משחקי הליגה לעונת 2014 - בית א'



מחזור 1 -
תאריך שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' הפרש שופט תוצאה
27/2/2014
20:30
כפר יובל
בית הלל מטולה 55:43
רן כהן
2:1
4/3/2014
20:30
הגושרים
הגושרים חולתה 42:23
זהר מרדכי
2:0
6/3/2014
20:00
דפנה
דפנה קרית שמונה - תל חי 19:42

0:2
17/3/2014
20:00
הר וגיא
שניר שאר ישוב 51:44
קרן פלר
2:1
מחזור 2 -
תאריך שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' הפרש שופט תוצאה
10/3/2014
20:30
מטולה
מטולה שאר ישוב 34:42
רחמים
0:2
11/3/2014
20:30
חולתה
חולתה בית הלל 28:43
אלון פלדמן
0:2
11/3/2014
20:30
כפר יובל
כפר יובל דפנה 42:16
יותם גוטמן
2:0
11/3/2014
20:30
הגושרים
הגושרים קרית שמונה - תל חי 34:42
רן כהן
0:2
מחזור 3 -
תאריך שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' הפרש שופט תוצאה
17/3/2014
20:30
יסודי הנדיב
מטולה חולתה 59:51

2:1
18/3/2014
20:00
הגושרים
הגושרים כפר יובל 37:42
רונן
0:2
18/3/2014
20:30
כפר יובל
בית הלל קרית שמונה - תל חי 54:60
רן כהן
2:1
20/3/2014
19:30
דפנה
דפנה שניר 25:42
יותם
0:2
מחזור 4 -
תאריך שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' הפרש שופט תוצאה
23/3/2014
20:30
יסודי הנדיב
מטולה קרית שמונה - תל חי 53:52
רונן
2:1
24/3/2014
20:30
הגושרים
שאר ישוב חולתה 42:16
רחמים יאמין.
2:0
25/3/2014
20:30
כפר יובל
כפר יובל בית הלל -

-
27/3/2014
20:00
הר וגיא
שניר הגושרים -
קרן פלר
-
מחזור 5 -
תאריך שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' הפרש שופט תוצאה
30/3/2014
20:30
כפר יובל
בית הלל שניר -

-
31/3/2014
20:30
יסודי הנדיב
מטולה כפר יובל -

-
1/4/2014
20:30
חולתה
חולתה קרית שמונה - תל חי -

-
3/4/2014
19:30
דפנה
דפנה שאר ישוב -

-
מחזור 6 -
תאריך שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' הפרש שופט תוצאה
31/3/2014
20:30
דפנה
דפנה הגושרים -

-
7/4/2014
20:00
הר וגיא
שניר מטולה -

-
7/4/2014
20:30
הגושרים
שאר ישוב קרית שמונה - תל חי -

-
8/4/2014
20:30
כפר יובל
כפר יובל חולתה -

-
מחזור 7 -
תאריך שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' הפרש שופט תוצאה
6/4/2014
20:30
כפר יובל
בית הלל דפנה -

-
20/4/2014
20:30
דנציגר
קרית שמונה - תל חי כפר יובל -

-
22/4/2014
20:30
חולתה
חולתה שניר -

-
22/4/2014
20:30
הגושרים
הגושרים שאר ישוב -

-
מחזור 8 -
תאריך שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' הפרש שופט תוצאה
28/4/2014
20:30
הגושרים
שאר ישוב כפר יובל -

-
29/4/2014
20:30
הגושרים
הגושרים בית הלל -

-
1/5/2014
19:30
דפנה
דפנה מטולה -

-
1/5/2014
20:00
הר וגיא
שניר קרית שמונה - תל חי -

-
מחזור 9 -
תאריך שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' הפרש שופט תוצאה
5/3/2014
20:30
כפר יובל
בית הלל שאר ישוב 39:51
רונן גביאן
1:2
10/5/2014
20:00
כפר יובל
כפר יובל שניר -

-
10/5/2014
20:30
יסודי הנדיב
מטולה הגושרים -

-
15/5/2014
19:30
חולתה
חולתה דפנה -

-
מחזור 10 -
תאריך שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' הפרש שופט תוצאה
11/5/2014
20:30
דנציגר
קרית שמונה - תל חי דפנה -

