עונה 7 - שלב הבתים - סבב 1

טבלת הדירוג:



ט.ל.ח


מחזור 1 - 3/1/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
אליאנס
יפו 1 בבלי 2 21:19
21:18
-
42:37
2:0
20:30
אליאנס
גיבורי ישראל המשתלה 13:21
21:19
15:13
49:53
2:1
20:30
אליאנס
מגן 1 ארן 2 17:21
17:21
-
34:42
0:2
21:00
ישגב
גורדון יהודה מכבי 13:21
21:18
15:8
49:47
2:1
21:30
אליאנס
נופי ים אהבת ציון 3 22:20
22:20
-
44:40
2:0
21:30
אליאנס
ישגב על יסודי 1 15:21
17:21
-
32:42
0:2
21:30
אליאנס
גבריאלי משה שרת 21:13
21:16
-
42:29
2:0
22:00
ישגב
רוקח כוכב הצפון 2 21:14
19:21
8:15
48:50
1:2
(בית אמצעי | בית עליון | בית תחתון)
מחזור 2 -
5/1/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
בבלי 3 כוכב הצפון 1 17:21
21:15
15:10
53:46
2:1
18:15
אליאנס
בבלי 1 רמת החייל 21:19
21:13
-
42:32
2:0
18:15
אליאנס
ארזים היובל 18:21
21:19
15:9
54:49
2:1
19:15
אליאנס
צוקי אביב 1 אלחריזי 1 21:14
23:21
-
44:35
2:0
19:15
אליאנס
דוד ילין 3 רמא"ג 2 9:21
21:17
13:15
43:53
1:2
19:15
אליאנס
ניצנים כוכב הצפון 2 14:21
21:14
15:5
50:40
2:1
(בית אמצעי | בית עליון | בית תחתון)
מחזור 3 -
10/1/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
אליאנס
דוד בלוך 2 ישגב 15:21
17:21
-
32:42
0:2
20:30
אליאנס
הר נבו משה שרת 12:21
22:20
13:15
47:56
1:2
20:30
אליאנס
אהבת ציון 3 בלפור 18:21
21:18
12:15
51:54
1:2
21:00
ישגב
ליידי דיויס דוד בלוך 1 21:17
22:20
-
43:37
2:0
21:30
אליאנס
דוד ילין 3 גיבורי ישראל 22:20
21:9
-
43:29
2:0
21:30
אליאנס
נופי ים אלחריזי 2 21:18
21:17
-
42:35
2:0
21:30
אליאנס
דוד ילין 2 צוקי אביב 1 16:21
21:18
6:15
43:54
1:2
22:00
ישגב
גבריאלי צוקי אביב 2 16:21
25:27
-
41:48
0:2
(בית אמצעי | בית עליון | בית תחתון)
מחזור 4 -
12/1/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
יפו 1 תל חי 21:13
22:24
15:13
58:50
2:1
18:15
אליאנס
דוד בלוך 2 בבלי 1 21:18
15:21
15:8
51:47
2:1
18:15
אליאנס
יהודה מכבי היובל 21:16
18:21
10:15
49:52
1:2
19:15
אליאנס
בבלי 3 אלחריזי 2 13:21
21:23
-
34:44
0:2
19:15
אליאנס
ארן 2 גיבורי ישראל 21:12
21:14
-
42:26
2:0
19:15
אליאנס
רוקח הר נבו 21:13
21:19
-
42:32
2:0
(בית אמצעי | בית עליון | בית תחתון)
מחזור 5 -
17/1/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
אליאנס
גבריאלי רוקח 21:14
13:21
15:11
49:46
2:1
20:30
אליאנס
על יסודי 1 בבלי 1 21:14
21:18
-
42:32
2:0
20:30
אליאנס
נופי ים בבלי 3 14:21
16:21
-
30:42
0:2
21:00
ישגב
ניצנים הר נבו 21:16
16:21
17:19
54:56
1:2
21:30
אליאנס
צוקי אביב 2 משה שרת 20:22
19:21
-
39:43
0:2
21:30
אליאנס
דוד ילין 2 בבלי 2 15:21
