עונה 7 - שלב הבתים - סבב 2

טבלת הדירוג:




ט.ל.ח


מחזור 1 - 2/3/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
09:00
אליאנס
אלחריזי 2 כוכב הצפון 1 21:15
21:23
15:13
57:51
2:1
09:00
אליאנס
דוד בלוך 1 יהודה מכבי 12:21
14:21
-
26:42
0:2
09:00
אליאנס
אהבת ציון 1 על יסודי 1 21:17
21:19
-
42:36
2:0
10:00
אליאנס
כוכב הצפון 2 הר נבו 21:17
21:15
-
42:32
2:0
10:00
אליאנס
דוד ילין 3 המשתלה 21:14
8:21
12:15
41:50
1:2
10:00
אליאנס
בבלי 1 ישגב 21:15
13:21
15:9
49:45
2:1
11:00
אליאנס
אהבת ציון 3 בבלי 3 23:21
21:15
-
44:36
2:0
11:00
אליאנס
יפו 1 אלחריזי 1 21:19
22:20
-
43:39
2:0
11:00
אליאנס
ליידי דיויס היובל 21:12
21:12
-
42:24
2:0
12:00
אליאנס
תל חי דוד ילין 2 21:13
21:19
-
42:32
2:0
12:00
אליאנס
נופי ים בלפור 16:21
16:21
-
32:42
0:2
12:00
אליאנס
צוקי אביב 2 משה שרת 21:18
21:17
-
42:35
2:0
18:15
אליאנס
דוד בלוך 2 רמת החייל 20:22
13:21
-
33:43
0:2
18:15
אליאנס
גיבורי ישראל מגן 1 21:16
15:21
15:11
51:48
2:1
18:15
אליאנס
ארזים גורדון 21:14
17:21
12:15
50:50
1:2
19:15
אליאנס
בבלי 2 צוקי אביב 1 21:16
17:21
13:15
51:52
1:2
19:15
אליאנס
רמא"ג 2 ארן 2 21:16
21:8
-
42:24
2:0
19:15
אליאנס
גבריאלי רוקח 21:19
21:17
-
42:36
2:0
(בית אמצעי | בית תחתון | בית עליון)
מחזור 2 -
7/3/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
אליאנס
בבלי 2 תל חי 14:21
10:21
-
24:42
0:2
20:30
אליאנס
המשתלה מגן 1 18:21
15:21
-
33:42
0:2
20:30
אליאנס
היובל דוד בלוך 1 21:16
21:14
-
42:30
2:0
21:30
אליאנס
אהבת ציון 1 בבלי 1 21:18
21:13
-
42:31
2:0
21:30
אליאנס
ניצנים הר נבו 21:14
21:10
-
42:24
2:0
21:30
אליאנס
צוקי אביב 2 רוקח 21:14
21:15
-
42:29
2:0
22:00
אליאנס
דוד ילין 3 ארן 2 12:21
12:21
-
24:42
0:2
22:00
אליאנס
משה שרת כוכב הצפון 2 11:21
21:17
10:15
42:53
1:2
(בית אמצעי | בית תחתון | בית עליון)
מחזור 3 -
9/3/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
יפו 1 צוקי אביב 1 21:18
21:18
-
42:36
2:0
18:15
אליאנס
בלפור בבלי 3 13:21
21:19
8:15
42:55
1:2
18:15
אליאנס
היובל גורדון 21:17
21:15
-
42:32
2:0
19:15
אליאנס
דוד בלוך 2 בבלי 1 21:23
13:21
-
34:44
0:2
19:15
אליאנס
ניצנים גבריאלי 21:16
12:21
15:13
48:50
2:1
19:15
אליאנס
אלחריזי 2 אהבת ציון 3 21:17
21:18
-
42:35
2:0
20:15
אליאנס
דוד ילין 3 מגן 1 19:21
21:15
13:15
53:51
1:2
21:15
אליאנס
ליידי דיויס ארזים 9:21
11:21
-
20:42
0:2
(בית אמצעי | בית תחתון | בית עליון)
מחזור 4 -
14/3/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
אליאנס
משה שרת רוקח 18:21
21:19
15:6
54:46
2:1
20:30
