משחקי הליגה לעונת 2014 - בית ג'



מחזור 1 -
תאריך שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' הפרש שופט תוצאה
2/3/2014
20:30
יסוד המעלה
יסוד המאמעלה מחניים - לא לשימוש 42:31
רמי שטימן
2:0
5/3/2014
20:30
איילת השחר
איילת השחר עמיניים - עמיעד/מחניים 11:42
ענבר צפריר
0:2
6/3/2014
20:30
איילת השחר
שדה אליעזר ראש פינה 21:42
גילי זיו
0:2
30/4/2014
21:00
דנציגר
קרית שמונה - לביאות משמר הירדן -

-
מחזור 2 -
תאריך שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' הפרש שופט תוצאה
8/3/2014
20:30
איילת השחר
מחניים - לא לשימוש קרית שמונה - לביאות 42:36
איליה
2:0
12/3/2014
20:30
איילת השחר
איילת השחר יסוד המאמעלה 57:43
אבי אלון
2:1
12/3/2014
21:00
יסוד המעלה
משמר הירדן שדה אליעזר 48:54
ענבר צפריר
1:2
27/3/2014
20:30
ראש פינה
עמיניים - עמיעד/מחניים ראש פינה -

-
מחזור 3 -
תאריך שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' הפרש שופט תוצאה
19/3/2014
20:30
יסוד המעלה
יסוד המאמעלה עמיניים - עמיעד/מחניים 24:42
אבי אלון
0:2
19/3/2014
21:00
מצודות
קרית שמונה - לביאות איילת השחר 26:42
אלון פלדמן
0:2
19/3/2014
21:00
עמיר
משמר הירדן ראש פינה 15:42
אילן יפרח
0:2
20/3/2014
20:30
איילת השחר
שדה אליעזר מחניים - לא לשימוש 57:58
צפריר ענבר
1:2
מחזור 4 -
תאריך שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' הפרש שופט תוצאה
23/3/2014
20:30
יסוד המעלה
יסוד המאמעלה קרית שמונה - לביאות 34:42
גילי זיו
0:2
26/3/2014
20:30
איילת השחר
איילת השחר שדה אליעזר -
אבי אלון
-
29/3/2014
20:30
ראש פינה
עמיניים - עמיעד/מחניים משמר הירדן -

-
29/3/2014
20:30
איילת השחר
מחניים - לא לשימוש ראש פינה -
גיל דניאל
-
מחזור 5 -
תאריך שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' הפרש שופט תוצאה
2/4/2014
20:30
דנציגר
קרית שמונה - לביאות עמיניים - עמיעד/מחניים -

-
3/4/2014
20:30
איילת השחר
שדה אליעזר יסוד המאמעלה -

-
3/4/2014
20:30
ראש פינה
ראש פינה איילת השחר -

-
3/4/2014
20:30
עמיר
משמר הירדן מחניים - לא לשימוש -

-
מחזור 6 -
תאריך שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' הפרש שופט תוצאה
6/4/2014
20:30
יסוד המעלה
יסוד המאמעלה ראש פינה -

-
8/4/2014
20:30

עמיניים - עמיעד/מחניים מחניים - לא לשימוש -

-
9/4/2014
20:30
איילת השחר
איילת השחר משמר הירדן -

-
9/4/2014
20:30
דנציגר
קרית שמונה - לביאות שדה אליעזר -

-
מחזור 7 -
תאריך שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' הפרש שופט תוצאה
23/4/2014
20:30
ראש פינה
משמר הירדן יסוד המאמעלה -

-
24/4/2014
20:30
איילת השחר
שדה אליעזר עמיניים - עמיעד/מחניים -

-
24/4/2014
20:30
ראש פינה
ראש פינה קרית שמונה - לביאות -

-
26/4/2014
20:30
איילת השחר
מחניים - לא לשימוש איילת השחר -

-
מחזור 8 -
תאריך שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' הפרש שופט תוצאה
1/5/2014
20:30
ראש פינה
ראש פינה שדה אליעזר -