15:21
-
30:42
0:2
21:30
אליאנס
גורדון דוד בלוך 1 21:13
21:18
-
42:31
2:0
22:00
ישגב
ארן 2 רמא"ג 2 21:23
11:21
-
32:44
0:2
(בית אמצעי | בית עליון | בית תחתון)
מחזור 6 -
19/1/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
תל חי אלחריזי 1 21:19
21:17
-
42:36
2:0
18:15
אליאנס
ישגב אהבת ציון 1 16:21
15:21
-
31:42
0:2
18:15
אליאנס
כוכב הצפון 1 בלפור 27:25
13:21
11:15
51:61
1:2
19:15
אליאנס
ליידי דיויס גורדון 21:14
21:15
-
42:29
2:0
19:15
אליאנס
דוד ילין 3 מגן 1 14:21
21:17
6:15
41:53
1:2
19:15
אליאנס
כוכב הצפון 2 צוקי אביב 2 17:21
22:20
9:15
48:56
1:2
(בית אמצעי | בית עליון | בית תחתון)
מחזור 7 -
24/1/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
אליאנס
יפו 1 צוקי אביב 1 21:18
18:21
11:15
50:54
1:2
20:30
אליאנס
מגן 1 המשתלה 22:20
15:21
9:15
46:56
1:2
20:30
אליאנס
ליידי דיויס ארזים 16:21
21:14
15:11
52:46
2:1
21:00
ישגב
משה שרת ניצנים 16:21
19:21
-
35:42
0:2
21:30
אליאנס
הר נבו גבריאלי 21:14
21:18
-
42:32
2:0
21:30
אליאנס
דוד בלוך 2 אהבת ציון 1 18:21
13:21
-
31:42
0:2
21:30
אליאנס
על יסודי 1 רמת החייל 21:13
21:15
-
42:28
2:0
22:00
ישגב
כוכב הצפון 1 אהבת ציון 3 8:21
19:21
-
27:42
0:2
(בית אמצעי | בית עליון | בית תחתון)
מחזור 8 -
26/1/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
09:00
אליאנס
צוקי אביב 1 תל חי 11:21
19:21
-
30:42
0:2
09:00
אליאנס
המשתלה רמא"ג 2 19:21
21:23
-
40:44
0:2
09:00
אליאנס
יפו 1 דוד ילין 2 22:20
21:19
-
43:39
2:0
10:00
אליאנס
רמת החייל אהבת ציון 1 13:21
20:22
-
33:43
0:2
10:00
אליאנס
דוד בלוך 2 על יסודי 1 17:21
15:21
-
32:42
0:2
10:00
אליאנס
צוקי אביב 2 ניצנים 21:12
21:15
-
42:27
2:0
11:00
אליאנס
היובל דוד בלוך 1 21:9
21:16
-
42:25
2:0
11:00
אליאנס
ארזים גורדון 21:18
21:18
-
42:36
2:0
11:00
אליאנס
אלחריזי 1 בבלי 2 21:13
21:10
-
42:23
2:0
18:15
אליאנס
נופי ים כוכב הצפון 1 21:13
21:8
-
42:21
2:0
18:15
אליאנס
אהבת ציון 3 בבלי 3 17:21
16:21
-
33:42
0:2
18:15
אליאנס
כוכב הצפון 2 גבריאלי 21:14
22:20
-
43:34
2:0
19:15
אליאנס
דוד ילין 3 ארן 2 16:21
21:18
8:15
45:54
1:2
19:15
אליאנס
ליידי דיויס יהודה מכבי 21:19
21:23
15:11
57:53
2:1
19:15
אליאנס
בלפור אלחריזי 2 21:17
17:21
11:15
49:53
1:2
(בית אמצעי | בית עליון | בית תחתון)
מחזור 9 -
31/1/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
אליאנס
רמת החייל ישגב 16:21
18:21
-
34:42
0:2
20:30
אליאנס
גיבורי ישראל מגן 1 21:8
21:16
-
42:24
2:0
20:30
אליאנס
דוד בלוך 1 ארזים 7:21
20:22
-
27:43
0:2
21:00
ישגב
משה שרת כוכב הצפון 2 10:21
14:21
-
24:42
0:2
21:30