אליאנס
על יסודי 1 בבלי 1 21:12
18:21
15:10
54:43
2:1
20:30
אליאנס
נופי ים כוכב הצפון 1 17:21
11:21
-
28:42
0:2
21:00
ישגב
ליידי דיויס יהודה מכבי 21:9
21:13
-
42:22
2:0
21:30
אליאנס
דוד בלוך 1 ארזים 5:21
12:21
-
17:42
0:2
21:30
אליאנס
רמא"ג 2 גיבורי ישראל 21:15
21:18
-
42:33
2:0
21:30
אליאנס
אלחריזי 1 דוד ילין 2 21:16
21:12
-
42:28
2:0
22:00
ישגב
צוקי אביב 2 ניצנים 21:15
17:21
13:15
51:51
1:2
(בית אמצעי | בית תחתון | בית עליון)
מחזור 5 -
16/3/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
אלחריזי 1 בבלי 2 21:16
21:14
-
42:30
2:0
18:15
אליאנס
דוד בלוך 2 על יסודי 1 23:21
15:21
15:10
53:52
2:1
18:15
אליאנס
בלפור אלחריזי 2 22:24
11:21
-
33:45
0:2
19:15
אליאנס
ליידי דיויס דוד בלוך 1 21:17
21:14
-
42:31
2:0
19:15
אליאנס
הר נבו משה שרת 22:20
12:21
9:15
43:56
1:2
19:15
אליאנס
ניצנים כוכב הצפון 2 17:21
11:21
-
28:42
0:2
20:15
ישגב
כוכב הצפון 1 אהבת ציון 3 9:21
15:21
-
24:42
0:2
21:15
ישגב
יפו 1 תל חי 15:21
22:20
11:15
48:56
1:2
(בית אמצעי | בית תחתון | בית עליון)
מחזור 6 -
28/3/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
אליאנס
רוקח ניצנים 9:21
21:16
8:15
38:52
1:2
20:30
אליאנס
צוקי אביב 1 אלחריזי 1 21:13
21:17
-
42:30
2:0
20:30
אליאנס
בבלי 3 אלחריזי 2 19:21
21:10
15:13
55:44
2:1
21:00
ישגב
המשתלה רמא"ג 2 12:21
15:21
-
27:42
0:2
21:30
אליאנס
כוכב הצפון 2 גבריאלי 21:19
22:20
-
43:39
2:0
21:30
אליאנס
יהודה מכבי היובל 21:18
21:18
-
42:36
2:0
21:30
אליאנס
רמת החייל אהבת ציון 1 16:21
12:21
-
28:42
0:2
(בית אמצעי | בית תחתון | בית עליון)
מחזור 7 -
30/3/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
יפו 1 דוד ילין 2 17:21
22:20
10:15
49:56
1:2
18:15
אליאנס
דוד בלוך 2 ישגב 17:21
14:21
-
31:42
0:2
18:15
אליאנס
ליידי דיויס גורדון 25:23
21:15
-
46:38
2:0
19:15
אליאנס
כוכב הצפון 1 בלפור 21:17
16:21
13:15
50:53
1:2
19:15
אליאנס
ארן 2 המשתלה 17:21
22:24
-
39:45
0:2
19:15
אליאנס
הר נבו צוקי אביב 2 21:18
20:22
15:13
56:53
2:1
(בית אמצעי | בית תחתון | בית עליון)
מחזור 8 -
4/4/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
אליאנס
צוקי אביב 1 תל חי 21:18
18:21
10:15
49:54
1:2
20:30
אליאנס
רוקח כוכב הצפון 2 13:21
11:21
-
24:42
0:2
20:30
אליאנס
גבריאלי צוקי אביב 2 21:15
19:21
15:8
55:44
2:1
21:30
אליאנס
על יסודי 1 רמת החייל 21:16
21:15
-
42:31
2:0
21:30
אליאנס
נופי ים בבלי 3 18:21
21:18
6:15
45:54
1:2
21:30
אליאנס
דוד ילין 2 בבלי 2 21:17
21:17
-
42:34
2:0
22:00
אליאנס
מגן 1 רמא"ג 2 14:21
21:19
7:15
42:55
