עונה 6 - שלב הבתים

טבלת הדירוג:


ט.ל.ח



מחזור 1 - 18/1/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
אליאנס
ישגב על יסודי 1 24:22
15:21
9:15
48:58
1:2
20:30
אליאנס
אהבת ציון 1 תל חי 19:21
18:21
-
37:42
0:2
20:30
אליאנס
בבלי 2 רמא"ג 2 14:21
8:21
-
22:42
0:2
21:30
אליאנס
אהבת ציון 3 ארן 2 21:19
21:14
-
42:33
2:0
21:30
אליאנס
בלפור המשתלה 17:21
15:21
-
32:42
0:2
21:30
אליאנס
גבריאלי משה שרת 14:21
19:21
-
33:42
0:2
(בית האליפות | בית עליון | בית אמצעי | בית תחתון)
מחזור 2 -
20/1/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
אלחריזי רמת החייל 21:12
21:12
-
42:24
2:0
18:15
אליאנס
בלפור ארן 2 21:8
13:21
12:15
46:44
1:2
18:15
אליאנס
ליידי דיויס רמא"ג 2 19:21
15:21
-
34:42
0:2
19:15
אליאנס
אהבת ציון 3 גבריאלי 17:21
15:21
-
32:42
0:2
19:15
אליאנס
גורדון מגן 1 14:21
6:21
-
20:42
0:2
19:15
אליאנס
דוד בלוך 1 צוקי אביב 9:21
14:21
-
23:42
0:2
(בית האליפות | בית עליון | בית אמצעי | בית תחתון)
מחזור 3 -
25/1/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
אליאנס
ישגב רמת החייל 21:14
14:21
18:16
53:51
2:1
20:30
אליאנס
אלחריזי על יסודי 1 21:15
17:21
14:16
52:52
1:2
20:30
אליאנס
דוד ילין 3 ליידי דיויס 21:19
22:20
-
43:39
2:0
21:30
אליאנס
דוד ילין 2 יפו 17:21
21:14
9:15
47:50
1:2
21:30
אליאנס
אהבת ציון 1 צוקי אביב 10:21
13:21
-
23:42
0:2
21:30
אליאנס
ארזים תל חי 21:18
21:17
-
42:35
2:0
(בית האליפות | בית עליון | בית אמצעי | בית תחתון)
מחזור 4 -
27/1/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
דוד ילין 2 דוד בלוך 2 21:12
21:5
-
42:17
2:0
18:15
אליאנס
דוד בלוך 1 היובל 21:17
11:21
10:15
42:53
1:2
18:15
אליאנס
דוד ילין 3 רמא"ג 2 9:21
15:21
-
24:42
0:2
19:15
אליאנס
בבלי 1 יפו 10:21
15:21
-
25:42
0:2
19:15
אליאנס
ארזים יהודה מכבי 18:21
19:21
-
37:42
0:2
19:15
אליאנס
ארן 2 גבריאלי 9:21
14:21
-
23:42
0:2
(בית האליפות | בית עליון | בית אמצעי | בית תחתון)
מחזור 5 -
1/2/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
אליאנס
בבלי 1 דוד בלוך 2 19:21
21:18
15:12
55:51
2:1
20:30
אליאנס
יפו על יסודי 1 21:11
21:9
-
42:20
2:0
20:30
אליאנס
אהבת ציון 1 יהודה מכבי 17:21
16:21
-
33:42
0:2
21:30
אליאנס
מגן 2 צוקי אביב 22:24
13:21
-
35:45
0:2
21:30
אליאנס
ליידי דיויס מגן 1 19:21
15:21
-
34:42
0:2
21:30
אליאנס
בלפור גבריאלי 21:14
21:11
-
42:25
2:0
(בית האליפות | בית עליון | בית אמצעי | בית תחתון)
מחזור 6 -
3/2/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
צוקי אביב יהודה מכבי 21:17
21:15
-
42:32
2:0
18:15
אליאנס
דוד ילין 2 רמת החייל 25:23
21:19
-
