מוקדמות ליגת מאמאנט תל אביב 2015-2016

טבלת הדירוג:


מחזור 1 - 19/11/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
1
רמת אביב ג' 2 אהבת ציון 21:18
21:17
-
42:35
2:0
20:30
2
בבלי 1 רמת אביב ג' 1 8:21
19:21
-
27:42
0:2
20:30
3
ארזים 1 ארן 2 21:7
21:9
-
42:16
2:0
21:30
1
ישגב 1 דוד בלוך 2 21:18
21:8
-
42:26
2:0
21:30
2
על יסודי 1 יפו 1 11:21
16:21
-
27:42
0:2
21:30
3
אלחריזי 1 אילנות 1 21:17
21:13
-
42:30
2:0
מחזור 2 - 3/12/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
1
דוד בלוך 2 דוד ילין 3 19:21
18:21
-
37:42
0:2
20:30
2
בבלי 1 דוד ילין 2 21:18
16:21
15:13
52:52
2:1
20:30
3
ישגב 1 אילנות 1 17:21
17:21
-
34:42
0:2
21:30
1
רמת אביב ג' 2 דוד בלוך 1 21:18
16:21
12:15
49:54
1:2
21:30
2
יפו 1 נעמי שמר 1 21:12
21:14
-
42:26
2:0
21:30
3
ארן 2 רמת החייל 1 21:14
21:11
-
42:25
2:0
מחזור 3 - 17/12/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
1
אהבת ציון דוד בלוך 1 24:22
9:21
7:15
40:58
1:2
20:30
2
על יסודי 1 נעמי שמר 1 21:8
21:17
-
42:25
2:0
20:30
3
ארזים 1 רמת החייל 1 21:8
21:8
-
42:16
2:0
21:30
1
ישגב 1 דוד ילין 3 12:21
21:23
-
33:44
0:2
21:30
2
רמת החייל 2 דוד ילין 2 23:21
21:15
-
44:36
2:0
21:30
3
אלחריזי 1 רמת אביב ג' 1 21:9
21:4
-
42:13
2:0
מחזור 4 - 24/12/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
1
רמת החייל 2 דוד בלוך 2 21:16
21:17
-
42:33
2:0
20:30
2
אלחריזי 1 בבלי 1 21:9
21:15
-
42:24
2:0
20:30
3
אילנות 1 רמת אביב ג' 1 21:15
21:16
-
42:31
2:0
21:30
1
על יסודי 1 אהבת ציון 21:16
21:17
-
42:33
2:0
21:30
2
ארזים 1 יפו 1 14:21
16:21
-
30:42
0:2
21:30
3
רמת אביב ג' 2 נעמי שמר 1 8:21
14:21
-
22:42
0:2
מחזור 5 - 26/12/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
10:00
1
רמת אביב ג' 2 על יסודי 1 13:21
17:21
-
30:42
0:2
10:00
2
אהבת ציון יפו 1 14:21
14:21
-
28:42
0:2
10:00
3
דוד בלוך 1 נעמי שמר 1 21:15
21:17
-
42:32
2:0
11:00
1
רמת אביב ג' 2 ארזים 1 5:21
9:21
-
14:42
0:2
11:00
2
אהבת ציון ארן 2 14:21
7:21
-
21:42
0:2
11:00
3
דוד בלוך 1 רמת החייל 1 21:11
21:15
-
42:26
2:0
12:00
1
על יסודי 1 ארזים 1 12:21
14:21
-
26:42
0:2
12:00
2
יפו 1 ארן 2 21:15
18:21
15:10
54:46
2:1
12:00
3
נעמי שמר 1 רמת החייל 1 25:23
21:15
-
46:38
2:0
מחזור 6 - 31/12/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
1
אהבת ציון רמת החייל 1 16:21
19:21
-
35:42
0:2
20:30
2
יפו 1 דוד בלוך 1 24:22
21:16
-
45:38
2:0
20:30
3
ארן 2 נעמי שמר 1 19:21
21:19
6:15
46:55
1:2
21:30
1
דוד בלוך 2 רמת אביב ג' 1 16:21
17:21
-
33:42
0:2
21:30
2
בבלי 1 דוד ילין 3 14:21
11:21
-
25:42
0:2
21:30
3
רמת החייל 2 אילנות 1 21:15