1:2
22:00
אליאנס
גורדון דוד בלוך 1 16:21
23:21
15:10
54:52
2:1
(בית אמצעי | בית תחתון | בית עליון)
מחזור 9 -
4/5/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
ישגב אהבת ציון 1 21:18
16:21
5:15
42:54
1:2
18:15
אליאנס
הר נבו גבריאלי 17:21
23:21
15:13
55:55
2:1
18:15
אליאנס
בבלי 3 כוכב הצפון 1 21:16
21:11
-
42:27
2:0
19:15
אליאנס
דוד ילין 3 גיבורי ישראל 19:21
7:21
-
26:42
0:2
19:15
אליאנס
בבלי 1 רמת החייל 19:21
19:21
-
38:42
0:2
19:15
אליאנס
גורדון יהודה מכבי 21:12
21:18
-
42:30
2:0
(בית אמצעי | בית תחתון | בית עליון)
מחזור 10 -
11/5/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
דוד ילין 2 צוקי אביב 1 12:21
21:15
10:15
43:51
1:2
18:15
אליאנס
מגן 1 ארן 2 19:21
21:23
-
40:44
0:2
18:15
אליאנס
ארזים היובל 21:13
21:14
-
42:27
2:0
19:15
אליאנס
נופי ים אהבת ציון 3 22:24
21:10
15:8
58:42
2:1
19:15
אליאנס
ישגב על יסודי 1 21:23
11:21
-
32:44
0:2
19:15
אליאנס
גבריאלי משה שרת 21:12
16:21
15:10
52:43
2:1
(בית אמצעי | בית תחתון | בית עליון)
מחזור 11 -
23/5/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
אליאנס
תל חי אלחריזי 1 21:0
21:0
-
42:0
2:0
20:30
אליאנס
יפו 1 בבלי 2 19:21
22:24
-
41:45
0:2
20:30
אליאנס
יהודה מכבי ארזים 21:19
20:22
9:15
50:56
1:2
21:00
ישגב
משה שרת ניצנים 24:22
9:21
11:15
44:58
1:2
21:30
אליאנס
נופי ים אלחריזי 2 17:21
21:19
15:10
53:50
2:1
21:30
אליאנס
גיבורי ישראל המשתלה 13:21
19:21
-
32:42
0:2
21:30
אליאנס
רוקח הר נבו 13:21
21:23
-
34:44
0:2
22:00
ישגב
אהבת ציון 3 בלפור 21:13
21:14
-
42:27
2:0
(בית אמצעי | בית תחתון | בית עליון)
מחזור 12 -
25/5/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
דוד בלוך 2 אהבת ציון 1 15:21
11:21
-
26:42
0:2
18:15
אליאנס
ארן 2 גיבורי ישראל 12:21
21:13
11:15
44:49
1:2
18:15
אליאנס
כוכב הצפון 2 צוקי אביב 2 21:14
18:21
15:10
54:45
2:1
19:15
אליאנס
רמת החייל ישגב 14:21
21:19
11:15
46:55
1:2
19:15
אליאנס
דוד ילין 3 רמא"ג 2 10:21
19:21
-
29:42
0:2
(בית אמצעי | בית תחתון | בית עליון)








יצירת קשר ליגת תל אביב-יפו

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
  • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
  • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.

מאמאנט- ליגת אמהות בכדורשת

  • Info.mamanet@gmail.com
    ofraab.mamanet@gmail.com
  • 03-637-3437
    03-637-3417 - פקס
    מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
    ניתן להשאיר הודעה
  • משרדי הנהלת מאמאנט
    גליס 9, בנין סגולה 2000,
    פתח תקווה