-
1/5/2014
20:30

עמיניים - עמיעד/מחניים איילת השחר -

-
3/5/2014
20:30
איילת השחר
מחניים - לא לשימוש יסוד המאמעלה -

-
12/6/2014
20:30
דנציגר
משמר הירדן קרית שמונה - לביאות -

-
מחזור 9 -
תאריך שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' הפרש שופט תוצאה
7/5/2014
20:30

קרית שמונה - לביאות מחניים - לא לשימוש -

-
7/5/2014
20:30
יסוד המעלה
יסוד המאמעלה איילת השחר -

-
8/5/2014
20:30
ראש פינה
ראש פינה עמיניים - עמיעד/מחניים -

-
8/5/2014
20:30
איילת השחר
שדה אליעזר משמר הירדן -

-
מחזור 10 -
תאריך שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' הפרש שופט תוצאה
14/5/2014
20:30
איילת השחר
איילת השחר קרית שמונה - לביאות -

-
15/5/2014
20:30

עמיניים - עמיעד/מחניים יסוד המאמעלה -

-
15/5/2014
20:30
ראש פינה
ראש פינה משמר הירדן -

-
17/5/2014
20:30
איילת השחר
מחניים - לא לשימוש שדה אליעזר -

-
מחזור 11 -
תאריך שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' הפרש שופט תוצאה
21/5/2014
20:30
דנציגר
קרית שמונה - לביאות יסוד המאמעלה -

-
22/5/2014
20:30
ראש פינה
ראש פינה מחניים - לא לשימוש -

-
22/5/2014
20:30
איילת השחר
שדה אליעזר איילת השחר -

-
12/6/2014
20:30
יסודי רמת כורזים
משמר הירדן עמיניים - עמיעד/מחניים -

-
מחזור 12 -
תאריך שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' הפרש שופט תוצאה
25/5/2014
20:30
יסוד המעלה
יסוד המאמעלה שדה אליעזר -

-
27/5/2014
20:30

עמיניים - עמיעד/מחניים קרית שמונה - לביאות -

-
28/5/2014
20:30
איילת השחר
איילת השחר ראש פינה -

-
31/5/2014
20:30
איילת השחר
מחניים - לא לשימוש משמר הירדן -

-
מחזור 13 -
תאריך שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' הפרש שופט תוצאה
2/6/2014
20:30
יסודי רמת כורזים
משמר הירדן איילת השחר -

-
5/6/2014
20:30
איילת השחר
שדה אליעזר קרית שמונה - לביאות -

-
7/6/2014
20:30
איילת השחר
מחניים - לא לשימוש עמיניים - עמיעד/מחניים -

-
12/6/2014
20:30
ראש פינה
ראש פינה יסוד המאמעלה -

-
מחזור 14 -
תאריך שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' הפרש שופט תוצאה
8/6/2014
20:30
יסוד המעלה
יסוד המאמעלה משמר הירדן -

-
9/6/2014
20:30

עמיניים - עמיעד/מחניים שדה אליעזר -

-
9/6/2014
20:30
דנציגר
קרית שמונה - לביאות ראש פינה -

-
11/6/2014
20:30
איילת השחר
איילת השחר מחניים - לא לשימוש -

-


טבלת הדירוג:

מערכות

יחס

מס'

קבוצה

מש'

נצ'

הפ'

זכות

חובה

הפרש

זכות

חובה

הפרש

נק'

1

יסוד

5

4

1

8

3

5

214

174

40

9

2

משמר הירדן

4

4

0

8

1

7

180

104

76

8

3

שדה אליעזר

5

3

2

7

5

2

221

209

12

8

4

ק"ש לביאות

4

3

1

6

2

4

160

120

40

7

5

מחניים

5

2

3

5

7

-2

217

218

-1

7

6

אילת השחר

4

1

3

3

6

-3

146

152

-6

5

7

ראש פינה

4

1

3

3

6

-3

123

167

-44

5

8

עמיעד

5

0

5

0

10

-10

93

210

-117

5

40

40

1354

1354



יצירת קשר

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
  • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
  • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.
  • Info.mamanet@gmail.com
  • 09-745-2249
    מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
    ניתן להשאיר הודעה
  • משרדי הנהלת מאמאנט
    ת.ד. 407,
    נווה ירק, 49945