתום)
מחזור 8 -
18/12/2014
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
דוד ילין
בלוך 1 יהודה המכבי 1 21:15
21:15
-
42:30
2:0
20:30
עירוני י"א
בבלי 2 דוד ילין 2 21:13
21:8
-
42:21
2:0
21:00
דוד ילין
רמת החייל 1 אילנות 1 7:21
15:21
-
22:42
0:2
21:30
עירוני ד
ארן 2 בלוך 2 26:28
19:21
-
45:49
0:2
21:30
עירוני י"א
רמת החייל 2 בבלי 1 21:16
21:11
-
42:27
2:0
(ירוק | כתום)
מחזור 9 -
25/12/2014
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
דוד ילין
בלוך 2 רמא"ג 1 21:9
21:17
-
42:26
2:0
20:30
עירוני י"א
בבלי 1 דוד ילין 3 13:21
7:21
-
20:42
0:2
21:00
עירוני י"א
נעמי שמר 1 אילנות - הרצליה 21:16
17:21
15:7
53:44
2:1
21:30
דוד ילין
יהודה המכבי 1 ארן 1 15:21
25:23
4:15
44:59
1:2
21:30
עירוני ד
דוד ילין 2 על יסודי 1 21:19
22:24
16:14
59:57
2:1
(ירוק | כתום)
מחזור 10 -
27/12/2014
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
10:00
עירוני ד
רמא"ג 1 ארזים 1 11:21
9:21
-
20:42
0:2
10:00
עירוני י"א
אילנות 1 בבלי 1 21:13
21:13
-
42:26
2:0
10:00
דוד ילין
רמת החייל 2 ארן 2 13:21
22:20
6:15
41:56
1:2
11:00
עירוני ד
רמא"ג 1 דוד ילין 3 10:21
12:21
-
22:42
0:2
11:00
עירוני י"א
אילנות 1 בלוך 2 16:21
21:19
15:10
52:50
2:1
11:00
דוד ילין
רמת החייל 2 רמת החייל 1 21:18
22:20
-
43:38
2:0
12:00
עירוני ד
ארזים 1 דוד ילין 3 21:16
21:10
-
42:26
2:0
12:00
תיכונט
יהודה המכבי 1 אילנות - הרצליה 17:21
16:21
-
33:42
0:2
12:00
דוד ילין
ארן 2 רמת החייל 1 21:12
21:13
-
42:25
2:0
12:00
עירוני י"א
בבלי 1 בלוך 2 15:21
17:21
-
32:42
0:2
(ירוק | כתום)
מחזור 11 -
1/1/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
דוד ילין
רמא"ג 2 ארן 1 21:15
11:21
10:15
42:51
1:2
20:30
עירוני י"א
בלוך 1 על יסודי 1 23:21
18:21
15:12
56:54
2:1
21:00
דוד ילין
בבלי 2 אילנות - הרצליה 21:12
21:17
-
42:29
2:0
21:00
עירוני י"א
רמת החייל 2 ארזים 1 6:21
19:21
-
25:42
0:2
21:30
עירוני ד
ארן 2 דוד ילין 3 16:21
19:21
-
35:42
0:2
(ירוק | כתום)
מחזור 12 -
8/1/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
עירוני י"א
בבלי 1 ארזים 1 5:21
8:21
-
13:42
0:2
20:30
דוד ילין
בלוך 1 דוד ילין 2 22:20
21:15
-
43:35
2:0
21:00
עירוני ד
רמא"ג 2 נעמי שמר 1 17:21
13:21
-
30:42
0:2
21:00
עירוני י"א
ארן 2 רמא"ג 1 21:15
18:21
11:15
50:51
1:2
21:30
דוד ילין
בבלי 2 ארן 1 21:15
19:21
15:6
55:42
2:1
(ירוק | כתום)
מחזור 13 -
15/1/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
דוד ילין
אילנות 1 ארזים 1 20:22
17:21
-
37:43
0:2
(ירוק | כתום)
מחזור 14 -
22/1/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
21:00
דוד ילין
רמת החייל 1 רמא"ג 1 19:21
17:21
-
36:42
0:2
(ירוק | כתום)


ליגת מאמאנט ת"א עונת 2014-15

לוח המשחקים לעונה הקרובה (שלב הבתים 15/1-26/2):

הקבוצות יחולקו ל- 3 בתים, עליון אמצעי ותחתון.

