מאמרים - CSIT - מאמאנט באיטליה


מאמאנט במשחקי CSIT באיטליה 2015

ב 7/6/15 יצאה משלחת של 50 שחקניות מאמאנט למשחקי הספורט העולמיים של CSIT באיטליה כדי לעשות היסטוריה ולהפוך את מודל מאמאנט מהצלחה ישראלית לבינלאומית.

"היסטוריה לא כותבים, היסטוריה עושים." ברוח החלוציות של בן גוריון יצאה ב 7/6/15 משלחת של 50 שחקניות מאמאנט למשחקי הספורט העולמיים של CSIT באיטליה כדי לעשות היסטוריה ולהפוך את מודל מאמאנט מהצלחה ישראלית לבינלאומית. אם לא הבנתם עדיין, אז כן, הן הצליחו ומאמאנט על המפה העולמית ! במסגרת שיתוף הפעולה...

להמשך קריאה

מאמאנט באיטליה: עם הפנים לחו"ל!

משלחת של 50 שחקניות מאמאנט השתתפו בתחרויות הספורט העולמיות של ה CSIT שנערכו השנה (2015) בליגננו איטליה.

מאמאנט פורצת לעולם. משלחת של 50 שחקניות מאמאנט ישתתפו השתתפו הספורט העולמיות של ה CSIT שנערכו השנה בליגננו איטליה. התחרויות נערכו בין ה 7-14 יוני 2015. זהו עוד תוצר של שיתוף הפעולה האסטרטגי עם מרכז הפועל. הכל כמעט מוכן. פרטים נוספים בהמשך...כתבה באתר ONE: 50 שחקניות מאמאנט ייצגו את ישראל...

להמשך קריאה

תכנית מקצועית טורניר מאמאנט במסגרת CSIT

להורדת התוכנית

להמשך קריאה

יצירת קשר

בפנייתך לועדת תקנון, יש לציין את כל הפרטים הרלוונטיים:
 • בפנייה בנוגע לשחקנית - יש לציין את סטטוס השחקנית (מן המניין/משוייכת ומדוע), את הקבוצה בה היא משחקת ואת הסטטוס שלה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), היכן לומדים ילדיה וכל פרט נוסף העשוי לסייע בהבנת המקרה.
 • בפנייה לגבי קבוצה - יש לציין את מעמדה (הומוגנית/מעורבת/על-יסודי), כמה שחקניות היא מונה, כמה מהן שחקניות משוייכות וכל פרט רלוונטי נוסף.
 • Info.mamanet@gmail.com
 • 09-745-2249
  מענה טלפוני בימים א-ה | 08:30-12:30
  ניתן להשאיר הודעה
 • משרדי הנהלת מאמאנט
  ת.ד. 407,
  נווה ירק, 49945