עונה 7 - שלב המוקדמות

טבלת הדירוג:




ט.ל.ח


מחזור 1 - 1/11/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
אליאנס
דוד בלוך 2 בבלי 2 14:21
15:21
-
29:42
0:2
20:30
אליאנס
רמת החייל 1 א.ד.גורדון 1 13:21
15:21
-
28:42
0:2
20:30
אליאנס
דוד ילין 3 נופי ים 1 5:21
9:21
-
14:42
0:2
21:00
ישגב
המשתלה 1 בלפור 1 18:21
21:18
15:9
54:48
2:1
21:30
אליאנס
צוקי אביב 1 דוד ילין 2 15:21
19:21
-
34:42
0:2
21:30
אליאנס
בבלי 1 היובל 1 19:21
12:21
-
31:42
0:2
21:30
אליאנס
ארן 2 כוכב הצפון 1 24:26
20:22
-
44:48
0:2
22:00
ישגב
אהבת ציון 3 רוקח 1 9:21
21:10
15:11
45:42
2:1
(ירוק | כחול | כתום)
מחזור 2 -
3/11/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
גבריאלי 1 גיבורי ישראל 1 21:10
21:18
-
42:28
2:0
18:15
אליאנס
רמת החייל 1 צוקי אביב 1 7:21
17:21
-
24:42
0:2
18:15
אליאנס
על יסודי 1 ארזים 1 11:21
13:21
-
24:42
0:2
19:15
אליאנס
אלחריזי 1 דוד בלוך 1 21:23
21:15
15:17
57:55
1:2
19:15
אליאנס
בלפור 1 אלחריזי 2 21:15
21:19
-
42:34
2:0
19:15
אליאנס
מגן 1 צוקי אביב 2 10:21
7:21
-
17:42
0:2
(ירוק | כחול | כתום)
מחזור 3 -
8/11/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
אליאנס
דוד בלוך 2 בבלי 1 17:21
17:21
-
34:42
0:2
20:30
אליאנס
נופי ים 1 גיבורי ישראל 1 21:14
21:9
-
42:23
2:0
20:30
אליאנס
יפו 1 תל חי 1 21:11
12:21
13:15
46:47
1:2
21:00
ישגב
ניצנים 1 בבלי 3 21:7
21:10
-
42:17
2:0
21:30
אליאנס
אהבת ציון 1 צוקי אביב 1 17:21
17:21
-
34:42
0:2
21:30
אליאנס
דוד ילין 3 אהבת ציון 3 20:22
7:21
-
27:43
0:2
21:30
אליאנס
ישגב 1 על יסודי 1 18:21
11:21
-
29:42
0:2
22:00
ישגב
צוקי אביב 2 ארן 2 21:8
21:12
-
42:20
2:0
(ירוק | כחול | כתום)
מחזור 4 -
10/11/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
היובל 1 בבלי 2 21:17
21:11
-
42:28
2:0
18:15
אליאנס
רמת החייל 1 דוד ילין 2 16:21
15:21
-
31:42
0:2
18:15
אליאנס
יפו 1 ליידי דייויס 1 9:21
18:21
-
27:42
0:2
19:15
אליאנס
גיבורי ישראל 1 רוקח 1 8:21
12:21
-
20:42
0:2
19:15
אליאנס
רמא"ג 2 המשתלה 1 21:12
19:21
15:9
55:42
2:1
19:15
אליאנס
ניצנים 1 צוקי אביב 2 10:21
14:21
-
24:42
0:2
(ירוק | כחול | כתום)
מחזור 5 -
15/11/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
אליאנס
תל חי 1 ארזים 1 20:22
18:21
-
38:43
0:2
20:30
אליאנס
אהבת ציון 1 א.ד.גורדון 1 18:21
12:21
-
30:42
0:2
20:30
אליאנס
כוכב הצפון 2 בלפור 1 21:8
21:3
-
42:11
2:0
21:00
ישגב
צוקי אביב 1 יהודה המכבי 1 19:21
13:21
-
32:42
0:2
21:30
אליאנס
גבריאלי 1 נופי ים 1 21:15
21:16
-
42:31
2:0
21:30
אליאנס
אלחריזי 2 המשתלה 1 21:8
21:10
-
42:18
2:0
21:30
אליאנס
דוד בלוך 1 היובל 1 16:21
21:15
14:16
51:52
1:2
22:00
ישגב
בבלי 3 כוכב הצפון 1 19:21
5:21
-
24:42
0:2
(ירוק | כחול | כתום)
מחזור 6 -
17/11/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
בבלי 1 אלחריזי 1 12:21
14:21
-
26:42
0:2
18:15
אליאנס
רמת החייל 1 אהבת ציון 1 18:21
21:17
12:15
51:53
1:2
18:15
אליאנס
מגן 1 ניצנים 1 13:21
19:21
-
32:42
0:2
19:15
אליאנס
ישגב 1 יפו 1 21:23
13:21
-
34:44
0:2
19:15
אליאנס
רמא"ג 2 כוכב הצפון 2 9:21
8:21
-
17:42
0:2
19:15
אליאנס
אהבת ציון 3 גבריאלי 1 10:21
12:21
-
22:42
0:2
(ירוק | כחול | כתום)
מחזור 7 -
22/11/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
אליאנס
בבלי 3 ארן 2 21:17
21:6
-
42:23
2:0
20:30
אליאנס
אלחריזי 1 בבלי 2 15:21
11:21
-
26:42
0:2
20:30
אליאנס
א.ד.גורדון 1 צוקי אביב 1 19:21
21:14
10:15
50:50
1:2
21:00
ישגב
ישגב 1 ליידי דייויס 1 7:21