שלושת הקבוצות מכל בית מהמוקדמות (ירוק / כתום) שסיימו ראשונות יעלו לבית העליון.

שלושת הקבוצות מכל בית מהמוקדמות (ירוק / כתום) שסיימו לאחריהן יעלו לבית האמצעי.

שלושת הקבוצות מכל בית מהמוקדמות (ירוק / כתום) שסיימו לאחריהן יעלו לבית התחתון.

בכל בית יתבצע סבב משחקים מלא בין הקבוצות. כל קבוצה תשחק 5 משחקים עד לדירוג סופי בביתה.

 

לוח המשחקים לעונה הקרובה (שלב הפלייאוף 5/3-26/3):

כל בית משלב הבתים יחולק לשני בתים פנימיים של שלוש קבוצות.

יתבצע סבב משחקים מלא בין הקבוצות בכל בית פנימי. כל קבוצה תשחק שני משחקים.

אין בשלב הפלייאוף בכדי להעביר קבוצה בין בית לבית. ייתכן וקבוצה מצמרת הבית תחתון תהיה בעלת ניקוד גבוה מקבוצה בתחתית הבית העליון אך אין הדבר מזכה אותה בשיבוץ לבית בדירוג גבוה יותר.

 

לוח המשחקים לעונה הקרובה (שלב משחקי הגמר לקבוצות הליגה 30/4 , 21/5):

כל קבוצה תבצע משחק עם הקבוצה העוקבת לה בטבלה מלמעלה למטה, כלומר: 1-2 , 3-4 , 5-6  וכו'.

 

משחק הגמר לקביעת אלופת הליגה (אירוע סיום 30/5)

 

לוח המשחקים לעונה הקרובה – גביע

המשחקים ישוחקו בהתאם להוראת הועדה המקצועית של מאמאנט. משחקי הגביע יתקיימו בשיטת 'המנצח עובר לשלב הבא' (המפסיד יוצא מהתחרות).

משחקי הגביע מורכבים מ-4 שלבים: שמינית גמר, רבע גמר, חצי גמר וגמר.

מועדי המשחקים: 8/1 שמינית הגמר, 15/1 השלמת שמינית הגמר, 12/3 רבע גמר,  14/5 חצי גמר וגמר.

 * השתתפות במשחקי הגביע: הקבוצות שיסיימו בשני המקומות האחרונים בכל בית משלב מוקדמות הבתים – יתמודדו אחת מול השניה על עליה למשחקי הגביע.

* יתכנו שינויים עקב שינויי קבוצות.

הנקודות שנצברו בשלב מוקדמות הבתים לא יגררו לשלב הבא, אלא יתאפסו ולא ייחשבו בצבירת הנקודות בהמשך העונה.

 

·         כלל האמור במסמך זה כפוף להמלצות הועדה המקצועית של מאמאנט ולפרוטוקול הועדה כפי שהתפרסם בתאריך 24.6.14 לרבות נספחי הועדה.

·         בנוסף, האמור לעיל כפוף לתקנון מאמאנט המעודכן לעונת 2014-2015.


יצירת קשר ליגת תל אביב-יפו

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
  • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
  • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.
  • Info.mamanet@gmail.com
  • 09-745-2249
    מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
    ניתן להשאיר הודעה
  • משרדי הנהלת מאמאנט
    ת.ד. 407,
    נווה ירק, 49945