אליאנס
צוקי אביב 2 רוקח 21:9
21:15
-
42:24
2:0
21:30
אליאנס
אהבת ציון 1 בבלי 1 21:12
21:14
-
42:26
2:0
21:30
אליאנס
ניצנים גבריאלי 23:21
21:13
-
44:34
2:0
22:00
ישגב
אלחריזי 1 דוד ילין 2 17:21
21:18
12:15
50:54
1:2
(בית אמצעי | בית עליון | בית תחתון)
מחזור 10 -
2/2/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
אלחריזי 2 אהבת ציון 3 24:26
21:10
15:11
60:47
2:1
18:15
אליאנס
דוד בלוך 2 רמת החייל 18:21
21:18
14:16
53:55
1:2
18:15
אליאנס
היובל גורדון 21:14
17:21
15:12
53:47
2:1
19:15
אליאנס
יפו 1 אלחריזי 1 18:21
21:12
11:15
50:48
1:2
19:15
אליאנס
רמא"ג 2 גיבורי ישראל 21:17
15:21
15:8
51:46
2:1
19:15
אליאנס
כוכב הצפון 2 הר נבו 21:17
21:14
-
42:31
2:0
(בית אמצעי | בית עליון | בית תחתון)
מחזור 11 -
9/2/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
ליידי דיויס היובל 18:21
17:21
-
35:42
0:2
18:15
אליאנס
אהבת ציון 1 על יסודי 1 22:20
21:12
-
43:32
2:0
18:15
אליאנס
נופי ים בלפור 19:21
17:21
-
36:42
0:2
19:15
אליאנס
בבלי 2 תל חי 13:21
25:27
-
38:48
0:2
19:15
אליאנס
הר נבו צוקי אביב 2 16:21
12:21
-
28:42
0:2
19:15
אליאנס
דוד ילין 3 המשתלה 21:19
17:21
11:15
49:55
1:2
(בית אמצעי | בית עליון | בית תחתון)
מחזור 12 -
14/2/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
אליאנס
בבלי 2 צוקי אביב 1 17:21
13:21
-
30:42
0:2
20:30
אליאנס
בבלי 1 ישגב 16:21
21:15
9:15
46:51
1:2
20:30
אליאנס
רוקח ניצנים 21:17
21:16
-
42:33
2:0
21:00
ישגב
מגן 1 רמא"ג 2 13:21
21:17
15:11
49:49
2:1
21:30
אליאנס
אלחריזי 2 כוכב הצפון 1 21:17
21:14
-
42:31
2:0
21:30
אליאנס
ארן 2 המשתלה 18:21
14:21
-
32:42
0:2
21:30
אליאנס
דוד בלוך 1 יהודה מכבי 13:21
21:15
15:17
49:53
1:2
22:00
ישגב
תל חי דוד ילין 2 21:12
21:7
-
42:19
2:0
(בית אמצעי | בית עליון | בית תחתון)
מחזור 13 -
16/2/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
יהודה מכבי ארזים 15:21
14:21
-
29:42
0:2
19:15
אליאנס
בלפור בבלי 3 10:21
6:21
-
16:42
0:2
19:15
אליאנס
משה שרת רוקח 21:18
21:17
-
42:35
2:0
(בית אמצעי | בית עליון | בית תחתון)







יצירת קשר ליגת תל אביב-יפו

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
  • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
  • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.

מאמאנט- ליגת אמהות בכדורשת

  • Info.mamanet@gmail.com
    ofraab.mamanet@gmail.com
  • 03-522-5484
    03-522-5501 - פקס
    מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
    ניתן להשאיר הודעה
  • משרדי הנהלת מאמאנט
    גליס 9, בנין סגולה 2000,
    פתח תקווה