עונה 8 - שלב המוקדמות

טבלת הדירוג:



ט.ל.ח



מחזור 1 - 7/11/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
21:15
אליאנס
כוכב הצפון 2 רוקח 19:21
21:14
15:9
55:44
2:1
21:15
אליאנס
ניצנים בבלי 4 16:21
20:22
-
36:43
0:2
21:15
אליאנס
כוכב הצפון 1 צוקי אביב 2 12:21
13:21
-
25:42
0:2
(אדום | ירוק | כחול)
מחזור 2 -
9/11/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
ליידי דייויס רמא"ג 2 21:17
16:21
15:11
52:49
2:1
18:15
אליאנס
אהבת ציון 1 גורדון 13:21
14:21
-
27:42
0:2
18:15
אליאנס
דוד ילין 2 היובל 21:13
21:18
-
42:31
2:0
19:15
אליאנס
נופי ים גבריאלי 19:21
21:11
10:15
50:47
1:2
19:15
אליאנס
דוד בלוך 2 מגן 1 12:21
17:21
-
29:42
0:2
19:15
אליאנס
גיבורי ישראל אביב 3:21
15:21
-
18:42
0:2
(אדום | ירוק | כחול | כתום)
מחזור 3 -
14/11/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
אליאנס
הר נבו כוכב הצפון 1 -
-
-
-
-
20:15
אליאנס
רמא"ג 2 ניצנים -
-
-
-
-
20:15
אליאנס
רמת החייל אלחריזי 1 -
-
-
-
-
21:15
אליאנס
בבלי 1 המשתלה -
-
-
-
-
21:15
אליאנס
אהבת ציון 3 משה שרת -
-
-
-
-
21:15
אליאנס
ארן 2 אילנות -
-
-
-
-
22:15
אליאנס
ישגב יהודה המכבי -
-
-
-
-
22:15
אליאנס
ארזים ארן 1 -
-
-
-
-
22:15
אליאנס
בלפור כוכב הצפון 2 -
-
-
-
-
(אדום | ירוק | כחול | כתום)
מחזור 4 -
16/11/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
תל חי גורדון -
-
-
-
-
18:15
אליאנס
יפו 1 דוד בלוך 1 -
-
-
-
-
18:15
אליאנס
גיבורי ישראל אלחריזי 2 -
-
-
-
-
19:15
אליאנס
בבלי 2 מגן 1 -
-
-
-
-
19:15
אליאנס
צוקי אביב 1 יהודה המכבי -
-
-
-
-
19:15
אליאנס
אלחריזי 1 דוד ילין 3 -
-
-
-
-
(אדום | ירוק | כחול | כתום)
מחזור 5 -
21/11/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
אליאנס
אילנות צוקי אביב 2 -
-
-
-
-
20:15
אליאנס
דוד בלוך 2 בבלי 2 -
-
-
-
-
20:15
אליאנס
דוד בלוך 1 היובל -
-
-
-
-
21:15
אליאנס
נופי ים בבלי 4 -
-
-
-
-
21:15
אליאנס
רמת החייל דוד ילין 3 -
-
-
-
-
21:15
אליאנס
יפו 1 המשתלה -
-
-
-
-
22:15
אליאנס
אביב משה שרת -
-
-
-
-
22:15
אליאנס
בבלי 1 דוד ילין 2 -
-
-
-
-
(אדום | ירוק | כחול | כתום)
מחזור 6 -
23/11/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
ארן 2 הר נבו -
-
-
-
-
18:15
אליאנס
ארן 1 כוכב הצפון 2 -
-
-
-
-
18:15
אליאנס
תל חי אהבת ציון 1 -
-
-
-
-
19:15
אליאנס
ארזים רוקח -
-
-
-
-
19:15
אליאנס
צוקי אביב 1 ישגב -
-
-
-
-
19:15
אליאנס
יהודה המכבי מגן 1 -
-
-
-
-
(אדום | ירוק | כחול | כתום)
מחזור 7 -
28/11/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
אליאנס
אלחריזי 1 תל חי -
-
-
-
-
20:15
אליאנס
מגן 1 צוקי אביב 1 -
-
-
-
-
20:15
אליאנס
גורדון דוד ילין 3 -
-
-
-
-
21:15
אליאנס
בבלי 1 יפו 1 -
-
-
-
-
21:15
אליאנס
משה שרת אלחריזי 2 -
-
-
-
-
21:15
אליאנס
היובל המשתלה -
-
-
-
-
22:15
אליאנס
ליידי דייויס נופי ים -
-
-
-
-
22:15
אליאנס
גבריאלי רמא"ג 2 -
-
-
-
-
22:15
אליאנס
דוד בלוך 1 דוד ילין 2 -
-
-
-
-
