סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בקהילה
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

עונה 8 - שלב הבתים

טבלת הדירוג:



ט.ל.ח


מחזור 1 - 4/1/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
אהבת ציון 1 דוד בלוך 2 21:19
23:21
-
44:40
2:0
18:15
אליאנס
אלחריזי 1 בבלי 2 21:15
21:14
-
42:29
2:0
18:15
אליאנס
דוד ילין 3 מגן 1 12:21
10:21
-
22:42
0:2
19:15
אליאנס
אהבת ציון 3 ארזים 17:21
21:19
7:15
45:55
1:2
19:15
אליאנס
גבריאלי כוכב הצפון 2 15:21
15:21
-
30:42
0:2
19:15
אליאנס
אביב צוקי אביב 2 21:16
21:18
-
42:34
2:0
(בית עליון | בית תחתון)
מחזור 2 -
9/1/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
אליאנס
ארזים ליידי דייויס 21:15
21:19
-
42:34
2:0
20:15
אליאנס
ארן 2 כוכב הצפון 1 17:21
21:17
15:12
53:50
2:1
21:15
אליאנס
אלחריזי 2 אהבת ציון 3 21:19
21:16
-
42:35
2:0
21:15
אליאנס
גורדון תל חי 19:21
24:22
10:15
53:58
1:2
21:15
אליאנס
בבלי 4 משה שרת 21:18
21:11
-
42:29
2:0
22:15
אליאנס
אביב רוקח 21:14
21:18
-
42:32
2:0
22:15
אליאנס
היובל דוד ילין 2 14:21
21:11
12:15
47:47
1:2
(בית עליון | בית תחתון)
מחזור 3 -
11/1/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
אילנות משה שרת 21:8
21:12
-
42:20
2:0
18:15
אליאנס
רמא"ג 2 נופי ים 11:21
22:24
-
33:45
0:2
18:15
אליאנס
אהבת ציון 1 רמת החייל 21:10
23:21
-
44:31
2:0
19:15
אליאנס
בבלי 2 בבלי 1 21:19
22:24
15:11
58:54
2:1
19:15
אליאנס
תל חי צוקי אביב 1 15:21
9:21
-
24:42
0:2
19:15
אליאנס
ארן 1 ניצנים 21:18
21:10
-
42:28
2:0
(בית עליון | בית תחתון)
מחזור 4 -
16/1/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
אליאנס
אביב ארן 1 20:22
21:16
15:13
56:51
2:1
20:15
אליאנס
המשתלה יפו 1 21:13
21:18
-
42:31
2:0
20:15
אליאנס
ארזים אלחריזי 2 18:21
22:20
17:15
57:56
2:1
21:15
אליאנס
רוקח כוכב הצפון 2 19:21
21:11
10:15
50:47
1:2
21:15
אליאנס
בלפור הר נבו 19:21
21:17
15:6
55:44
2:1
21:15
אליאנס
ליידי דייויס גיבורי ישראל 21:19
23:21
-
44:40
2:0
22:15
אליאנס
רמת החייל דוד ילין 2 12:21
28:26
5:15
45:62
1:2
22:15
אליאנס
דוד ילין 3 יהודה המכבי 21:16
21:11
-
42:27
2:0
22:15
אליאנס
גורדון מגן 1 17:21
20:22
-
37:43
0:2
(בית עליון | בית תחתון)
מחזור 5 -
18/1/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
אליאנס
ישגב בבלי 1 21:19
22:20
-
43:39
2:0
(בית עליון | בית תחתון)
מחזור 6 -
25/1/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
בבלי 4 גבריאלי 21:11
21:23
15:11
57:45
2:1
18:15
אליאנס
אביב ניצנים 21:14
21:23
15:10
57:47
2:1
18:15
אליאנס
נופי ים ליידי דייויס 19:21
22:20
10:15
51:56
1:2
19:15
אליאנס
ישגב דוד בלוך 2 17:21
15:21
-
32:42
0:2
19:15
אליאנס
בבלי 2 דוד ילין 2 21:16
21:18
-
42:34
2:0
19:15
אליאנס
ארן 1 כוכב הצפון 2 21:17
21:19
-
42:36
2:0
(בית עליון | בית תחתון)
מחזור 7 -
30/1/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
אליאנס
רמא"ג 2 כוכב הצפון 1 21:19
21:15
-
42:34
2:0
20:15
אליאנס
דוד בלוך 1 יפו 1 21:15
21:15
-
42:30
2:0
20:15
אליאנס
רוקח ניצנים 22:20
21:12
-
43:32
2:0
21:15
