סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בקהילה
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

מאמרים - מאמאנט פרימיום


היכון, הכן, צא! ליגת פרימיום מעלה הילוך....

גם אתן הרגשתן שיש עלייה בטמפרטורות? אז גם בליגת פרימיום היה רותח. בסוף חודש פברואר, התקיים מחנה אימונים בהפתעה אליו נרשמו עשרות שחקניות בלי לדעת מה התוכנית הצפויה ומיהו והצוות המקצועי.השחקניות הגיעו ב 8 בבוקר לאולם אונים בכפר סבא לקפה ומאפה ומיד אחריו השתתפו באימון בוקר לשיפור היכולות הטכניות בהובלת סגל ההדרכה של קורסי המאמנים בקמפוס שיאים: זיו סדבון ואניה גרמן.

בהפסקה, נהנו השחקניות מארוחת בוקר מפנקת ומיד אחריה אימון הכנה גופנית ושיפור אישי עם מאמן הכושר של נבחרות הכדורעף, עומר יואל. את היום סיימנו במשחקי ידידות ברמה הכי גבוהה שיש. זהו מחנה ההפתעה הראשון של ליגת פרימיום, אז יש למה לצפות... עדכונים נוספים בהמשך!

להמשך קריאה

אודות מאמאנט פרימיום

העונה החמישית של ליגת הפרימיום של מאמאנט יוצאת לדרך! ליגת הפרימיום מיועדת לשחקניות מאמאנט, אך השנה הליגה פותחת את שעריה גם לקבוצות ושחקניות מחוץ למאמאנט, בהתאם למודל שנבנה ואושר על ידי הנהלת ליגת מאמאנט.קבוצות הפרימיום מכל הארץ יחולקו ל 3 מחוזות, בכל מחוז יהיו 12 קבוצות. בכל מחוז יערך פעם בחודש מחזור משחקים, כשהשיא יהיה...

להמשך קריאה

אנחנו כאן לכל שאלה, דברו איתנו!

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
 • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
 • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.

מאמאנט- ליגת אמהות בכדורשת

 • Info.mamanet@gmail.com
  ofraab.mamanet@gmail.com
 • 03-637-3437
  03-637-3417 - פקס
  מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
  ניתן להשאיר הודעה
 • משרדי הנהלת מאמאנט
  גליס 9, בנין סגולה 2000,
  פתח תקווה