חרבות ברזל - כל העדכונים
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

השקת מאמאנט איטליה בכפר האולימפי ברומא

התשובה הישראלית ל – BDS: מהפכת מאמאנט העולמית מגיעה לכפר האולימפי באיטליה. שגריר ישראל באיטליה, מר נאור גילאון: "ישראל כאומת הסטארט אפ הטכנולוגי, מייצאת לראשונה סטארט אפ חברתי-ספורטיבי ראשון שכובש את העולם – מאמאנט"


מאמאנט אינטרנשיונל מארחת בסוף השבוע הנוכחי, בכפר האולימפי באיטליה, ססטרייר, נציגים מ – 26 מחוזות באיטליה ונציגות מאוסטריה, להכשרה ארגונית ומקצועית עבור הקמת תשתית לנציגויות מאמאנט נוספות ברחבי אירופה, בהמשך להקמת ליגת מאמאנט ראשונה ברומא, שכבר סוחפת אחריה אמהות מכל האזור. ההכשרה תסתיים באירוע חגיגי בכפר האולימפי, מחר, יום א', בשעות הערב.
אמש הגיע לברך ולצפות במשחקי מאמאנט בכפר האולימפי, שגריר ישראל באיטליה, מר נאור גילאון, שאמר: "מרגש לראות איך ישראל אומת הסטארט אפ הטכנולוגי, מייצגת לראשונה סטארט אפ חברתי-ספורטיבי ראשון שכובש את העולם – מאמאנט."

בנוסף הגיע לברך יו"ר הועד האולימפי האיטלקי, מר ריקרדו ויולה, ואיתו נציגים נוספים מצוות הועד האולימפי באיטליה, שהוכיחו שהאיטלקים מבינים היטב את המסר והמהפכה הספורטיבית-חברתית-קהילתית שמאמאנט מביאה לעולם .
על מנת לאפשר ליישם את שכפול דגם מאמאנט במדינה החליטו בארגון AICS, ארגון הספורט והתרבות הגדול באיטליה, המונה למעלה מ - 810,000 ספורטאים, לערוך סמינר אליו יגיעו מכל רחבי איטליה ללמוד מצוות מאמאנט אינטרנשיונל את רזי מאמאנט ולקבל את הכלים המתאימים לפתיחת ליגות מאמאנט נוספות ברחבי איטליה. עצם קיום הסמינר בכפר האולימפי האיטלקי, כשסביב מתאמנים נמרצות ספורטאי איטליה לאולימפיאדת ריו, ובדרך כלל, מיועד אך ורק למתחרים בספורט ההישגי ובעיקר למשתתפי האולימפיאדה, רק מחדד את חשיבות מאמאנט לראשי הספורט באירופה כולה. מהפכה ישראלית - חברתית - ספורטיבית שכובשת את העולם בתקופה בה קיימים ארגונים כמו ה – BDS, הקורא להחרים את ישראל.

השקת מאמאנט איטליה בכפר האולימפי ברומא

בסמינר, לומדים הנציגים בין השאר, אודות משחק הכדורשת, חוקת ותקנון מאמאנט והחשוב ביותר: שילוב היזמות בקהילה והתרומה החברתית יחד עם הספורט. הסמינר הראשון של מאמאנט, שהתקיים בעיר אילת בישראל זכה להצלחה גדולה, כשאליו הגיעו נציגים מבולגריה, בלגיה, צרפת, איטליה, אוסטריה וארצות הברית, ולמדו את הדגם מצוות מאמאנט אינטרנשיונל, ביניהם: עפרה אברמוביץ', מייסדת ויו"ר מאמאנט, זיו סדבון, המנהל המקצועי של הליגות הבינלאומיות, מיטל ישי יו"ר ועדת התקנון של מאמאנט, איריס מזאל, סמנכ"ל השיווק והחדשנות של הארגון, שמנהלים גם היום את הסמינר בכפר האולימפי האיטלקי.

עפרה אברמוביץ', מייסדת ויו"ר מאמאנט: "זו הפעם השניה בתקופה של חצי שנה בלבד בה מקיימת ליגת מאמאנט סמינר להקמת נציגויות מאמאנט בעולם. אין ספק שמדובר בחוויה יוצאת דופן, הכוללת גאווה ישראלית גדולה ותחושה של שליחות, כשאנו מייצאות ספורט נשי מצליח ומניפות את דגל ישראל בעוד ועוד מדינות שמשכפלות את הדגם. וכפי שחזון מאמאנט אומר: בכל מקום בו יש אמהות תקום ליגת מאמאנט. אני רוצה להודות למרכז הפועל, ובראשו מר יורם ארנשטיין שמלווה את מאמאנט כבר מספר שנים, והביא את שיתוף הפעולה היקר מפז עם ארגון ה – CSIT, ארגון הספורט העממי הבינלאומי"

אודות מאמאנט
מאמאנט, ליגת האימהות בכדורשת, מאגדת אלפי שחקניות מכ - 90 עיריות ומועצות בישראל. הליגה הינו הפרויקט החברתי - הספורטיבי הגדול ביותר לנשים בישראל. הליגה הוקמה בשנת 2005, כמלכ"ר, והיום ניתן למצוא ליגות מאמאנט נוספות ברחבי העולם: בקנדה, ארה"ב ומס' מדינות באירופה. בזכות שיתוף פעולה עם מרכז הפועל בישראל, ארגון CSIT העולמי הכיר בליגה כחברה בארגון, ומאמאנט תשתתף בתחרות העולמית של CSIT בלטביה 2017, תחרות ששמה את ליגת מאמאנט על המפה. במהלך העשור מינפה מאמאנט בהצלחה פרויקטים מובילים בתוך הארגון ומחוצה לו, תרמה לרוח היזמות והתרומה לקהילה בישראל, ובימים אלה אף נבחרה ע"י משרד החוץ לקחת חלק במיתוג מחדש של תדמית ישראל, כשהיא מייצגת את תחום היזמות בקהילה, בסרטון המופץ בכל שגרירויות ישראל בעולם.

למידע נוסף: ליאת אבוחצירה בן דרור – לדעת קהל | 050-8318853 | lliatiab@gmail.com