אליאנס
היובל אלחריזי 1 14:21
9:21
-
23:42
0:2
21:15
אליאנס
אילנות גבריאלי 21:9
24:22
-
45:31
2:0
21:15
אליאנס
אהבת ציון 3 ליידי דייויס 23:25
21:15
12:15
56:55
1:2
22:15
אליאנס
אלחריזי 2 ארן 2 17:21
21:11
9:15
47:47
1:2
22:15
אליאנס
בבלי 1 דוד בלוך 2 19:21
21:18
15:8
55:47
2:1
22:15
אליאנס
צוקי אביב 2 משה שרת 18:21
21:16
15:13
54:50
2:1
(בית עליון | בית תחתון)
מחזור 8 -
1/2/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
אלחריזי 1 אהבת ציון 1 21:16
17:21
14:16
52:53
1:2
18:15
אליאנס
אלחריזי 2 גיבורי ישראל 19:21
20:22
-
39:43
0:2
18:15
אליאנס
ארזים בלפור 21:13
16:21
15:5
52:39
2:1
19:15
אליאנס
אביב משה שרת 21:19
21:17
-
42:36
2:0
19:15
אליאנס
המשתלה דוד ילין 3 21:17
21:14
-
42:31
2:0
19:15
אליאנס
ארן 2 נופי ים 21:15
21:14
-
42:29
2:0
(בית עליון | בית תחתון)
מחזור 9 -
8/2/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
רמת החייל ישגב 21:14
21:23
15:12
57:49
2:1
18:15
אליאנס
גורדון יהודה המכבי 21:10
16:21
15:13
52:44
2:1
18:15
אליאנס
אלחריזי 2 נופי ים 21:18
21:10
-
42:28
2:0
19:15
אליאנס
תל חי יפו 1 13:21
19:21
-
32:42
0:2
19:15
אליאנס
צוקי אביב 1 מגן 1 18:21
13:21
-
31:42
0:2
19:15
אליאנס
ניצנים אילנות 13:21
13:21
-
26:42
0:2
(בית עליון | בית תחתון)
מחזור 10 -
15/2/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
נופי ים הר נבו 17:21
14:21
-
31:42
0:2
18:15
אליאנס
אילנות ארן 1 17:21
21:12
15:9
53:42
2:1
18:15
אליאנס
רמא"ג 2 גיבורי ישראל 21:12
16:21
13:15
50:48
1:2
19:15
אליאנס
תל חי המשתלה 21:18
10:21
15:12
46:51
2:1
19:15
אליאנס
צוקי אביב 2 גבריאלי 21:10
17:21
15:10
53:41
2:1
19:15
אליאנס
ליידי דייויס כוכב הצפון 1 21:18
21:9
-
42:27
2:0
(בית עליון | בית תחתון)
מחזור 11 -
20/2/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
אליאנס
בבלי 1 היובל 21:23
15:21
-
36:44
0:2
20:15
אליאנס
צוקי אביב 1 יהודה המכבי 22:20
21:14
-
43:34
2:0
20:15
אליאנס
גיבורי ישראל אהבת ציון 3 21:18
21:18
-
42:36
2:0
21:15
אליאנס
דוד בלוך 1 המשתלה 21:12
21:17
-
42:29
2:0
21:15
אליאנס
רמת החייל בבלי 2 16:21
14:21
-
30:42
0:2
21:15
אליאנס
ארזים הר נבו 21:16
23:25
14:16
58:57
1:2
22:15
אליאנס
מגן 1 יפו 1 21:10
21:10
-
42:20
2:0
22:15
אליאנס
דוד ילין 2 דוד בלוך 2 22:20
21:17
-
43:37
2:0
22:15
אליאנס
ניצנים כוכב הצפון 2 21:14
22:20
-
43:34
2:0
(בית עליון | בית תחתון)
מחזור 12 -
22/2/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
משה שרת גבריאלי 21:17
21:16
-
42:33
2:0
18:15
אליאנס
ניצנים בבלי 4 21:18
17:21
12:15
50:54
1:2
18:15
אליאנס
נופי ים בלפור 13:21
21:18
15:13
49:52
2:1
19:15
אליאנס
דוד בלוך 1 צוקי אביב 1 16:21
21:16
15:13
52:50
2:1
19:15
אליאנס
אהבת ציון 3 רמא"ג 2 14:21
21:14
15:13
50:48
2:1
19:15
אליאנס
אלחריזי 2 כוכב הצפון 1 21:8
21:17
-
42:25
2:0
(בית עליון | בית תחתון)
מחזור 13 -
27/2/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
אליאנס
רמא"ג 2 ארן 2 21:18
21:19
-
42:37
2:0
20:15
אליאנס
גורדון דוד ילין 3 21:19
15:21
13:15
49:55
1:2
20:15
אליאנס
אהבת ציון 1 בבלי 1 21:14