12:21
-
19:42
0:2
21:30
אליאנס
דוד בלוך 1 בבלי 1 21:10
21:8
-
42:18
2:0
21:30
אליאנס
אלחריזי 2 רמא"ג 2 21:13
21:18
-
42:31
2:0
21:30
אליאנס
גיבורי ישראל 1 אהבת ציון 3 21:16
19:21
19:17
59:54
2:1
22:00
ישגב
תל חי 1 על יסודי 1 21:16
14:21
18:16
53:53
2:1
(ירוק | כחול | כתום)
מחזור 8 -
24/11/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
דוד בלוך 2 דוד בלוך 1 13:21
12:21
-
25:42
0:2
18:15
אליאנס
דוד ילין 3 גיבורי ישראל 1 21:15
17:21
9:15
47:51
1:2
18:15
אליאנס
ארזים 1 ליידי דייויס 1 21:11
21:23
16:14
58:48
2:1
19:15
אליאנס
יהודה המכבי 1 א.ד.גורדון 1 21:10
19:21
16:18
56:49
1:2
19:15
אליאנס
בלפור 1 רמא"ג 2 17:21
21:17
15:11
53:49
2:1
19:15
אליאנס
כוכב הצפון 1 צוקי אביב 2 6:21
12:21
-
18:42
0:2
(ירוק | כחול | כתום)
מחזור 9 -
29/11/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
אליאנס
המשתלה 1 כוכב הצפון 2 8:21
3:21
-
11:42
0:2
20:30
אליאנס
מגן 1 בבלי 3 21:16
14:21
13:15
48:52
1:2
20:30
אליאנס
ישגב 1 תל חי 1 16:21
13:21
-
29:42
0:2
21:00
ישגב
היובל 1 אלחריזי 1 21:17
21:7
-
42:24
2:0
21:30
אליאנס
ארזים 1 יפו 1 21:19
21:15
-
42:34
2:0
21:30
אליאנס
רוקח 1 גבריאלי 1 13:21
13:21
-
26:42
0:2
21:30
אליאנס
דוד ילין 2 יהודה המכבי 1 14:21
19:21
-
33:42
0:2
22:00
ישגב
כוכב הצפון 1 ניצנים 1 15:21
12:21
-
27:42
0:2
(ירוק | כחול | כתום)
מחזור 10 -
1/12/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
בבלי 2 בבלי 1 21:12
21:13
-
42:25
2:0
18:15
אליאנס
מגן 1 ארן 2 21:13
17:21
9:15
47:49
1:2
18:15
אליאנס
ליידי דייויס 1 על יסודי 1 21:15
21:18
-
42:33
2:0
19:15
אליאנס
נופי ים 1 אהבת ציון 3 21:16
14:21
13:15
48:52
1:2
19:15
אליאנס
דוד ילין 3 רוקח 1 9:21
11:21
-
20:42
0:2
19:15
אליאנס
יהודה המכבי 1 אהבת ציון 1 21:23
21:14
15:9
57:46
2:1
(ירוק | כחול | כתום)
מחזור 11 -
13/12/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
אליאנס
דוד בלוך 2 היובל 1 8:21
4:21
-
12:42
0:2
20:30
אליאנס
ישגב 1 ארזים 1 11:21
13:21
-
24:42
0:2
20:30
אליאנס
רמת החייל 1 יהודה המכבי 1 13:21
10:21
-
23:42
0:2
21:00
ישגב
מגן 1 כוכב הצפון 1 19:21
21:19
19:21
59:61
1:2
21:30
אליאנס
כוכב הצפון 2 אלחריזי 2 21:14
21:18
-
42:32
2:0
21:30
אליאנס
א.ד.גורדון 1 דוד ילין 2 21:16
21:18
-
42:34
2:0
21:30
אליאנס
צוקי אביב 2 בבלי 3 21:8
21:11
-
42:19
2:0
22:00
ישגב
דוד ילין 3 גבריאלי 1 16:21
13:21
-
29:42
0:2
(ירוק | כחול | כתום)
מחזור 12 -
15/12/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
דוד ילין 2 אהבת ציון 1 17:21
22:20
12:15
51:56
1:2
18:15
אליאנס
דוד בלוך 2 אלחריזי 1 15:21
9:21
-
24:42
0:2
18:15
אליאנס
ליידי דייויס 1 תל חי 1 21:14
12:21
16:14
49:49
2:1
19:15
אליאנס
על יסודי 1 יפו 1 18:21
19:21
-
37:42
0:2
19:15
אליאנס
רוקח 1 נופי ים 1 21:11
21:17
-
42:28
2:0
19:15
אליאנס
ארן 2 ניצנים 1 21:19
13:21
7:15
41:55
1:2
(ירוק | כחול | כתום)
מחזור 13 -
20/12/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
אליאנס
בבלי 2 דוד בלוך 1 19:21
21:19
18:20
58:60
1:2
(ירוק | כחול | כתום)









יצירת קשר ליגת תל אביב-יפו

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
  • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
  • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.
  • Info.mamanet@gmail.com
  • 09-745-2249
    מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
    ניתן להשאיר הודעה
  • משרדי הנהלת מאמאנט
    ת.ד. 407,
    נווה ירק, 49945