סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בקהילה
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

עונה 8 - שלב המוקדמות

טבלת הדירוג:



ט.ל.ח



מחזור 1 - 7/11/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
21:15
אליאנס
כוכב הצפון 2 רוקח 19:21
21:14
15:9
55:44
2:1
21:15
אליאנס
ניצנים בבלי 4 16:21
20:22
-
36:43
0:2
21:15
אליאנס
כוכב הצפון 1 צוקי אביב 2 12:21
13:21
-
25:42
0:2
(אדום | ירוק | כחול)
מחזור 2 -
9/11/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
ליידי דייויס רמא"ג 2 21:17
16:21
15:11
52:49
2:1
18:15
אליאנס
אהבת ציון 1 גורדון 13:21
14:21
-
27:42
0:2
18:15
אליאנס
דוד ילין 2 היובל 21:13
21:18
-
42:31
2:0
19:15
אליאנס
נופי ים גבריאלי 19:21
21:11
10:15
50:47
1:2
19:15
אליאנס
דוד בלוך 2 מגן 1 12:21
17:21
-
29:42
0:2
19:15
אליאנס
גיבורי ישראל אביב 3:21
15:21
-
18:42
0:2
(אדום | ירוק | כחול | כתום)
מחזור 3 -
14/11/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
אליאנס
הר נבו כוכב הצפון 1 21:13
21:19
-
42:32
2:0
20:15
אליאנס
רמא"ג 2 ניצנים 14:21
21:19
12:15
47:55
1:2
20:15
אליאנס
רמת החייל אלחריזי 1 19:21
21:18
9:15
49:54
1:2
21:15
אליאנס
בבלי 1 המשתלה 13:21
12:21
-
25:42
0:2
21:15
אליאנס
אהבת ציון 3 משה שרת 11:21
23:21
12:15
46:57
1:2
21:15
אליאנס
ארן 2 אילנות 10:21
11:21
-
21:42
0:2
22:15
אליאנס
ישגב יהודה המכבי 9:21
14:21
-
23:42
0:2
22:15
אליאנס
ארזים ארן 1 8:21
4:21
-
12:42
0:2
22:15
אליאנס
בלפור כוכב הצפון 2 14:21
11:21
-
25:42
0:2
(אדום | ירוק | כחול | כתום)
מחזור 4 -
16/11/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
תל חי גורדון 14:21
16:21
-
30:42
0:2
18:15
אליאנס
יפו 1 דוד בלוך 1 17:21
21:11
16:14
54:46
2:1
18:15
אליאנס
גיבורי ישראל אלחריזי 2 22:24
12:21
-
34:45
0:2
19:15
אליאנס
בבלי 2 מגן 1 14:21
20:22
-
34:43
0:2
19:15
אליאנס
צוקי אביב 1 יהודה המכבי 21:17
18:21
16:14
55:52
2:1
19:15
אליאנס
אלחריזי 1 דוד ילין 3 16:21
18:21
-
34:42
0:2
(אדום | ירוק | כחול | כתום)
מחזור 5 -
21/11/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
אליאנס
אילנות צוקי אביב 2 21:15
21:16
-
42:31
2:0
20:15
אליאנס
דוד בלוך 2 בבלי 2 16:21
20:22
-
36:43
0:2
20:15
אליאנס
דוד בלוך 1 היובל 21:12
13:21
8:15
42:48
1:2
21:15
אליאנס
נופי ים בבלי 4 11:21
13:21
-
24:42
0:2
21:15
אליאנס
רמת החייל דוד ילין 3 16:21
18:21
-
34:42
0:2
21:15
אליאנס
יפו 1 המשתלה 21:17
21:15
-
42:32
2:0
22:15
אליאנס
אביב משה שרת 21:8
21:23
15:10
57:41
2:1
22:15
אליאנס
בבלי 1 דוד ילין 2 18:21
14:21
-
32:42
0:2
(אדום | ירוק | כחול | כתום)
מחזור 6 -
23/11/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
ארן 2 הר נבו 9:21
18:21
-
27:42
0:2
18:15
אליאנס
ארן 1 כוכב הצפון 2 23:21
21:15
-
44:36
2:0
18:15
אליאנס
תל חי אהבת ציון 1 21:11
21:19
-
42:30
2:0
19:15
אליאנס
ארזים רוקח 12:21
19:21
-
31:42
0:2
19:15
אליאנס
צוקי אביב 1 ישגב 21:10
21:9
-
42:19
2:0
19:15
אליאנס
יהודה המכבי מגן 1 18:21
21:14
15:12
54:47
2:1
(אדום | ירוק | כחול | כתום)
מחזור 7 -
28/11/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
אליאנס
אלחריזי 1 תל חי 15:21
21:19
8:15
44:55
1:2
20:15
אליאנס
מגן 1 צוקי אביב 1 21:15
22:20
-
43:35
2:0
20:15
אליאנס
גורדון דוד ילין 3 21:14
13:21
12:15
46:50
1:2
21:15
אליאנס
בבלי 1 יפו 1 14:21
21:17
12:15
47:53
1:2
21:15
אליאנס
משה שרת אלחריזי 2 21:19
17:21
15:11
53:51
2:1
21:15
אליאנס
היובל המשתלה 21:15
14:21
15:17
50:53
1:2
22:15
אליאנס
ליידי דייויס נופי ים 21:18
21:19
-
42:37
2:0
22:15
אליאנס
גבריאלי רמא"ג 2 21:18
21:12
-
42:30
2:0
22:15
אליאנס
דוד בלוך 1 דוד ילין 2 21:12
21:11
-
42:23
2:0
(אדום | ירוק | כחול | כתום)