46:42
2:0
18:15
אליאנס
ארזים דוד בלוך 1 25:23
21:18
-
46:41
2:0
19:15
אליאנס
מגן 2 היובל 19:21
17:21
-
36:42
0:2
19:15
אליאנס
אהבת ציון 3 המשתלה 13:21
17:21
-
30:42
0:2
19:15
אליאנס
אלחריזי ישגב 21:13
21:16
-
42:29
2:0
(בית האליפות | בית עליון | בית אמצעי | בית תחתון)
מחזור 7 -
8/2/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
אליאנס
רמת החייל על יסודי 1 21:18
19:21
15:7
55:46
2:1
20:30
אליאנס
דוד ילין 2 ישגב 11:21
21:19
15:13
47:53
2:1
20:30
אליאנס
בבלי 2 גורדון 14:21
21:16
13:15
48:52
1:2
21:30
אליאנס
אהבת ציון 1 מגן 2 21:17
23:25
16:14
60:56
2:1
21:30
אליאנס
גבריאלי ניצנים 13:21
15:21
-
28:42
0:2
21:30
אליאנס
המשתלה משה שרת 14:21
21:23
-
35:44
0:2
(בית האליפות | בית עליון | בית אמצעי | בית תחתון)
מחזור 8 -
10/2/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
בבלי 1 רמת החייל 20:22
13:21
-
33:43
0:2
18:15
אליאנס
ארן 2 משה שרת 9:21
9:21
-
18:42
0:2
19:15
אליאנס
דוד בלוך 2 על יסודי 1 17:21
17:21
-
34:42
0:2
19:15
אליאנס
בבלי 2 מגן 1 15:21
17:21
-
32:42
0:2
19:15
אליאנס
המשתלה ניצנים 19:21
9:21
-
28:42
0:2
(בית האליפות | בית עליון | בית אמצעי | בית תחתון)
מחזור 9 -
15/2/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
אליאנס
אלחריזי דוד בלוך 2 21:14
24:26
15:8
60:48
2:1
20:30
אליאנס
בבלי 1 על יסודי 1 18:21
15:21
-
33:42
0:2
20:30
אליאנס
ניצנים ארן 2 21:10
21:11
-
42:21
2:0
21:30
אליאנס
אהבת ציון 1 ארזים 21:19
19:21
12:15
52:55
1:2
21:30
אליאנס
תל חי יהודה מכבי 9:21
17:21
-
26:42
0:2
21:30
אליאנס
גבריאלי המשתלה 11:21
18:21
-
29:42
0:2
(בית האליפות | בית עליון | בית אמצעי | בית תחתון)
מחזור 10 -
17/2/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
בבלי 1 דוד ילין 2 14:21
16:21
-
30:42
0:2
18:15
אליאנס
ארזים היובל 21:11
21:12
-
42:23
2:0
18:15
אליאנס
בלפור ניצנים 9:21
11:21
-
20:42
0:2
19:15
אליאנס
צוקי אביב תל חי 21:14
21:17
-
42:31
2:0
19:15
אליאנס
בבלי 2 דוד ילין 3 19:21
13:21
-
32:42
0:2
19:15
אליאנס
אהבת ציון 3 משה שרת 9:21
16:21
-
25:42
0:2
(בית האליפות | בית עליון | בית אמצעי | בית תחתון)
מחזור 11 -
22/2/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
אליאנס
דוד בלוך 2 ישגב 15:21
21:19
16:14
52:54
2:1
20:30
אליאנס
דוד בלוך 1 מגן 2 20:22
13:21
-
33:43
0:2
20:30
אליאנס
בלפור משה שרת 17:21
21:13
15:17
53:51
1:2
21:30
אליאנס
היובל יהודה מכבי 16:21
20:22
-
36:43
0:2
21:30
אליאנס
גורדון רמא"ג 2 24:26
10:21
-
34:47
0:2
21:30
אליאנס
דוד ילין 3 מגן 1 14:21
18:21
-
32:42
0:2
(בית האליפות | בית עליון | בית אמצעי | בית תחתון)
מחזור 12 -
