עונה 6 - שלב הפלייאוף

טבלת הדירוג:



ט.ל.ח



מחזור 1 - 26/4/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
אליאנס
מגן 2 דוד בלוך 1 14:21
13:21
-
27:42
0:2
20:30
אליאנס
בלפור אהבת ציון 3 21:9
21:13
-
42:22
2:0
20:30
אליאנס
גבריאלי ארן 2 21:17
21:15
-
42:32
2:0
21:30
אליאנס
יפו על יסודי 1 21:5
21:14
-
42:19
2:0
21:30
אליאנס
היובל צוקי אביב 11:21
26:24
15:8
52:53
2:1
21:30
אליאנס
ישגב רמת החייל 16:21
24:22
10:15
50:58
1:2
(בית עליון | בית תחתון | בית האליפות)
מחזור 2 -
5/5/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
בבלי 1 דוד בלוך 2 21:18
16:21
15:11
52:50
2:1
18:15
אליאנס
גורדון בבלי 2 21:19
21:16
-
42:35
2:0
18:15
אליאנס
אלחריזי יפו 21:14
22:20
-
43:34
2:0
19:15
אליאנס
מגן 2 תל חי 17:21
18:21
-
35:42
0:2
19:15
אליאנס
יהודה מכבי ארזים 16:21
9:21
-
25:42
0:2
19:15
אליאנס
מגן 1 רמא"ג 2 21:19
22:20
-
43:39
2:0
(בית עליון | בית תחתון | בית האליפות | בית אמצעי)
מחזור 3 -
10/5/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
אליאנס
דוד בלוך 2 ישגב 21:18
14:21
15:10
50:49
2:1
20:30
אליאנס
אהבת ציון 3 ארן 2 16:21
19:21
-
35:42
0:2
20:30
אליאנס
המשתלה ניצנים 16:21
19:21
-
35:42
0:2
21:30
אליאנס
על יסודי 1 דוד ילין 2 11:21
26:24
15:12
52:57
2:1
21:30
אליאנס
תל חי אהבת ציון 1 21:19
23:21
-
44:40
2:0
21:30
אליאנס
גבריאלי בלפור 21:9
21:14
-
42:23
2:0
(בית עליון | בית תחתון | בית האליפות | בית אמצעי)
מחזור 4 -
12/5/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
ישגב
רמא"ג 2 דוד ילין 3 21:15
21:17
-
42:32
2:0
21:15
ישגב
היובל ארזים 11:21
10:21
-
21:42
0:2
22:00
ישגב
צוקי אביב יהודה מכבי 17:21
21:14
15:17
53:52
1:2
(בית עליון | בית תחתון | בית האליפות | בית אמצעי)
מחזור 5 -
17/5/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
אליאנס
היובל יהודה מכבי 10:21
18:21
-
28:42
0:2
20:30
אליאנס
אלחריזי דוד ילין 2 21:11
26:28
10:15
57:54
1:2
20:30
אליאנס
דוד בלוך 1 תל חי 16:21
21:14
17:19
54:54
1:2
21:30
אליאנס
בבלי 1 רמת החייל 19:21
14:21
-
33:42
0:2
21:30
אליאנס
המשתלה משה שרת 21:19
19:21
15:7
55:47
2:1
21:30
אליאנס
מגן 2 אהבת ציון 1 21:18
17:21
11:15
49:54
1:2
(בית עליון | בית תחתון | בית האליפות | בית אמצעי)
מחזור 6 -
24/5/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
אליאנס
ארזים צוקי אביב 19:21
21:14
15:9
55:44
2:1
20:30
אליאנס
מגן 1 דוד ילין 3 21:13
13:21
15:12
49:46
2:1
20:30
אליאנס
דוד ילין 2 יפו 12:21
19:21
-
31:42
0:2
21:30
אליאנס
גורדון ליידי דיויס 21:12
14:21
10:15
45:48
1:2
21:30
אליאנס
בבלי 1 ישגב 22:20
21:17
-
43:37
2:0
21:30
אליאנס
גבריאלי אהבת ציון 3 21:8
21:13
-
42:21
2:0
(בית עליון | בית תחתון | בית האליפות | בית אמצעי)
מחזור 7 -
26/5/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
רמת החייל דוד בלוך 2 21:19
21:18
-
42:37
2:0
18:15
אליאנס
בבלי 2 ליידי דיויס 12:21
21:19
14:16
47:56
1:2
18:15
אליאנס
אהבת ציון 1 דוד בלוך 1 16:21
19:21
-
35:42
0:2
19:15
אליאנס
ארן 2 בלפור 18:21
21:19
15:7
54:47
2:1
19:15
אליאנס
אלחריזי על יסודי 1 21:18
15:21
15:8
51:47
2:1
19:15
אליאנס
ניצנים משה שרת 21:15
21:13
-
42:28
2:0
(בית עליון | בית תחתון | בית האליפות | בית אמצעי)








יצירת קשר ליגת תל אביב-יפו

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
  • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
  • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.
  • Info.mamanet@gmail.com
  • 09-745-2249
    מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
    ניתן להשאיר הודעה
  • משרדי הנהלת מאמאנט
    ת.ד. 407,
    נווה ירק, 49945