-
12/5/2014
20:30
יסודי הנדיב
מטולה בית הלל -

-
12/5/2014
20:30
הגושרים
שאר ישוב שניר -

-
13/5/2014
20:30
חולתה
חולתה הגושרים -

-
מחזור 11 -
תאריך שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' הפרש שופט תוצאה
18/5/2014
20:30
דנציגר
קרית שמונה - תל חי הגושרים -

-
19/5/2014
20:30

שאר ישוב מטולה -

-
20/5/2014
20:30
כפר יובל
בית הלל חולתה -

-
22/5/2014
19:30
דפנה
דפנה כפר יובל -

-
מחזור 12 -
תאריך שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' הפרש שופט תוצאה
25/5/2014
20:30
דנציגר
קרית שמונה - תל חי בית הלל -

-
27/5/2014
20:30
חולתה
חולתה מטולה -

-
27/5/2014
20:30
כפר יובל
כפר יובל הגושרים -

-
29/5/2014
20:00
דפנה
שניר דפנה -

-
מחזור 13 -
תאריך שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' הפרש שופט תוצאה
31/5/2014
20:30
כפר יובל
בית הלל כפר יובל -

-
2/6/2014
20:30
הגושרים
הגושרים שניר -

-
2/6/2014
20:30
חולתה
חולתה שאר ישוב -

-
2/6/2014
20:30
בית הפועל
קרית שמונה - תל חי מטולה -

-
מחזור 14 -
תאריך שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' הפרש שופט תוצאה
8/6/2014
20:30
דנציגר
קרית שמונה - תל חי חולתה -

-
9/6/2014
20:30
הגושרים
שאר ישוב דפנה -

-
10/6/2014
20:30
כפר יובל
כפר יובל מטולה -

-
12/6/2014
20:00
הר וגיא
שניר בית הלל -

-
מחזור 15 -
תאריך שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' הפרש שופט תוצאה
15/6/2014
20:30
דנציגר
קרית שמונה - תל חי שאר ישוב -

-
16/6/2014
20:30
יסודי הנדיב
מטולה שניר -

-
17/6/2014
20:30
הגושרים
הגושרים דפנה -

-
17/6/2014
20:30
חולתה
חולתה כפר יובל -

-
מחזור 16 -
תאריך שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' הפרש שופט תוצאה
23/6/2014
20:30
הגושרים
שאר ישוב הגושרים -

-
24/6/2014
20:30
כפר יובל
כפר יובל קרית שמונה - תל חי -

-
26/6/2014
20:00
הר וגיא
שניר חולתה -

-
26/7/2014
19:30
דפנה
דפנה בית הלל -

-
מחזור 17 -
תאריך שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' הפרש שופט תוצאה
29/6/2014
20:30
דנציגר
קרית שמונה - תל חי שניר -

-
29/6/2014
20:30
כפר יובל
בית הלל הגושרים -

-
30/6/2014
20:30
יסודי הנדיב
מטולה דפנה -

-
1/7/2014
20:30
כפר יובל
כפר יובל שאר ישוב -

-
מחזור 18 -
תאריך שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' הפרש שופט תוצאה
7/7/2014
20:30
הגושרים
שאר ישוב בית הלל -

-
8/7/2014
20:30
הגושרים
הגושרים מטולה -

-
10/7/2014
20:00
הר וגיא
שניר כפר יובל -

-
10/7/2014
20:30
דפנה
דפנה חולתה -

-


טבלת הדירוג:

מערכות

יחס

מס'

קבוצה

מש'

נצ'

הפ'

זכות

חובה

הפרש

זכות

חובה

הפרש

נק'

1

דפנה

5

5

0

10

0

10

218

139

79

10

2

חולתה

5

5

0

10

1

9

228

142

86

10

3

בית הלל

6

3

3

8

8

0

282

271

11

9

4

מטולה

5

3

2

8

5

3

242

222

20

8

5

הגושרים

5

2

3

4

6

-2

197

210

-13

7

6

ק"ש תל חי

5

2

3

4

8

-4

184

238

-54

7

7

שאר ישוב

5

1

4

3

9

-6

183

229

-46

6

8

שניר

4

1

3

4

6

-2

175

205

-30

5

9

כפר יובל

4

0

4

0

8

-8

115

168

-53

4

51

51

1824

1824



יצירת קשר

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
  • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
  • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.
  • Info.mamanet@gmail.com
  • 09-745-2249
    מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
    ניתן להשאיר הודעה
  • משרדי הנהלת מאמאנט
    ת.ד. 407,
    נווה ירק, 49945