עונה 8 - גביע

טבלת הדירוג:




ט.ל.ח


מחזור 1 - 21/12/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
מוקדמות גביע
ליידי דייויס אלחריזי 2 17:21
14:21
-
31:42
0:2
18:15
מוקדמות גביע
צוקי אביב 1 היובל 18:21
21:13
15:10
54:44
2:1
18:15
מוקדמות גביע
ניצנים הר נבו 21:9
21:18
-
42:27
2:0
19:15
מוקדמות גביע
בבלי 4 צוקי אביב 2 21:19
15:21
14:16
50:56
1:2
19:15
מוקדמות גביע
נופי ים רמא"ג 2 17:21
21:15
16:14
54:50
2:1
19:15
מוקדמות גביע
מגן 1 רמת החייל 21:0
21:0
-
42:0
2:0
מחזור 2 - 2/1/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
שמינית-גמר
דוד בלוך 2 רמת החייל 21:8
19:21
10:15
50:44
1:2
20:15
מוקדמות גביע
אהבת ציון 3 אילנות 12:21
13:21
-
25:42
0:2
20:15
שמינית-גמר
בבלי 2 גורדון 15:21
20:22
-
35:43
0:2
21:15
שמינית-גמר
המשתלה בבלי 1 21:14
21:17
-
42:31
2:0
21:15
שמינית-גמר
אלחריזי 1 דוד ילין 3 21:15
24:22
-
45:37
2:0
21:15
שמינית-גמר
יהודה המכבי דוד ילין 2 21:16
21:18
-
42:34
2:0
מחזור 3 - 9/1/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
שמינית-גמר
אהבת ציון 1 דוד בלוך 1 21:14
21:19
-
42:33
2:0
מחזור 4 - 18/1/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
שמינית-גמר
כוכב הצפון 1 הר נבו 17:21
15:21
-
32:42
0:2
18:15
שמינית-גמר
תל חי יפו 1 22:20
21:17
-
43:37
2:0
19:15
שמינית-גמר
גבריאלי גיבורי ישראל 21:13
21:17
-
42:30
2:0
19:15
שמינית-גמר
ארזים כוכב הצפון 2 11:21
15:21
-
26:42
0:2
מחזור 5 - 23/1/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
שמינית-גמר
משה שרת רמא"ג 2 24:26
21:11
15:9
60:46
2:1
20:15
שמינית-גמר
ארן 2 אהבת ציון 3 21:18
21:10
-
42:28
2:0
20:15
שמינית-גמר
ארן 1 רוקח 21:6
16:21
15:12
52:39
2:1
21:15
שמינית-גמר
אביב ליידי דיויס 23:21
21:10
-
44:31
2:0
21:15
שמינית-גמר
ישגב היובל 13:21
17:21
-
30:42
0:2
22:15
שמינית-גמר
בלפור בבלי 4 12:21
13:21
-
25:42
0:2
רבע-גמר גביע - 13/2/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
רבע-גמר
דוד בלוך 2 בבלי 2 21:19
12:21
9:15
42:55
1:2
20:15
רבע-גמר
בלפור רמא"ג 2 21:12
14:21
13:15
48:48
1:2
20:15
רבע-גמר
יפו 1 ישגב 21:11
21:14
-
42:25
2:0
21:15
רבע-גמר
כוכב הצפון 1 ארזים 17:21
16:21
-
33:42
0:2
21:15
רבע-גמר
גיבורי ישראל ליידי דיויס 15:21
19:21
-
34:42
0:2
21:15
רבע-גמר
דוד ילין 2 דוד בלוך 1 19:21
14:21
-
33:42
0:2
22:15
רבע-גמר
רוקח אהבת ציון 3 21:10
21:15
-
42:25
2:0
22:15
רבע-גמר
בבלי 1 דוד ילין 3 13:21
15:21
-
28:42
0:2
חצי-גמר גביע - 7/3/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
חצי-גמר
דוד בלוך 2 בבלי 1 :
:
-
-
-
18:15
חצי-גמר
ישגב דוד ילין 2 :
:
-
-
-
18:15
חצי-גמר
גיבורי ישראל אהבת ציון 3 :
:
-
-
-
19:15
חצי-גמר
בלפור כוכב הצפון 1 :
:
-
-
-










יצירת קשר ליגת תל אביב-יפו

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
  • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
  • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.

מאמאנט- ליגת אמהות בכדורשת

  • Info.mamanet@gmail.com
    ofraab.mamanet@gmail.com
  • 03-637-3437
    03-637-3417 - פקס
    מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
    ניתן להשאיר הודעה
  • משרדי הנהלת מאמאנט
    גליס 9, בנין סגולה 2000,
    פתח תקווה