24/2/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
יפו ישגב 21:12
21:11
-
42:23
2:0
18:15
אליאנס
דוד ילין 2 על יסודי 1 21:16
21:18
-
42:34
2:0
18:15
אליאנס
גורדון ליידי דיויס 21:16
21:14
-
42:30
2:0
19:15
אליאנס
ארן 2 המשתלה 16:21
12:21
-
28:42
0:2
19:15
אליאנס
היובל צוקי אביב 10:21
15:21
-
25:42
0:2
19:15
אליאנס
אהבת ציון 3 ניצנים 16:21
18:21
-
34:42
0:2
(בית האליפות | בית עליון | בית אמצעי | בית תחתון)
מחזור 13 -
15/3/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
אליאנס
אלחריזי בבלי 1 15:21
21:11
15:11
51:43
2:1
20:30
אליאנס
דוד בלוך 2 רמת החייל 15:21
15:21
-
30:42
0:2
20:30
אליאנס
בבלי 2 ליידי דיויס 17:21
5:21
-
22:42
0:2
21:30
אליאנס
ארזים צוקי אביב 13:21
21:13
15:10
49:44
2:1
21:30
אליאנס
דוד בלוך 1 תל חי 22:20
23:21
-
45:41
2:0
21:30
אליאנס
משה שרת ניצנים 10:21
21:18
13:15
44:54
1:2
(בית האליפות | בית עליון | בית אמצעי | בית תחתון)
מחזור 14 -
17/3/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
יפו רמת החייל 21:12
21:17
-
42:29
2:0
18:15
אליאנס
ארזים מגן 2 21:16
21:12
-
42:28
2:0
18:15
אליאנס
גורדון דוד ילין 3 14:21
17:21
-
31:42
0:2
19:15
אליאנס
בבלי 1 ישגב 19:21
21:18
12:15
52:54
1:2
19:15
אליאנס
היובל תל חי 21:17
21:13
-
42:30
2:0
19:15
אליאנס
מגן 1 רמא"ג 2 19:21
15:21
-
34:42
0:2
(בית האליפות | בית עליון | בית אמצעי | בית תחתון)
מחזור 15 -
22/3/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
אליאנס
אלחריזי דוד ילין 2 18:21
21:19
15:12
54:52
2:1
20:30
אליאנס
דוד בלוך 2 יפו 14:21
12:21
-
26:42
0:2
20:30
אליאנס
דוד בלוך 1 יהודה מכבי 21:19
20:22
16:14
57:55
2:1
21:30
אליאנס
אהבת ציון 3 בלפור 14:21
17:21
-
31:42
0:2
21:30
אליאנס
מגן 2 תל חי 13:21
9:21
-
22:42
0:2
(בית האליפות | בית עליון | בית אמצעי | בית תחתון)
מחזור 16 -
14/4/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
מגן 2 יהודה מכבי 12:21
21:19
8:15
41:55
1:2
18:15
אליאנס
אהבת ציון 1 היובל 17:21
21:11
15:9
53:41
2:1
19:15
אליאנס
אלחריזי יפו 12:21
21:16
15:8
48:45
2:1
19:15
אליאנס
אהבת ציון 1 דוד בלוך 1 19:21
16:21
-
35:42
0:2
(בית האליפות | בית עליון | בית אמצעי | בית תחתון)








יצירת קשר ליגת תל אביב-יפו

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
  • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
  • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.
  • Info.mamanet@gmail.com
  • 09-745-2249
    מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
    ניתן להשאיר הודעה
  • משרדי הנהלת מאמאנט
    ת.ד. 407,
    נווה ירק, 49945