21:16
-
42:31
2:0
מחזור 7 - 7/1/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
1
ישגב 1 רמת אביב ג' 1 21:14
21:17
-
42:31
2:0
20:30
2
רמת החייל 2 דוד ילין 3 14:21
18:21
-
32:42
0:2
20:30
3
אלחריזי 1 דוד ילין 2 21:17
21:11
-
42:28
2:0
21:30
1
רמת אביב ג' 2 רמת החייל 1 14:21
10:21
-
24:42
0:2
21:30
2
על יסודי 1 דוד בלוך 1 20:22
21:19
15:6
56:47
2:1
21:30
3
ארזים 1 נעמי שמר 1 21:10
21:7
-
42:17
2:0
מחזור 8 - 14/1/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
1
ארזים 1 אהבת ציון 21:7
21:7
-
42:14
2:0
20:30
2
רמת אביב ג' 2 יפו 1 5:21
12:21
-
17:42
0:2
20:30
3
על יסודי 1 ארן 2 18:21
12:21
-
30:42
0:2
21:30
1
אלחריזי 1 דוד בלוך 2 21:14
21:15
-
42:29
2:0
21:30
2
ישגב 1 בבלי 1 21:14
21:12
-
42:26
2:0
21:30
3
אילנות 1 דוד ילין 2 21:19
19:21
15:9
55:49
2:1
מחזור 9 - 21/1/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
1
רמת החייל 2 בבלי 1 24:22
21:9
-
45:31
2:0
20:30
2
אילנות 1 דוד ילין 3 21:10
21:7
-
42:17
2:0
20:30
3
דוד בלוך 2 דוד ילין 2 21:15
21:16
-
42:31
2:0
21:30
1
יפו 1 רמת החייל 1 21:19
21:10
-
42:29
2:0
21:30
2
ארן 2 דוד בלוך 1 21:11
21:14
-
42:25
2:0
21:30
3
אהבת ציון נעמי שמר 1 18:21
8:21
-
26:42
0:2
מחזור 10 - 23/1/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
10:00
1
ישגב 1 רמת החייל 2 19:21
17:21
-
36:42
0:2
10:00
2
דוד בלוך 2 בבלי 1 21:10
21:16
-
42:26
2:0
10:00
3
דוד ילין 3 דוד ילין 2 22:20
21:16
-
43:36
2:0
11:00
1
ישגב 1 אלחריזי 1 13:21
16:21
-
29:42
0:2
11:00
2
דוד בלוך 2 אילנות 1 21:16
19:21
11:15
51:52
1:2
11:00
3
דוד ילין 3 רמת אביב ג' 1 21:13
21:19
-
42:32
2:0
12:00
1
רמת החייל 2 אלחריזי 1 14:21
10:21
-
24:42
0:2
12:00
2
בבלי 1 אילנות 1 21:23
13:21
-
34:44
0:2
12:00
3
דוד ילין 2 רמת אביב ג' 1 24:22
15:21
7:15
46:58
1:2
מחזור 11 - 28/1/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
1
רמת אביב ג' 2 ארן 2 11:21
13:21
-
24:42
0:2
20:30
2
על יסודי 1 רמת החייל 1 21:9
11:21
18:20
50:50
1:2
20:30
3
ארזים 1 דוד בלוך 1 21:11
21:0
-
42:11
2:0
21:30
1
ישגב 1 דוד ילין 2 21:19
18:21
15:7
54:47
2:1
21:30
2
רמת החייל 2 רמת אביב ג' 1 21:17
24:22
-
45:39
2:0
21:30
3
אלחריזי 1 דוד ילין 3 21:14
21:18
-
42:32
2:0




יצירת קשר ליגת תל אביב-יפו

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
  • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
  • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.
  • Info.mamanet@gmail.com
  • 09-745-2249
    מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
    ניתן להשאיר הודעה
  • משרדי הנהלת מאמאנט
    ת.ד. 407,
    נווה ירק, 49945