21:19
-
42:33
2:0
21:15
אליאנס
מגן 1 המשתלה 21:9
21:11
-
42:20
2:0
21:15
אליאנס
יפו 1 יהודה המכבי 21:17
17:21
10:15
48:53
1:2
21:15
אליאנס
רוקח אילנות 21:13
21:16
-
42:29
2:0
22:15
אליאנס
אביב גבריאלי 21:12
21:11
-
42:23
2:0
22:15
אליאנס
אלחריזי 1 ישגב 21:13
21:13
-
42:26
2:0
22:15
אליאנס
אהבת ציון 3 בלפור 23:21
13:21
14:16
50:58
1:2
(בית עליון | בית תחתון)
מחזור 14 -
29/2/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
כוכב הצפון 2 בבלי 4 19:21
22:20
16:14
57:55
2:1
18:15
אליאנס
אלחריזי 1 דוד ילין 2 21:23
22:24
-
43:47
0:2
18:15
אליאנס
כוכב הצפון 1 בלפור 11:21
18:21
-
29:42
0:2
19:15
אליאנס
ליידי דייויס ארן 2 19:21
21:11
7:15
47:47
1:2
19:15
אליאנס
משה שרת ארן 1 15:21
10:21
-
25:42
0:2
19:15
אליאנס
אילנות צוקי אביב 2 18:21
21:14
15:11
54:46
2:1
(בית עליון | בית תחתון)
מחזור 15 -
5/3/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
אליאנס
כוכב הצפון 1 הר נבו 16:21
10:21
-
26:42
0:2
20:15
אליאנס
צוקי אביב 1 דוד ילין 3 21:15
21:11
-
42:26
2:0
20:15
אליאנס
אהבת ציון 1 היובל 20:22
21:18
13:15
54:55
1:2
21:15
אליאנס
רמת החייל אלחריזי 1 16:21
14:21
-
30:42
0:2
21:15
אליאנס
דוד בלוך 2 בבלי 2 11:21
16:21
-
27:42
0:2
21:15
אליאנס
צוקי אביב 2 רוקח 7:21
17:21
-
24:42
0:2
22:15
אליאנס
תל חי דוד בלוך 1 21:16
19:21
9:15
49:52
1:2
22:15
אליאנס
נופי ים ארזים 22:20
28:26
-
50:46
2:0
(בית עליון | בית תחתון)
מחזור 16 -
7/3/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
אליאנס
ישגב היובל 21:19
15:21
6:15
42:55
1:2
(בית עליון | בית תחתון)
מחזור 17 -
14/3/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
גבריאלי ארן 1 -
-
-
-
-
18:15
אליאנס
גיבורי ישראל בלפור -
-
-
-
-
18:15
אליאנס
יהודה המכבי דוד בלוך 1 -
-
-
-
-
19:15
אליאנס
הר נבו ארן 2 -
-
-
-
-
19:15
אליאנס
רמא"ג 2 אלחריזי 2 -
-
-
-
-
19:15
אליאנס
כוכב הצפון 2 אילנות -
-
-
-
-
(בית עליון | בית תחתון)
מחזור 18 -
19/3/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
אליאנס
משה שרת רוקח -
-
-
-
-
20:15
אליאנס
צוקי אביב 1 גורדון -
-
-
-
-
20:15
אליאנס
כוכב הצפון 1 אהבת ציון 3 -
-
-
-
-
21:15
אליאנס
ישגב אהבת ציון 1 -
-
-
-
-
21:15
אליאנס
מגן 1 דוד בלוך 1 -
-
-
-
-
21:15
אליאנס
ניצנים צוקי אביב 2 -
-
-
-
-
22:15
אליאנס
יהודה המכבי המשתלה -
-
-
-
-
22:15
אליאנס
דוד ילין 2 בבלי 1 -
-
-
-
-
22:15
אליאנס
היובל בבלי 2 -
-
-
-
-
(בית עליון | בית תחתון)
מחזור 19 -
21/3/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
היובל רמת החייל -
-
-
-
-
18:15
אליאנס
ליידי דייויס אלחריזי 2 -
-
-
-
-
18:15
אליאנס
בלפור ארן 2 -
-
-
-
-
19:15
אליאנס
כוכב הצפון 1 ארזים -
-
-
-
-
19:15
אליאנס
יפו 1 דוד ילין 3 -
-
-
-
-
19:15
אליאנס
אביב בבלי 4 -
-
-
-
-
(בית עליון | בית תחתון)
מחזור 20 -
26/3/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
אליאנס
יפו 1 גורדון -
-
-
-
-
20:15
אליאנס
דוד בלוך 2 אלחריזי 1 -
-
-
-
-
20:15
אליאנס
גיבורי ישראל ארזים -
-
-
-
-
21:15
אליאנס
גבריאלי רוקח -
-
-
-
-
21:15
אליאנס
אביב כוכב הצפון 2 -
-