מחזור 8 -
30/11/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
ליידי דייויס בבלי 4 15:21
17:21
-
32:42
0:2
18:15
אליאנס
אילנות כוכב הצפון 1 21:8
21:16
-
42:24
2:0
18:15
אליאנס
צוקי אביב 2 הר נבו 21:12
21:18
-
42:30
2:0
19:15
אליאנס
אביב אהבת ציון 3 21:11
21:13
-
42:24
2:0
19:15
אליאנס
גבריאלי ניצנים 21:19
14:21
12:15
47:55
1:2
19:15
אליאנס
ארן 1 בלפור 21:11
21:14
-
42:25
2:0
(אדום | ירוק | כחול | כתום)
מחזור 9 -
5/12/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
אליאנס
גורדון אלחריזי 1 21:11
21:14
-
42:25
2:0
20:15
אליאנס
יהודה המכבי בבלי 2 17:21
21:14
15:9
53:44
2:1
20:15
אליאנס
רמא"ג 2 נופי ים 21:19
13:21
15:13
49:53
2:1
21:15
אליאנס
רמת החייל תל חי 10:21
17:21
-
27:42
0:2
21:15
אליאנס
בבלי 1 דוד בלוך 1 9:21
19:21
-
28:42
0:2
21:15
אליאנס
דוד ילין 3 אהבת ציון 1 21:15
21:14
-
42:29
2:0
22:15
אליאנס
דוד בלוך 2 צוקי אביב 1 12:21
15:21
-
27:42
0:2
22:15
אליאנס
היובל יפו 1 21:13
15:21
13:15
49:49
1:2
22:15
אליאנס
המשתלה דוד ילין 2 21:14
21:8
-
42:22
2:0
(אדום | ירוק | כחול | כתום)
מחזור 10 -
7/12/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
בבלי 1 היובל 18:21
19:21
-
37:42
0:2
18:15
אליאנס
ליידי דייויס גבריאלי 22:24
19:21
-
41:45
0:2
18:15
אליאנס
אלחריזי 2 אהבת ציון 3 12:21
21:19
15:13
48:53
2:1
19:15
אליאנס
בבלי 4 רמא"ג 2 21:13
21:18
-
42:31
2:0
19:15
אליאנס
ניצנים נופי ים 21:16
13:21
15:5
49:42
2:1
19:15
אליאנס
משה שרת גיבורי ישראל 21:17
22:20
-
43:37
2:0
(אדום | ירוק | כחול | כתום)
מחזור 11 -
12/12/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
אליאנס
צוקי אביב 2 ארן 2 21:8
21:13
-
42:21
2:0
20:15
אליאנס
רוקח בלפור 21:17
21:11
-
42:28
2:0
20:15
אליאנס
כוכב הצפון 2 ארזים 21:17
21:13
-
42:30
2:0
21:15
אליאנס
דוד בלוך 2 יהודה המכבי 14:21
14:21
-
28:42
0:2
21:15
אליאנס
אלחריזי 2 אביב 15:21
9:21
-
24:42
0:2
21:15
אליאנס
ישגב בבלי 2 21:15
21:19
-
42:34
2:0
22:15
אליאנס
רמת החייל גורדון 13:21
15:21
-
28:42
0:2
22:15
אליאנס
דוד ילין 3 תל חי 13:21
17:21
-
30:42
0:2
22:15
אליאנס
אהבת ציון 1 אלחריזי 1 18:21
8:21
-
26:42
0:2
(אדום | ירוק | כחול | כתום)
מחזור 12 -
14/12/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
אהבת ציון 3 גיבורי ישראל 21:18
22:20
-
43:38
2:0
18:15
אליאנס
המשתלה דוד בלוך 1 19:21
21:18
11:15
51:54
1:2
18:15
אליאנס
דוד ילין 2 יפו 1 17:21
14:21
-
31:42
0:2
19:15
אליאנס
ליידי דייויס ניצנים 10:21
16:21
-
26:42
0:2
19:15
אליאנס
בבלי 4 גבריאלי 20:22
21:16
15:6
56:44
2:1
19:15
אליאנס
מגן 1 ישגב 21:10
21:8
-
42:18
2:0
(אדום | ירוק | כחול | כתום)
מחזור 13 -
19/12/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
אליאנס
דוד בלוך 2 ישגב 21:17
13:21
15:12
49:50
2:1
20:15
אליאנס
כוכב הצפון 1 ארן 2 21:15
21:17
-
42:32
2:0
20:15
אליאנס
רמת החייל אהבת ציון 1 15:21
14:21
-
29:42
0:2
21:15
אליאנס
בבלי 2 צוקי אביב 1 15:21
17:21
-
32:42
0:2
21:15
אליאנס
בלפור ארזים 19:21
15:21
-
34:42
0:2
21:15
אליאנס
רוקח ארן 1 11:21
15:21
-
26:42
0:2
22:15
אליאנס
הר נבו אילנות 7:21
11:21
-
18:42
0:2
(אדום | ירוק | כחול | כתום)






אנחנו כאן לכל שאלה, דברו איתנו!

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
  • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
  • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.

מאמאנט- ליגת אמהות בכדורשת

  • Info.mamanet@gmail.com
    ofraab.mamanet@gmail.com
  • 03-637-3437
    03-637-3417 - פקס
    מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
    ניתן להשאיר הודעה
  • משרדי הנהלת מאמאנט
    גליס 9, בנין סגולה 2000,
    פתח תקווה