פתיחת ליגת מאמאנט רמלה

בשעה טובה ומוצלחת ליגת האמהות בכדור רשת הגיעה לרמלה.


בתאריך 9 בינואר 2017 התקיים האימון הראשון בנוכחות הרכזת המקצועית שרית עטיה והרכזת החברתית לאה כהן מכל רחבי העיר בנות הגיעו להתאמן, ההיענות היתה עצומה והשמועה התפשטה במהירות. כעת אנו מתאמנות בשתי קבוצות: בית ספר ״אופק״ ובית ספר ״שרת״ בשניהם עם המאמנת התותחית שלנו יהודית בלאיש, שמאמנת אותנו ביד רמה ומקדמת אותנו קדימה.

השבוע נערך אימון ידידות בין 2 הקבוצות בנוכחות ראש מחלקת הספורט ברמלה מר ניסים רון באולם פארק עופר, היו אנרגיות מטורפות והבנות יצאו עייפות אך מרוצות!

אז מי שעדיין לא הצטרפה להצלחה זה הזמן להגיע לאימון נסיון ולהצטרך לטירוף ששולט בכל הארץ וכעת גם בעולם. האימונים בתקיימים אחת לשבוע לשעה וחצי. כל אמא יכולה! זהירות זה ממכר!!!

לאה: ״אני מאןשרת שהצלחתי להביא את מאמאנט לרמלה, זה לא היה פשוט אך שווה את המאמץ. אני שמחה לראות נשים מכל רחבי העיר באות להתאמן ומקדישות זמן לעצמן ומהוות מודל לחיקוי לילדיהן. מזמינה את כולכן לבוא ולקחת חלק מההצלחה.

מודה אני למחלקת הספורט ולעומד בראשונה מר ניסים רון ולמר רובי שגב ולמנכלי״ת העירייה גברת איילת כהן שעזרו לי במשימה להביא את מאמנט לרמלה.״


יצירת קשר

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
 • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
 • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.

מאמאנט- ליגת אמהות בכדורשת

 • Info.mamanet@gmail.com
  ofraab.mamanet@gmail.com
 • 03-637-3437
  03-637-3417 - פקס
  מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
  ניתן להשאיר הודעה
 • משרדי הנהלת מאמאנט
  גליס 9, בנין סגולה 2000,
  פתח תקווה