(אדום | ירוק | כחול | כתום)
מחזור 8 -
30/11/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
ליידי דייויס בבלי 4 -
-
-
-
-
18:15
אליאנס
אילנות כוכב הצפון 1 -
-
-
-
-
18:15
אליאנס
צוקי אביב 2 הר נבו -
-
-
-
-
19:15
אליאנס
אביב אהבת ציון 3 -
-
-
-
-
19:15
אליאנס
גבריאלי ניצנים -
-
-
-
-
19:15
אליאנס
ארן 1 בלפור -
-
-
-
-
(אדום | ירוק | כחול | כתום)
מחזור 9 -
5/12/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
אליאנס
גורדון אלחריזי 1 -
-
-
-
-
20:15
אליאנס
יהודה המכבי בבלי 2 -
-
-
-
-
20:15
אליאנס
רמא"ג 2 נופי ים -
-
-
-
-
21:15
אליאנס
רמת החייל תל חי -
-
-
-
-
21:15
אליאנס
בבלי 1 דוד בלוך 1 -
-
-
-
-
21:15
אליאנס
דוד ילין 3 אהבת ציון 1 -
-
-
-
-
22:15
אליאנס
דוד בלוך 2 צוקי אביב 1 -
-
-
-
-
22:15
אליאנס
היובל יפו 1 -
-
-
-
-
22:15
אליאנס
המשתלה דוד ילין 2 -
-
-
-
-
(אדום | ירוק | כחול | כתום)
מחזור 10 -
7/12/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
ליידי דייויס גבריאלי -
-
-
-
-
18:15
אליאנס
אלחריזי 2 אהבת ציון 3 -
-
-
-
-
18:15
אליאנס
בבלי 4 רמא"ג 2 -
-
-
-
-
19:15
אליאנס
ניצנים נופי ים -
-
-
-
-
19:15
אליאנס
משה שרת גיבורי ישראל -
-
-
-
-
19:15
אליאנס
בבלי 1 היובל -
-
-
-
-
(אדום | ירוק | כחול | כתום)
מחזור 11 -
12/12/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
אליאנס
צוקי אביב 2 ארן 2 -
-
-
-
-
20:15
אליאנס
רוקח בלפור -
-
-
-
-
20:15
אליאנס
כוכב הצפון 2 ארזים -
-
-
-
-
21:15
אליאנס
דוד בלוך 2 יהודה המכבי -
-
-
-
-
21:15
אליאנס
אלחריזי 2 אביב -
-
-
-
-
21:15
אליאנס
ישגב בבלי 2 -
-
-
-
-
22:15
אליאנס
רמת החייל גורדון -
-
-
-
-
22:15
אליאנס
דוד ילין 3 תל חי -
-
-
-
-
22:15
אליאנס
אהבת ציון 1 אלחריזי 1 -
-
-
-
-
(אדום | ירוק | כחול | כתום)
מחזור 12 -
14/12/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
אהבת ציון 3 גיבורי ישראל -
-
-
-
-
18:15
אליאנס
המשתלה דוד בלוך 1 -
-
-
-
-
18:15
אליאנס
דוד ילין 2 יפו 1 -
-
-
-
-
19:15
אליאנס
ליידי דייויס ניצנים -
-
-
-
-
19:15
אליאנס
בבלי 4 גבריאלי -
-
-
-
-
19:15
אליאנס
מגן 1 ישגב -
-
-
-
-
(אדום | ירוק | כחול | כתום)
מחזור 13 -
19/12/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
אליאנס
דוד בלוך 2 ישגב -
-
-
-
-
20:15
אליאנס
כוכב הצפון 1 ארן 2 -
-
-
-
-
20:15
אליאנס
רמת החייל אהבת ציון 1 -
-
-
-
-
21:15
אליאנס
בבלי 2 צוקי אביב 1 -
-
-
-
-
21:15
אליאנס
בלפור ארזים -
-
-
-
-
21:15
אליאנס
רוקח ארן 1 -
-
-
-
-
22:15
אליאנס
הר נבו אילנות -
-
-
-
-
(אדום | ירוק | כחול | כתום)






יצירת קשר ליגת תל אביב-יפו

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
  • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
  • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.
  • Info.mamanet@gmail.com
  • 09-745-2249
    מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
    ניתן להשאיר הודעה
  • משרדי הנהלת מאמאנט
    ת.ד. 407,
    נווה ירק, 49945