-
-
-
21:15
אליאנס
הר נבו אלחריזי 2 -
-
-
-
-
22:15
אליאנס
ליידי דייויס רמא"ג 2 -
-
-
-
-
22:15
אליאנס
דוד ילין 2 אהבת ציון 1 -
-
-
-
-
22:15
אליאנס
משה שרת ניצנים -
-
-
-
-
(בית עליון | בית תחתון)
מחזור 21 -
28/3/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
צוקי אביב 2 ארן 1 -
-
-
-
-
18:15
אליאנס
בבלי 4 אילנות -
-
-
-
-
18:15
אליאנס
המשתלה גורדון -
-
-
-
-
19:15
אליאנס
הר נבו גיבורי ישראל -
-
-
-
-
19:15
אליאנס
נופי ים אהבת ציון 3 -
-
-
-
-
19:15
אליאנס
מגן 1 תל חי -
-
-
-
-
(בית עליון | בית תחתון)
מחזור 22 -
18/4/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
ארן 2 ארזים -
-
-
-
-
18:15
אליאנס
בבלי 2 אהבת ציון 1 -
-
-
-
-
18:15
אליאנס
אביב אילנות -
-
-
-
-
19:15
אליאנס
בבלי 1 אלחריזי 1 -
-
-
-
-
19:15
אליאנס
דוד ילין 3 תל חי -
-
-
-
-
19:15
אליאנס
כוכב הצפון 2 צוקי אביב 2 -
-
-
-
-
(בית עליון | בית תחתון)
מחזור 23 -
23/4/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
אליאנס
הר נבו רמא"ג 2 -
-
-
-
-
20:15
אליאנס
בלפור אלחריזי 2 -
-
-
-
-
20:15
אליאנס
רוקח בבלי 4 -
-
-
-
-
21:15
אליאנס
דוד ילין 2 ישגב -
-
-
-
-
21:15
אליאנס
יהודה המכבי תל חי -
-
-
-
-
21:15
אליאנס
דוד בלוך 2 רמת החייל -
-
-
-
-
22:15
אליאנס
יפו 1 צוקי אביב 1 -
-
-
-
-
22:15
אליאנס
ארן 2 גיבורי ישראל -
-
-
-
-
22:15
אליאנס
דוד בלוך 1 גורדון -
-
-
-
-
(בית עליון | בית תחתון)
מחזור 24 -
25/4/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
דוד בלוך 2 היובל -
-
-
-
-
18:15
אליאנס
כוכב הצפון 1 נופי ים -
-
-
-
-
18:15
אליאנס
ארן 2 אהבת ציון 3 -
-
-
-
-
19:15
אליאנס
גבריאלי ניצנים -
-
-
-
-
19:15
אליאנס
דוד ילין 3 דוד בלוך 1 -
-
-
-
-
19:15
אליאנס
כוכב הצפון 2 משה שרת -
-
-
-
-
(בית עליון | בית תחתון)
מחזור 25 -
30/4/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
אליאנס
בלפור רמא"ג 2 -
-
-
-
-
20:15
אליאנס
גיבורי ישראל נופי ים -
-
-
-
-
20:15
אליאנס
הר נבו ליידי דייויס -
-
-
-
-
21:15
אליאנס
המשתלה צוקי אביב 1 -
-
-
-
-
21:15
אליאנס
יהודה המכבי מגן 1 -
-
-
-
-
21:15
אליאנס
בבלי 2 ישגב -
-
-
-
-
22:15
אליאנס
ארן 1 רוקח -
-
-
-
-
22:15
אליאנס
בבלי 4 צוקי אביב 2 -
-
-
-
-
(בית עליון | בית תחתון)
מחזור 26 -
2/5/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
ארזים רמא"ג 2 -
-
-
-
-
18:15
אליאנס
בלפור ליידי דייויס -
-
-
-
-
18:15
אליאנס
גיבורי ישראל כוכב הצפון 1 -
-
-
-
-
19:15
אליאנס
בבלי 1 רמת החייל -
-
-
-
-
19:15
אליאנס
אהבת ציון 3 הר נבו -
-
-
-
-
19:15
אליאנס
ארן 1 בבלי 4 -
-
-
-
-
(בית עליון | בית תחתון)




אנחנו כאן לכל שאלה, דברו איתנו!

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
  • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
  • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.

מאמאנט- ליגת אמהות בכדורשת

  • Info.mamanet@gmail.com
    ofraab.mamanet@gmail.com
  • 03-637-3437
    03-637-3417 - פקס
    מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
    ניתן להשאיר הודעה
  • משרדי הנהלת מאמאנט
    גליס 9, בנין סגולה 2000,
    פתח תקווה